home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: eevinka a jeji devcata
PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 22:41 
Admin Site

jsi mi to napsala po sz... :-) :slint:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 22:42 
To byl vtip :wink: . Ty jo, tobě už nikdy nebudu psát moje tajné sny, hned je vyžbleptneš :smile: .

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 23:23 
Admin Site

Kurva, Vy tady hřešíte na to, že se už druhej den flákám po doktorech a nedávám pozor! Aspirujete na první vlákno kydů na kurtizánách! Tohle je vlákno Evinky. Tak si vezměte ten ko(s)mickej program s sebou a padejte do offtopicu.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 23:44 
to Yanek :

Co my? To je tvoje práce uklízet stránky. Tak nás tam odkliď a bude klid :wink: .

PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 03:35 
Ťapka

:omg: tedaaa, clovek tu chvilku neni a deje se tu tohle :omg:

tak , aby jsem to nejak ukoncila

budu se asi opakovat, ale...
-ceny mame takove, jake jsem uvedla, pokud s tim nekdo nesouhlasi , JE TU PLNO KRASNYCH A LEVNEJSICH SLECEN
-chlapi my Vas k nam NENUTIME - hlavne pro apolla
-proc nad tim nemavnete rukou, resit to je zbytecna vec, sectete si nektere priplatky s cenou na jinych privatech a jeste Vam vyjdem mnohem levnejsi

ja osobne budu mit radci MENE KLIENTU, aby jsem si je mohla vice rozmazlovat :slint:

Naposledy upravil eevinka dne 30 pro 2009 10:49, celkově upraveno 4

PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 04:05 
Husar

To je furt dokola. Evka má prostě privát předraženej...to je jasný. Když ale sežene zákazníky, tak neni důvod zlevňovat. Bejt na jejim místě, tak se chovám stejně. Radši napište recenze, jestli jsou ty prachy smysluplně investovaný.

PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 08:57 
eevince se omlouvám a přeju hezkou oslavu a celý příští nový rok :diky:

a u apolla si počkám ná příští perlu :-) :mrgreen: :-)

PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 10:27 
Souhlasím s Eevinkou. Jak napsala, ceny bude mít takové jaké má a nikoho nenutí tam chodit.

Nejlepší by bylo, kdyby se naše dohady přesunuly do Offtopicu, aby měla Eevinka čisté vlákno. A upřímně doufám, že zas někteří, co nemají na práci nic jiného než komentovat business podmínky ostatním, se zaměstnají něčím jiným.

Eevinko, tobě i tvým kamarádkám přeji jenom samé hodné klienty a žádné buzerující obludy na Kurtizánách :wink: .

PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 11:13 
Průzkumník

Uživatel píše:
BOHUŠ píše:
..Tak baňka (neboli více za rok není problém,po odečtení nákladu)...!Když zdaníš baňku 15% tak to není problém

Excuse me ? 8-O
Do not understand,verstehe nicht,nepanimaju,nemptudum,no habla,no capito...

Může to někdo přeložit do češtiny? :-)
Cohesion to asi nebude :mrgreen:

Ještě jeden dotaz : pracovat u FA jako poskok znamená co ? To je místní pobočka Německých mýdel FA ve Vítkovicích ? 8-O
:wink:

uživatel - baňka ( myslel jsem tím milion korun českých) - jako příklad :-) KE ZDANĚNÍ :cry:

A pracovat jako poskok !..(FA - tím myslím,firmu soukromou)..a poskok je takový člověk který je tam trpěn,snášen za pár kaček aby nechcípl hlady :cry:

Uživatel nebuď smutný...já taky nerozumím některým lidem a ti jsou vzdálení ode mne jen 30km....Praha od Azie je 400km. :cry:

PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 11:21 
Průzkumník

Citace:
Bohušu ty mne snad nemáš rád já to myslel opravdu jinak.

A veř mi že ač nějakou tu vysokou mám tak to je to poslední vo-co-de. A já už pochlastal s různejma skupina, podnikatelé nebo ministr ale zmastil jsem se i s cikánama ....... ono de fakt o něco jiného.

paromku kdyby tě neměl rád ..tak tě nenepadám :slint:
někdy jsem rapl a vše nedočtu do konce a taky si to nenechám,rozležet uvážlivě v hlavě :cry:

Cohesion....nemá to cenu tady rozebírat (bussines :cry: )..každý máme svou pravdu :yesyes:
(jen by mne zajímalo v čem se dájí vydělávat Love...dneska karty jsou rozdány..a nikdo nikoho nepustí k lizu..pokud ho nechtěj omrdat :cry: )

UŽ MLČÍM (:-(

PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 11:55 
Husar

Cohesion píše:
to Apollo :

Ale, ale, proč myslíš, že se mnou není rozumná diskuse? Jen proto, že ti nejdu na ruku? Naopak se mnou je diskuse zcela možná - když se člověk zeptá na něco konkrétního, tak odpovím. Obhajuji názor, jako to tu dělají všichni i ty.

Dvojí ceny, proč ne? 99% mužů zde ocení, když jim slečna po nějaké době nabídne nižší cenu. Tobě Apollo nevadí dvojí cena, nýbrž cena pro tebe vysoká. To už je ale jen tvůj problém.

BTW Eevinka není oplácaná třicítka, je to luxusní holka, která se svým krásným obličejíkem vypadá 100x lépe než hybridní modelka trpící anorexií.

No konečně už to tady zase "žije" :-) Konečně zase nějaká "přínosná" dlouhotrvající debata jako za starých časů AdP... :smile:

Předmět příspěvku: Re: Apollovy kydy
PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 12:55 
Admin Site

Hlavně aby jsme pak nedopadli jako posádka za Apolla.

PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 12:56 
BOHUŠ píše:
paromku kdyby tě neměl rád ..tak tě nenepadám :slint:
někdy jsem rapl a vše nedočtu do konce a taky si to nenechám,rozležet uvážlivě v hlavě :cry:
UŽ MLČÍM (:-(

Bohušu já vím, že mne máš rád, :yesyes: :slint: proto taky jen velmi optarně vysvětluju jak se ty mé myšlenky sunou :smile: :smile: :smile: .
OK vše dobrý já už pochopil tvůj styl psaní..... :-) pravda dalo mi to trochu práce :-)

PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 13:01 
BRZO píše:
No konečně už to tady zase "žije" :-) Konečně zase nějaká "přínosná" dlouhotrvající debata jako za starých časů AdP... :smile:

Jo jo.... zeptej se Harka :crazy: :crazy: ( H. promiň neodpustil jsem si to ), jinak já nevím ale na ADP nikdo zatím nemá ...... ta už by z milého apolla nadělala cucky na vytírání podlahy :crazy: :crazy:.
Na druhou stranu některá zvířátka v ohradě neudržíš ......a hrátky s čertem ..... že Yanku......

Předmět příspěvku: Re: Apollovy kydy
PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 13:26 
Husar

Loskutak píše:
Hlavně aby jsme pak nedopadli jako posádka za Apolla.

Děkuji za Adminovi za přesunutí do tohoto nově založeného vlákna,protože vzhledem k tomu,že jsem hoch v celku nesmělý a moc nornických recenzí zde ode mne skutečně není ( o to raději ale rád tlachám). :-) Jsem toho názoru,že i kydy mohou být někdy zajímavé ale příště to zařadím raději do Offtopicu.. :wink: :diky:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata