home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Apollovy kydy
PříspěvekNapsal: 01 led 2010 23:46 
Yanek píše:
Jakej "sám dement-ovád", do pytle?! Co mi nadáváš?! Příště si jdi na bábovičky sám, já se Ti na to vyseru! A měls ruce vod chleba, abys věděl!

To nebyl chleba ..... to mazlavý bylo něco jinýho :crazy: :crazy: :crazy:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 10:29 
Průzkumník

parrom píše:
když jsem o tom tak přemýšlel tak je ze mně pořád takovej věčnej student i ve svém věku pořád studuju :-) :-)

a jak vydno služby jsou asi takové

Parrom, musím říct, že já se tady taky naprosto skvěle bavím. Vlastně jsem nakonec rád, že mi tady Yanek to vlákno založil. Už toho máme na osm stran, no úplná paráda. Jen tak dále. Je velmi chvályhodné, že jsi ten věčný student a inteligence máš tudíž na rozdávání. Ale myslím si, že než se začneš pouštět do nějakých sociologií, tak by si měl znovu usednout do lavic základní školy a stejně jako Angela si zopakovat základy gramatiky. Jinak moc hezká definice společenských,sociálních vrstev. Rád bych jen poznamenal, že každý vážený profesor Ti k tomuto může napsat něco úplně jiného. To máš stejné, jako dva doktoři, kteří mají stejnou fakultu. Jeden je příznivcem očkování, druhý nikoliv. Co se týče Eevinky, tak právo odsuzovat ji nemám, protože jsem u ni nebyl, to je pravda, ale právo na názor mám. Furt se tady oháníte nějakým kapitalismem a zákony trhu a mě řadíte do škatulky komunistů, ale tak nějak stále nechápete, co to je svoboda slova a názorů. Naštěstí je tady stále pár jedinců, kteří pořád dostatečně chápou, co je to tolerance vůči názorům druhého člověka. Nesouhlasit ano, to je v pořádku, na to máš svaté právo, ale trocha tolerance by pánové přece jenom neuškodila, co myslíte?

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 10:46 
ano milé apollo ...... gramatické hrubky dělám a pokud někdo ne :wink: ať hodí kamenem :-) :-) :-)

a jednu drobnost to že někdo absolvuje vysokou školu neznamená patent na rozum, inteligenci, gramatiku ani životní moudrost :nenene:

pořád jsi ale neodpověděl co že jsi to za tu společenskou či sociální skupinu nebo vrsrvu :smile: :smile: A nevymlouvej se na očkování :crazy: :crazy: .

Tak a já aby jsem si tě trochu vycucnul tak jsem si poznamenal tvoje názory.
1) kurvy odsuzuješ, protože jsou to kurvy a prodávají své tělo
2) to že ty chodíš za kurvama je něco jiného, protoře ty to potřebuješ
3) potřebuješ to protože na jiný vztah teď nemáš protože pocházíš z jiné společenské vrstvy (společenská či sociální skupina či vrstva - SSSV)
4) některé věci co říkáš nejsou pravda protože je děláš jenom proto aby byla zábava
5) některé veci co říkáš nejsou pravda protože jsi je myslel jinak

apollo opravdu bavím se docela dobře :crazy: :crazy: :crazy: a já to opravdu beru jako humor, ale neboj je po svátcích a už nebudu mít na tebe tolik času :crazy: :crazy:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 11:22 
Admin Site

Ještě sémantickou analýzu... prosííííím :hopp: :hopp: :hopp:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 12:41 
Lawbringer

apollo píše:
.... tak by si měl znovu usednout do lavic základní školy a stejně jako Angela si zopakovat základy gramatiky.

Doufam, ze je nechces ucit ty, protoze tvar: "(ty) by si" je spatne. Spravne je: "(ty) bys". Jak se takovy expert na gramatiku jako ty mohl splest ? Ze ty sis z nas delal jenom srandu ? :yesyes:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 13:02 
Průzkumník

Arcturas, já jsem se za experta na gramatiku neprohlásil. Splést se může každý, správně to napsal Parrom. Já se tady nad nikoho totiž nepovyšuju a nehraju si na intelektuála. Kdo něco takového dělá, tak mám prostě potřebu ho trošku uzemnit. A navíc, Ty jsi tuto moji chybu vyhledal záměrně. Záměrně jsi pročetl moje příspěvky, abys mi dokázal, že i já nejsem neomylný. Já něco takového ale nedělám. Prostě čtu text a vidím tam hrubku jako kráva. Navíc něco jiného je plést si tvrdé a měkké i a něco jiného je taková drobnost, ve které jsem se spletl já. No ale bavíme se docela dobře, ne? Hoši, jen tak dále. Musím se opravdu tomu smát, jak to tady někteří z vás nezvládáte a naprosto tomu podléháte.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 13:09 
Admin Site

Týýý vole... Tady je to jak minový pole. Samý nástrahy! Člověk neví, je to tadlencta... no... kramatyka, nebo chyták z NASA... Už aby si dal člověk bacha i na to, co si myslí, natož pak JAK to píše :omg:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 13:25 
Lawbringer

apollo píše:
Arcturas, já jsem se za experta na gramatiku neprohlásil. Splést se může každý, správně to napsal Parrom. Já se tady nad nikoho totiž nepovyšuju a nehraju si na intelektuála. Kdo něco takového dělá, tak mám prostě potřebu ho trošku uzemnit. A navíc, Ty jsi tuto moji chybu vyhledal záměrně. Záměrně jsi pročetl moje příspěvky, abys mi dokázal, že i já nejsem neomylný. Já něco takového ale nedělám. Prostě čtu text a vidím tam hrubku jako kráva. Navíc něco jiného je plést si tvrdé a měkké i a něco jiného je taková drobnost, ve které jsem se spletl já. No ale bavíme se docela dobře, ne? Hoši, jen tak dále. Musím se opravdu tomu smát, jak to tady někteří z vás nezvládáte a naprosto tomu podléháte.

Aha, ted uz tomu rozumim.
Takze spravne to napsal Parrom, intelektual, ktery se povysoval nad tvoji spolecenskou vrstvu a bylo treba ho uzemnit vetou, kterou ho posilas do skolnich lavic, trebaze si v te vete udelal hrubku, ktera ale nebije do oci jako krava, nybrz jen jako vul (mam podezreni, ze to bylo tvym umyslem), a nasledne tedy zpetne souhlasis s jeho odpovedi na tve uzemneni. Dobra prace. :yesyes: A jaka ze je to tedy ta tva spolecensko-socialni vrstva, o ktere je tu rec a na kterou si tak haklivy ?

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 14:56 
Průzkumník

arcturas píše:
Parrom, intelektual, ktery se povysoval nad tvoji spolecenskou vrstvu A jaka ze je to tedy ta tva spolecensko-socialni vrstva, o ktere je tu rec a na kterou si tak haklivy ?
Parrom se nemohl povyšovat nad moji společenskou vrstvu, protože jednoduše neví, z jaké vrstvy já vlastně jsem. Ale měl trošičku silnější slova, na které ho stejně jako já upozornil kolega Bohuš. Takže jsem mu musel malinko naznačit, že to může být všechno trošičku jinak. Stejně jako jsem to naznačil Angele. No a taky nevím, jak jsi přišel na to, že na tu svoji společenskou vrstvu jsem nějak háklivý. Já se svým společenským postavením, a nejenom s tím společenským, jsem velmi spokojen a vážně bych neměnil. A nějakých detailů vás velmi rád ušetřím. Ostatní se mi taky tady nesvěřují, co jsou vlastně zač.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 15:21 
Průzkumník

Apollo, sportovec, byl jsi vůbec někdy za nějakou holkou? 71 příspěvků - 0,5 recenze z Olomouce (nepříliš věrohodná), 0,3 recenze na Mišku (promiň, ale nevěřim. U Mišky jsem párkrát byl. Orál umí a z "kundy" jí sice malinko teklo, ale myslim si, že to nebylo nic závadnýho :hopp: ), dále 2 příspěvky o Filipínách (nebyl jsem tak nevím) a zbytek jsou jen idiotský kecy. Takže tě tipuju buď na patnáctiletýho smrada, nebo na čtyřicetiletýho imbecila. Mám pravdu? Jinak na VŠ jsem měl pět semestrů sociologie a ani jednou jsem neslyšel o sociální úrovni :omg:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 15:37 
Průzkumník

Vilem2, těch 71 příspěvků tady mám pouze díky vám všem. Takže můžeš být v klidu. Nehoním si tady triko jako vedle Faraon. To, že mi nevěříš, že jsem byl u Mišky, to mě nepřekvapuje. Nejsi první ani poslední. Napsal jsem tady dvě docela obsáhlé recenze na dvě konkrétní holky. Ta první byla negativní na Mišku, vysmáli se mi téměř všichni a ta druhá byla na Esterku z B.Václavka z Ostravy, vysmál se mi Bohuš. Obě byly pravdivé. Myslíš, že po těchto zkušenostech mám ještě chuť tady psát nějaké recenze? No a za holkama, myslím kurvama, jsem chodil ještě v době, kdy ještě nebyly žádné eoly, norníci a jiné vymoženosti a holkám se volalo z telefonních budek. Kdyby sis přečetl nějaké mé příspěvky z norníka, tak by sis konečně uvědomil, že jsem úplně obyčejný norník jako vy všichni. Jinak teď přesně nevím, ale o sociální úrovni tady nepadlo ani slovo. Pořád tady melem jakýsi nesmysly o nějakých společenských skupinách a sociálních vrstvách. Víš, já už si většinou píšu rozumné příspěvky akorát na norníka, do zahraničních sekcí, kde těžko může mít někdo zájem na tom, aby ta nebo tamta kurva měla své vlastní vlákno a co přesně může být na tom vlákně napsáno.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 15:47 
Lawbringer

apollo píše:
... No a taky nevím, jak jsi přišel na to, že na tu svoji společenskou vrstvu jsem nějak háklivý. Já se svým společenským postavením, a nejenom s tím společenským, jsem velmi spokojen a vážně bych neměnil. A nějakých detailů vás velmi rád ušetřím. Ostatní se mi taky tady nesvěřují, co jsou vlastně zač.

Spise nez vyjadreni miry empatie ke svym postavenim jsme tu ocekavali, ze nejak blize konkretizujes tu svoji socialni skupinu. Predpokladam, ze lide tady ani nemaji tuseni, jak se ty socialni skupiny presne oznacuji. Jestli cislovkama, objemem rocniho prijmu, poctem modelek v albu, nejakym specifickym oznacenim dane skupiny nebo nejak uplne jinak. Cili pozadavek byl vznesem ciste z touhy po poznani. Nehledej v tom zadne skryte umysly te nejak identifikovat. Zdrahas-li se uvest svoji socialni skupinu, mame tomu rozumet tak, ze jeji uvedeni by mohlo vest k tve identifikaci ? Cili tvoris takovou jednoclennou socialni skupinu a jejim sdelenim by ses tedy prozradil ?

Předmět příspěvku: Re: eevinka a jeji devcata
PříspěvekNapsal: 02 led 2010 15:57 
Průzkumník

Sociální úroveň je zmíněna například zde -
apollo píše:
blablabla Vůbec nemůžeš vědět, z jaké já jsem sociální úrovně. A těch supermodelek mám mimochodem doma plné album. Když nesneseš názory druhého, tak se radši vůbec neozývej. blablabla

Časy, kdy se "kurvy" naháněly pomocí telefonních budek, jsem díky bohu nezažil. Nezažil jsem ani chlebíčky za třicet haléřů a pivo za osmdesát. Nějaký zkušenosti jsem už ale nabral a myslím, že jsou dostatečný na to, abych tě odhadnul a věděl, že jsi jeden z dalších provokatérů od kterých se nikdy nic nedozvim, který tu budou jen kydat a otravovat ostatní. Hledat tvý příspěvky na norníku nebudu - A, nezajímá mě to (bohatě mi stačí tvoje kecy tady) B, nornik pro mě už není důvěryhodný informační materiál. Doufám, že na mě za mou kritiku nepošleš nějakou mafii (pravděpodobně tvou vlastní) nebo se mi nebudeš snažit zničit život pomocí tvých konekcí, ale prosím tě, běž kydat na norníka.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 16:14 
Průzkumník

Vilem2, díky za to, jak jsi to poctivě vyhledal. Sám jsem napsal, že si nejsem jistý, jestli tady něco padlo o sociální úrovni. Takže tvá mravenčí práce byla naprosto zbytečná a dokazovat jsi mi nic nemusel. Jinak já žádný provokatér nejsem. Jen jsem vyjádřil svůj názor na nové ceny Eevinky a strhla se tady ta nesmyslná diskuze. A že se strhla, za to nemůžu já, ale vy všichni ostatní, kteří jste se do toho aktivně zapojovali. No a žádnou mafii na tebe nepošlu, to se nemusíš obávat. Jednak žádnou nedisponuji a jednak kritiku na rozdíl od ostatních v klidu snesu.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 16:19 
Lovec

apollo píše:
.....já už si většinou píšu rozumné příspěvky akorát na norníka....
...no tak tim se to vysvětluje :omg:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata