home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: eevinka a jeji devcata
PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 17:39 
Průzkumník

parrom píše:
Angelo .... já vím že chceš toho kecala dostat.... myslím, že je to ale zbytečný, on stejně žádnou supermodelku za 3k nezná. Většina stálých co to tu čte už pochopila že je to kecal

Parrome, ty mě opravdu urazit nemůžeš. S Angelou jsem si to vysvětlil přes SZ, poněvadž tady nechci zasírat vlákno. A tobě bych doporučil stejné řešení. Tohle jsou jenom takové ty vaše kecy o ničem, mimo téma, které spolu s klokanem a jinýma vedete na Sabrině. Urážet ostatní je velice snadné. Vůbec nemůžeš vědět, z jaké já jsem sociální úrovně. A těch supermodelek mám mimochodem doma plné album. Když nesneseš názory druhého, tak se radši vůbec neozývej. Naštěstí jsou tady i tací, kteří moc dobře vědí, že žádný kecal nejsem.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 18:57 
Průzkumník

Citace:
Vůbec nemůžeš vědět, z jaké já jsem sociální úrovně.

chlapci a parromku ty nezlob :slint: ....tyto věty se mně nelíbí :nenene: ..znám pár chlapů odsaď osobně :smile: ALE ŽÁDNÍ SOCKAŘI A HLADI TO NEJSOU :slint: ..a kurvy by mohly závidět ..mít doma takové chlapy :smile: ....bohužel každý na to nemá udělat VŠ a bussines - (něrozumím tomu)....
A znám chlapy (inženyři a PhDr.to nebyli) neboli lopaty a uměli pustit korunu a kurvy jím kouříly pera přímo na baru (bordelu) (samozřejmě tady nepřispívají ..ti máj problém sami se sebou.....ale ostaní dupou kundy po ních) :slint:
MNĚ SE TO NETÝKA JA SU VYŘAZENÝ HAVÍŘ :cry: mám jen rentu :kissma:

P.S. jak může kunda s branže dělat business???.. :slint: (bordel a nebo hospoda..můj názor :slint: )
Dneska jsem řekl čišnici ..pokud mně donese špatný oběd (večeřči)..tak že budu mít pro ní prácí ale že bude jí odvádět na zádech :slint: ..jen tak se pocichtavala :kissma:

(znal jsem jedoho rádoby podnikatele v počkátku soukromé sféry a jeho nóbl panička o mně prohlasila že se stýkam se spodinou :slint: JÁ mám dneská svůj důchodek a ona dělá uklizečku a ten její vůl je dnes zaměstnán u nějáke FA jako poskok a je zralý do pakárny z chlastu :cry: ...sic to byl automechanik..ale čuchl k hrachům a to jsou pak ty konce :kissma: )

Naposledy upravil BOHUŠ dne 29 pro 2009 19:25, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 19:24 
to BOHUŠ :

Parrom, to nemyslel špatně, jen citoval jednu větu, kterou sám Apollo napsal ( že pochází z jiné sociální vrstvy nebo tak nějak - nechce se mi to hledat ).

Jinak nezáleží na vzdělání, záleží na chování. Po většinou si víc rozumím s lidmi, co mají střední školu/učňovský obor než s vysokoškoláky.

Každý může dělat business i jak jsi napsal "kunda z branže", věř mi :wink: .

Kdyby tvoje příspěvky měly lepší slohové uspořádání, tak by se mi to četlo líp ( odstavce, méně smailů, řádně začaté a ukončené věty ). Tvoje příspěvky a příspěvky několika dalších ( Gamal atd ) jsou těžko louskatelné - vždy mi to zabere nějaký čas, abych v tom našla nějaký point. Ale aspoň máš pěkný Avatar :wink: .

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 19:42 
Průzkumník

Citace:
Kdyby tvoje příspěvky měly lepší slohové uspořádání, tak by se mi to četlo líp

Mateřský jazyk není má silná stránka :cry: ale bohužel :cry:
Jinak proti kundám z branže nemám problém :slint: ..Asi jsem se pohyboval ve svém životě v nějákych kalných vodách :cry:
Tak mám své názory ..a někdy vysvětli něco ve dvou větách je problém :cry:

Spíše se to tady vede o cenách mrdu :slint: ..

Já jak jdu škemrat o zaměstnání a přijme mne usmívající sekretářka (sic škaredá ale upravená a ukecaná) a dostanu kafe a nebudu se muset vozouvat :slint: aby si nezašpinil své Thermo ponožky.Tak si s nima plácnu ikdyž výplaty bude v nedohlednu :slint:
Než kdyby přišel k nějáke kočce ..která mne nezaregistuje a ani nepozdraví (Sic budu vědět že jsou v platební schopnosti)!..tak se na ně vyseru!
Tak nějak to beru!..Kdo na to má ..ať si dá cenu jakou chce!Kvalita se projeví! Mercedes a BAF(BMV)..taky nemají reklamu v televizi denodeně :slint:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 19:59 
Průzkumník

Citace:
Každý může dělat business i jak jsi napsal "kunda z branže", věř mi

Cohesion..něco ti řeknu :smile: ..Pokud máš nějákou stáj a ta ti nese!..Tak baňka (neboli více za rok není problém,po odečtení nákladu)...!Když zdaníš baňku 15% tak to není problém dá se to přežít!Ale co pak zdravotní a sociální a zálohy na daň na přiští rok :slint: ..tomu říkam bussines :cry: :cry: :cry: tak ti pak zbude cca půlka :kissma: ..Jsou to mé cca výpočty..nejsem účetní :cry: :cry:
A PAK JE TU F.Ú.-KTERÝ TI NENÍ POVINEN NĚCO DOKAZOVAT :cry: A ty musíš dokazovat ty mu!
JE PRAVDA ŽE KUNDY S NEJSTARŠÍHO ŘEMESLA TYTO PROBLÉMY NEPOSTIHNOU NIKDY :smile: :smile:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 20:53 
Veteran

BOHUŠ píše:
..Tak baňka (neboli více za rok není problém,po odečtení nákladu)...!Když zdaníš baňku 15% tak to není problém

Excuse me ? 8-O
Do not understand,verstehe nicht,nepanimaju,nemptudum,no habla,no capito...

Může to někdo přeložit do češtiny? :-)
Cohesion to asi nebude :mrgreen:

Ještě jeden dotaz : pracovat u FA jako poskok znamená co ? To je místní pobočka Německých mýdel FA ve Vítkovicích ? 8-O
:wink:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 21:03 
to BOHUŠ :

Já neměla na mysli privát:-).

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 21:21 
apollo píše:
parrom píše:
Angelo .... já vím že chceš toho kecala dostat.... myslím, že je to ale zbytečný, on stejně žádnou supermodelku za 3k nezná. Většina stálých co to tu čte už pochopila že je to kecal

Parrome, ty mě opravdu urazit nemůžeš. S Angelou jsem si to vysvětlil přes SZ, poněvadž tady nechci zasírat vlákno. A tobě bych doporučil stejné řešení. Tohle jsou jenom takové ty vaše kecy o ničem, mimo téma, které spolu s klokanem a jinýma vedete na Sabrině. Urážet ostatní je velice snadné. Vůbec nemůžeš vědět, z jaké já jsem sociální úrovně. A těch supermodelek mám mimochodem doma plné album. Když nesneseš názory druhého, tak se radši vůbec neozývej. Naštěstí jsou tady i tací, kteří moc dobře vědí, že žádný kecal nejsem.

1) Jsi báječnej, a já jsem rád, že jsi napřed to vlákno těma kecama zasral a potom si to už jenom vysvětlíš v SZ.

2) Kecy jsi začal chlapče vést ty a já si jen dovolil reagovat na ...... tvoje cinty. Teda, že já vedu s klokanem nějaké řeči na Sabrině jsem si opravdu nevšimnul :yesyes: :yesyes:

3) svojí sociální úroveň jsi tady přinesl ty ...... pokud chceš přesnou citaci a již si nepamatuješ co jsi řekl zde jí máš
Citace:
Já však patřím úplně do jiné společenské skupiny a proto se mé názory prostě formovaly úplně jiným směrem.

4) neurazil jsem tě tedy pouze jsem se lehce pousmál nad tebou proklamovanou sociální úrovní ........ ono to tady není moc zvykem sem tahat sociální úrovně :smile: :smile:

5) ano já ti opravdu věřím, že těch supermodelek máš doma plné album :crazy: :crazy: některý listy toho alba už asi nejdou rozlepit ale já ti opravdu věřím ....... a to album jsi koupil za ty 3k :crazy: :crazy: :crazy: .

mooooc jsi mne pobavil :crazy: :crazy: :crazy: tvá poslední věta mně opravdu stála výměnu klávesnice :crazy: :crazy: :crazy: to se tu ještě nestalo (Yanek by to měl zaznamet ) aby se tu někdo chlubil albem plným holek. :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 21:28 
BOHUŠ píše:
Citace:
Vůbec nemůžeš vědět, z jaké já jsem sociální úrovně.

chlapci a parromku ty nezlob :slint: ....tyto věty se mně nelíbí :nenene: ..znám pár chlapů odsaď osobně :smile: ALE ŽÁDNÍ SOCKAŘI A HLADI TO NEJSOU :slint: ..a kurvy by mohly závidět ..mít doma takové chlapy :smile: ....bohužel každý na to nemá udělat VŠ a bussines - (něrozumím tomu)....

Bohušu :smile: ty mne snad nemáš rád já to myslel opravdu jinak.

A veř mi že ač nějakou tu vysokou mám tak to je to poslední vo-co-de. A já už pochlastal s různejma skupina, podnikatelé nebo ministr ale zmastil jsem se i s cikánama ....... ono de fakt o něco jiného.

A Bohušu já bych se taky trochu přimlouval za trochu uspořádanej formát :smile:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 21:38 
Průzkumník

Parrome, já jsem to tady žádnýma kecama nezasral. Pouze jsem vyjádřil svůj názor na ceny Eevinky. To je úplně normální. Bohužel je tady spousta lidí, kteří na to zareagují a vytváří se tím pak tady ty nesmyslné diskuse. Jinak na tvou poznámku o sociální vrstvě jsem reagoval velice správně. Víš, já Ti to trošku vysvětlím. On je totiž velký rozdíl mezi sociální vrstvou a společenskou skupinou. A že bych se tady chlubil nějakými modelkami, tak to v žádném případě. Já jsem jenom napsal, že za ty prachy takovou modelku mít můžu, což je pravda, vy jste tomu nechtěli věřit, vysmívali jste se mi a tak jsem napsal, že mám doma to album. Což je taky pravda. Víš, kdyby jsi nebyl omezenej, tak by si věděl, že někde ta modelka stojí 30 000 a někde třeba 3000.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 21:52 
Lawbringer

apollo,

Citace:
Pouze jsem vyjádřil svůj názor na ceny Eevinky

= rozbrecel jsem se nad tim, ze 3k jsou pro me moc a je to vuci mne nefer

Citace:
To je úplně normální.

= ale vazne jsem jinak normalni.

Citace:
Bohužel je tady spousta lidí, kteří na to zareagují a vytváří se tím pak tady ty nesmyslné diskuse.

= nekdo mi na to zarucene odepise, coz mi dava prostor pro rozsahle reakce a polemiky, kde muzu demonstrovat svuj socialni status albem plnym modelek.

Citace:
Já jsem jenom napsal, že za ty prachy takovou modelku mít můžu

= ted uz jen mit ty prachy. zatim se musim spokojit s albem.

Citace:
vy jste tomu nechtěli věřit, vysmívali jste se mi a tak jsem napsal, že mám doma to album

= nechteli jste verit tomu, z jake "spolecenske skupiny" pochazim presto, ze jsem vam rekl o svem albu plnem modelek. Je to vubec mozne ?

:yesyes:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 22:00 
apollo
Nevím proč mám pocit, že bych se Tě měl zastat, i když s Tebou nesouhlasím.
Bereš mě ale argumenty svojí urputností a zbytečnou agresivitou.

Nech to být, všichni víme, že modelky v časáčku se dají pořídit za kilo.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 22:05 
Průzkumník

Šoupálku, tebe tady považuji za jednoho z těch rozumnějších. A to se teď taky projevilo. To, že se mnou nesouhlasíš nebo mi nevěříš, to je tvoje věc a já tvůj názor respektuji.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 22:19 
Admin Site

Nechcete se na to vysrat a raději pořádně omrdat holky od Evičky. Co vy na to? Jmenovitě šoupas, parromek, bohuš, apollo, artur a další :D

btw.

Enžíla prý už měla oral bez od Evinky... Takže v podstatě první recenze holky na holku. :crazy: :smile: :yesyes: Jen tak dále Enži... :happy:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 22:39 
to Loskuták :

Ale nevymejšlej si :smile: .

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata