home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Apollovy kydy
PříspěvekNapsal: 02 led 2010 16:32 
Průzkumník

Dle mého logického uvažování se výroky - "Jinak teď přesně nevím, ale o sociální úrovni tady nepadlo ani slovo." a "Sám jsem napsal, že si nejsem jistý, jestli tady něco padlo o sociální úrovni." se NEROVNAJÍ. Matematika ale není moje nejsilnější stránka. Jak jsi psal si o tvé sociální vrstvě a vrstvách ostatních, tak zajisté víš, že v evropě je sociologická stratifikace velice špatně definovatelná. Především z důvodu otevřenosti naší vyspělé společnosti. Člověk většinou nepatří jen do jedné vrstvy, ale několikrát za život se na pomyslném žebříčku posune. Já se řadím k lumpenproletariátu páč nerad padám.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 16:38 
Průzkumník

Hark píše:
apollo píše:
.....já už si většinou píšu rozumné příspěvky akorát na norníka....
...no tak tim se to vysvětluje :omg:

Jo, Harku, tohle se tady tak běžně dělá. Když to vytrhneš ze souvislosti, tak to hned dává úplně jiný smysl. Přesně takový, jaký chceš, aby to dávalo. No ale nejsi jediný, takových je tady mnohem více. Mě jenom zaráží, že vás to furt ještě baví.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 16:41 
Průzkumník

Vilem2 píše:
Dle mého logického uvažování se výroky - "Jinak teď přesně nevím, ale o sociální úrovni tady nepadlo ani slovo." a "Sám jsem napsal, že si nejsem jistý, jestli tady něco padlo o sociální úrovni." se NEROVNAJÍ. Matematika ale není moje nejsilnější stránka. Jak jsi psal si o tvé sociální vrstvě a vrstvách ostatních, tak zajisté víš, že v evropě je sociologická stratifikace velice špatně definovatelná. Především z důvodu otevřenosti naší vyspělé společnosti. Člověk většinou nepatří jen do jedné vrstvy, ale několikrát za život se na pomyslném žebříčku posune. Já se řadím k lumpenproletariátu páč nerad padám.

Vilém2, matematika opravdu není tvoje silná stránka. Termíny přesně nevím a nejsem si jistý se podle mě ROVNAJÍ. Ale samozřejmě se můžu mýlit. Myslím si, že by se tady mohl najít nějaký zoufalec, který mi to bude zase vyvracet.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 16:52 
Průzkumník

Výroky - přesně nevím a nejsem si jistý se ROVNAJÍ. Ale v kontextu dávají jiný význam. Snad to někdo rozluští.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 17:00 
Průzkumník

apollo

Neser se do eevinky, debile
Víš akorát.......... :kissma:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 17:41 
Apolo já se zeptám,

když ti někdo položí přímou otázku neodpovíš proč
když někdo zkrátí a řekněme vytrhne určitou část tvého příspěvku ..... odpovíš že to bylo vytrženo z kontextu
když někdo nezkrátí a odpoví v plném znění zase ho obviníš ze zbytečného rejpání v detailech

Já se tě tedy znovu ptám z jakého SSSV pocházíš ....... co tě vedek tomu, že nám předhodíš svojí SSSV a potom odmitneš v samozřejmě obecném duchu toto upřesnit. Nikdo přeci nedokáže zjistit když zde například napíšeš že jsi ze šlechtické, nebo církevní či sektářké společenské sociální vrstvy. Stejně tak jako když řekneš, že prostě pocházíš ze zbohatlické nebo naopak bývalé buržoazní vrstvy. Prostě na tom není nic co by tě mohlo definovat jako osobu, spíš je to o tom že když dojde argument přichází ticho.

Actuars
Citace:
ha, ted uz tomu rozumim.
Takze spravne to napsal Parrom, intelektual, ktery se povysoval nad tvoji spolecenskou vrstvu a bylo treba ho uzemnit vetou, kterou ho posilas do skolnich lavic, trebaze si v te vete udelal hrubku, ktera ale nebije do oci jako krava, nybrz jen jako vul (mam podezreni, ze to bylo tvym umyslem), a nasledne tedy zpetne souhlasis s jeho odpovedi na tve uzemneni. Dobra prace. :yesyes: A jaka ze je to tedy ta tva spolecensko-socialni vrstva, o ktere je tu rec a na kterou si tak haklivy ?

nádherný ano krásně jsi to rozebral a pokračování bylo stejně dobré :crazy: :crazy: :crazy:

apollo
Citace:
Parrom se nemohl povyšovat nad moji společenskou vrstvu, protože jednoduše neví, z jaké vrstvy já vlastně jsem. Ale měl trošičku silnější slova, na které ho stejně jako já upozornil kolega Bohuš. Takže jsem mu musel malinko naznačit, že to může být všechno trošičku jinak. Stejně jako jsem to naznačil Angele.

předem nemontuj do toho přítele Bohuše jak jsi se sám dočetl přiznavá sám, že prostě něco nečte do konce a někdy na ten text ne tak úplně vidí....... v každém případě když se tedy prokoušeš grafikou to co píše má smysl i když ho píše se třema promile ...... v tom je rozdíl mezi vámi .....kapišto :smile: :smile: :smile:

Trošičku jinak "jak říkaš" jsi mi naznačil tím, jak jsi se nepovyšoval a zmínil, že (asi hlupáci ) nechápeme proč šukáš kurvy které odsuzuješ a přitom za nima chodíš protože musíš ...... tím jak jsi z té jiné SSSV. No ona Angela to nazvala hezky "trubka".
Nevím kolik hrubek jsem udělal a předem se ti za ně omlouvám .......... čím dál mi připadáš jako kdysi na Norníku byl dvacetiletej kurevník.

Ale je to jedno já se na tebe opravdu nezlobím naopak hodně jsi mne pobavil, v době kdy jsem musel hlidat děti manželku a nemohl jsm zrovna běhat za holkama. Tedy nemohl jsem dělat to co ty tak odsuzuješ protože ty holky jsou kurvy, norníci kurevníci jenom ty protože to děláš protože musíš tak jsi morálně tak kde máš být protože to je (asi) zvykem ve tvé SSSV. :yesyes: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 17:57 
Yanek píše:
Ještě sémantickou analýzu... prosííííím :hopp: :hopp: :hopp:

Yanku já se hluboce omlouvám ale sématickou analýzu nejsem asi schopen úplně z apollových projevů sepsat protože bych musel samozřejmě prvotně provést syntaktickou analýzu či lépe parsing s prvotním procesem analýzy posloupnosti formálních prvků které by mohly s určitým procentem pravděpodobnosti, jen váhám jestli bych použil Laplaceovu, klasickou nebo snad Kolmogorovu metodu výpočtu i když já jsem zastáncem Bayesovské teorie takže asi přes vyšší složitost bych asi použil tento vzorec, s jasným cílem určit gramatickou strukturu apollových projevů vůči předem dané srovnávací formální gramatice.
A tady narážím na ten problém já nemám srovnání :crazy: :crazy: :crazy: :smile: :smile:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 19:17 
Průzkumník

Chlapci, už mě vážně nebavíte. Nikdo mi tady taky nepíše, jestli je právník, doktor nebo popelář nebo jestli je katolík, mormon nebo má třeba modrou krev. Argumenty mě rozhodně nedošly. Stejně jako Parrom bych tady mohl uvést desítky citací a rozebrat vás do posledního šroubku. Ale už mě to nějak nebaví a nemám na to náladu. Pobavil jsem se dobře a sranda skončila. Vy ostatní možná nemáte nic jiného na práci než sedět u compu a projíždět zdejší fórum, ale já musím taky normálně pracovat pro tuto společnost a nemám čas furt řešit ty vaše bláboly.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 19:26 
Průzkumník

apollo píše:
ale já musím taky normálně pracovat pro tuto společnost a nemám čas furt řešit ty vaše bláboly.

A máme tě! Městská policie :hopp: že mě to blbce nenapadlo hned :omg: to bych se tu s tebou zbytečně nehádal. Tvoji sociální úroveň ti teda fakt nezávidim :mrgreen: ale mohl bys mi ze známosti někdy až mi budeš sundavat botičku pučit ten katalog. Co ty na to :wink:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 19:53 
Admin Site

A já bych se, Apollo, s dovolením, poníženě přidal, Vašnosti, botkama šoupu, jesti by za mne nemohli ztratit slovíčko u pana velkomožného soudruha náčelníka. Že se uctivě klaním a ručku líbám, až zas budou pracovat pro společnost aby mysleli na nás, na ten póvl. Děkuji srdečně.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 20:14 
No začínám chápat.....proč to tu tak vypadá....pokud týpci jako jsi ty apollo pracují nedej bože pro společnost :cry: :cry:

Mohl bych nějak slušně poprosit ......já se taky počítám do téhle společnosti ...... mohl by jsi nepracovat na mne, já mám pocit, že kdyby se trubky tvého formátu na společnost vysraly a radši sly šukat ty slečny tak by nám všem bylo hej :smile: :smile: :smile: :diky: :diky:

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 20:15 
Městská policie? Apollo, tak hluboko jsi snad neklesl?! Vždyť to je složením úplná spodina lidské společnosti ...

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 00:48 
Veteran

Peno píše:
Městská policie? Apollo, tak hluboko jsi snad neklesl?! Vždyť to je složením úplná spodina lidské společnosti ...

Hlavně mimo Prahu to je zážitek...
Většina z nich snad před tím jen hlídala supermarkety a fabriky...

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 02:53 
Husar

rafael> asi jsem se skutečně spletl, sorry.

apollo> Obdivuji tvoji nezdolnost a vytrvalost. Ty se jednou budeš muset zastřelit sám :):)
Jen k té tvojí svobodě projevu a názorů - pokud jsi si nevšiml, nikdo tu nedělá nic jiného, než že s tebou nesouhlasí. Tak o jaké neúctě ke svobodě projevu mluvíš? Kdyby tady někdo byl pro cenzuru a potlačoval svobodu projevu, už máš ban, nemyslíš?

Acturas> Velmi dobře, začínáš se mi líbit :))

PříspěvekNapsal: 13 led 2010 04:50 
apollo
....nastavuješ zrcadlo.................
Vzpomínáš?
Byl to kdysi slavný bonmot.

Držím Ti palce, nenech se otrávit.
Není důležité, jestli máš, nebo nemáš pravdu,
Důležité je, že máš názor a nebojíš se ho říct.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata