home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Pravidla fóra

Myslím, že zde je to správné místo, kde lze prohodit několik slov o uzavřené sekci.
Existuje a týká se amatérek, které je škoda dávat na sklo, kde si je může odlovit každý, tedy i neregistrovaný uživatel. Samozřejmě existují i jiné důvody. Například není proč zásobovat údaji konkurenci, pasáky, kteří shání nové maso, nasadit si do šifrované sekce policajta a podobně. Je samozřejmě možné se do ní dostat, čtěte dál.
Není to jednoducé, a jste-uživatel, který jednou za měsíc napíše recenzi a pětkrát se zeptá, mnoho šancí nemáte a je fér Vám to sdělit. U nás se do uzavřené sekce postupuje, až když zjistíme (já, Losky, moderátoři), že chodíte po privátech, píšete recenze, lovíte amatérky... Řečeno jinak, do uzavřené sekce pouštíme PLATNÉ členy komunity. Stanete-li se takovým, budete vítáni.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kontakty na amatérky
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2012 11:00 
Husar

predpokladam, ze mate na mysli uzeny jazyk pekne na taliri ;)

PříspěvekNapsal: 16 kvě 2012 17:05 
Průzkumník

saturnin píše:
Felix píše:
Yanek píše:
Jazyk neni důležitej...

Dovolil bych si nesouhlasit. Jsou situace, kdy je jazyk kurva dulezitej! :-)

Ano, ano.... někde jsem slyšel, že kolik máš jazyků, tak tolikrát jsi člověkem... nebo něco v tomto smyslu... :crazy:

Jo, neco v tom smyslu :yesyes: Taky s sebou mam vetsinou alespon 3 (1*v hube a 2*v botach) :pa:

PříspěvekNapsal: 28 srp 2012 00:07 
Zelenáč

ahoj všem
Jsem úplný začátečník, ale už dosti letitý a chtěl bych vyzkoušet ěco nového. moc času na to abych něco sháněl sám nemám. proto se obracím s prosbou o pomoc, kdo mi poradí jak dál a jak získat slušné kontakty. Otevřeně přiznávám, že vzhledem k pracovnímu vytížení nemám možnost sehnat nové kontakty a psát taky moc neumím. Díky za každou radu.
P.S. Jsem z Kroměřížska a na služebky moc nejezdím, dosah tak do hodiny autem
Zdravím mudr.m

PříspěvekNapsal: 20 črc 2013 21:05 
Admin Site

Tímto srdečný pozdrav pro http://nick.amateri.cz/DENI85 a díky

PříspěvekNapsal: 20 črc 2013 21:41 
Lovec

Yanek píše:

Taky jsem si s ní psal. Jakou jsi udělal zkušenost? Zřejmě dobrou... :wink:

PříspěvekNapsal: 20 črc 2013 23:26 
Husar

Taky mě lákala, jsem na asijský rysy zatíženej,škoda, že nemám tolik času a peněz....Yanku, pošli víc info sz..díky

PříspěvekNapsal: 21 črc 2013 02:53 
Zelenáč

Zrovna jsem dnes koukal na její (DENI85) profil, protože mně zaujal. Zkoušel jsem jí oslovit, ale nebyla odezva... Nevím co mám čekat od asijských rysů, některé jsou neskutečně přitažlivé a jiné naopak :) Vlastní prostory inzeruje někde v Malešicích. Docela by mně zajímala cena za noc, pokud za to holka stojí :wink:

PříspěvekNapsal: 21 črc 2013 14:32 
Husar

Yanek píše:

Si me predbehl, rozepis se:) tel i Jeji foto mam.kolik si ji dal?

PříspěvekNapsal: 24 črc 2013 07:48 
Zelenáč

Nevím kam jinam to dát, na forech Morava to vůbec nežije. Mám jednu pravou amaterku, dělá to zadarmo. Je ale trochu víc oplácanější. Prostějovsko. Má ráda ob, klasiku i anal. Má svůj nick s fotkama na lidech, tak kdyby měl někdo zájem, ať se ozve.

PříspěvekNapsal: 24 črc 2014 09:00 
Zelenáč

Ahoj, rád bych přístup, jsem tu nováček. Zkušenosti s amatérkama zatím nic moc. Díky.

PříspěvekNapsal: 28 zář 2014 10:20 
Veteran

hluschko píše:
Nevím kam jinam to dát, na forech Morava to vůbec nežije. Mám jednu pravou amaterku, dělá to zadarmo. Je ale trochu víc oplácanější. Prostějovsko. Má ráda ob, klasiku i anal. Má svůj nick s fotkama na lidech, tak kdyby měl někdo zájem, ať se ozve.

Vždyt taky kdo platí selatům je pěknej vůl a není jich zrovna málo (jak selat tak volů) :rolleyes:

PříspěvekNapsal: 01 říj 2014 04:04 
Zelenáč

Asi jsem natvrdlej, ale nedovolím si sem hodit kokrétní odkaz na službu. To by mi někdo z pasáků mohl taky rozbít hubu. Spíš sem hodím kde jsem přibližně byl a koukněte do Annonce zda dáma je aktuélní. Nebo jak to mám udělat, abych získal přístup na holky co nejsou v Annonci, nekradou, nemají nemoci jsou levné řeknou co máš rád? Já nedělám např. dámský anál , nejsem submina bez příplatku.

PříspěvekNapsal: 07 říj 2014 19:06 
Admin Site

1. Jak by zjistil, kdo jsi?
2. Klidně házej, co je Ti do nějakýho pastevce
3. Brzdi

PříspěvekNapsal: 08 říj 2014 22:08 
Admin Site

Databáze je šifrovaná a je jinde než soubory.

PříspěvekNapsal: 09 říj 2014 14:08 
Admin Site

Polož si otázku: Co je to registrační údaj?
Tedy:
--------------------------------------
nickname
přihlašovací heslo
datum registrace
IP při registraci
osobní nastavení
podpis (motto)
-------------------------------------
Nickname je veřejný, k heslu se nedostanu ani já, e-mail zaleží na Tobě, datum registrace je k ničemu, IP je bez záznamů providera taky k hovnu, osobní nastavení se projevuje veřejně a podpis je vidět.
IMHO jediné, na čem záleží, jsou soukromé zprávy mezi uživateli a zprávy ve skrytých sekcích. Protože uživatelé jsou v databázi označeni čísly a přiřazení k nickům je šifrované, nelze zjistit, kdo co komu psal. Maximálně lze zjistit, že někdo někomu něco psal, ale jedná se o databázi, která má V TEXTU 600MB!
A krom toho, databáze není přístupná z PHP BB. Aby ses k ní dostal, jsou Ti administrátorská práva k ničemu. Musíš mít přístup do MySQL aplikace providera, který nemáš, pokud to není Tvoje.
Pravda, byl zde kdysi člověk, který se po ukončení své činnosti pokusil prodat FTP přístupy, ale už nemá adm. práva, takže jsem jediný.
Pokud mám rozumět otázce tak, jestli výše uvedené údaje nepředávám pastevcům, pak jsi debil.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata