home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Apollovy kydy
PříspěvekNapsal: 04 lis 2013 20:59 
Lovec

Máš pravdu, že je to marný, ale já tak nějak furt doufám, že toho člověka, pokud má málo příspěvků, obrátím správným směrem. Že se toho dopustil třeba jen z nevědomosti. Ale je jasný, že časem to vzdám jako všichni...

PříspěvekNapsal: 05 lis 2013 20:01 
Zelenáč

Uživatel píše:
Markyz de Sade píše:
Hehehe... Taky jsem myslel, ale zrovinka mi to vysvětlili...

Člověče Markýz,vzhledem k tomu že jsme se jednou potkali a vypadal jsi jako normální sympatickej člověk by mě zajímalo co tě tak žene k tomu neustále usměrnovat diskutery

Na druhu stranu, to "usmernovanie" sa dostalo uz do stadia, ze clovek aby sa bal nieco napisat mimo dotazov v prazkej sekcii lebo sa hned ukaze aktivny samostrazca. Uplne ma dostava, ked niekto hlada kontakt na kurvu v sekcii Kontakty na slecny a dostane vysvetlene jaky je blb a ma sa pytat v dotazoch v prazskej sekcii.

Obecne to upozornovanie imho generuje este viac spamu ako samotny novy topic - ktoreho spamovost je na fore s 20(?) aktivnymi threadami sama o sebe diskutabilna.

PříspěvekNapsal: 06 lis 2013 23:02 
Zelenáč

to Uživatel:
  1. Citace ti nikdy moc nešly... a zrovna u mé osoby si potřebuješ pomáhat (nebo rovnou sám sobě i něco dokazovat) i nekorektními citacemi - já jsem napsal
    alex+ píše:
    Jako musíš sám uznat že podle tvého výkladu jsem fakt borec! :diky:
    - což byla narážka na tvoje z prstu vycucaný informace o mě, za jejichž vykonstruovanost by se nemusel stydět ani Levrentiy Beria.
  2. Co ty bys beze mě vlastně dělal...? Vždyť nebýt mě, tak nemáš ani čím zabíjet svůj volný čas... :wink:

PříspěvekNapsal: 07 lis 2013 08:56 
Veteran

alex+ píše:
nemáš ani čím zabíjet svůj volný čas... :wink: [/list]

Strécu teda nevím ale stačí se podívat na časy tvých příspěvků vedle u kulinářů :smile:
2:34,3:46,5:08,9:43,11:34,14:12,17:57,21:15,23:38,1:57 atd atd (minuty ne vždy sedí)
Neboli někdo kdo je připoután k PC 24 hodin,nikam nechodí a nemůže spát.Docela běžná diagnoza člověka co atakuje důchodový věk.
Ještě že taky občas vyrazíš na privát,zaplatit za kecání místo sexu.Ono bejt furt zavřenej sám v kumbále daleko od Ostravy musí bejt depka,navíc důchod na krku k tomu,je to boj.

PříspěvekNapsal: 22 lis 2013 13:13 
Veteran

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/kolik-s ... 00-kc.html

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/student ... belky.html

Psychologové poukazují na obrovský problém, který na dívky čeká, když se vrátí zpět do reality normálního života. Zvykly si na značný příjem, který měly k dispozici jako prostitutky. Zalíbila se jim vysoká životní úroveň. Zkrátka si zvykly na peníze. Pak přichází šok a proto se dívky k této práci vrací.

A jak vypadá takový den prostitutky na apartmánu? “Většinou jsem se probudila kolem poledne, dala si sprchu a napsala operátorce, že jdu ven na oběd nebo nakupovat hadříky, že budu schopná začít makat například od dvou hodin odpoledne. Jakmile mi přišla smska “OK“, tak jsem si zašla do města, udělat nákupy a projít se. Pak jsem přišla zpět na apartmán, ohlásila že jsem připravená a vždycky si pořádně přihnula z lahve vodky, aspoň dvě deci,“ vzpomíná Míša...

-------------------------------------------------------------------------------------
Začlenění zpět do normalní společnosti téměř (spíš uplně) nula (:-(
Docela zábavný je taky že si většina myslí že i když sežene nějakou tu mizerně placenou práci že se tam bude celej den válet na kavalci jako v bordelu a nic nedělat.Je to stejnej problem jako vylečit narkomana nebo alkoholika,dlouhodobá dřina a silná vůle podmínkou.Ty co to dokážou zasluhují obdiv.
http://www.kurtizany.net/devka/

PříspěvekNapsal: 29 lis 2013 15:31 
Průzkumník

Profesor Silvio Dualibi analýzami zjistil, že poševní sekret má složení přírodního medu. Rozdíl mezi včelím a poševním medem je jen v chuti. Nejvíce je to zřetelné u žen, které mají častý sex. Čím více má žena orgasmů, tím větší je v poševním sekretu množství medových složek. V poševním medu se nevyskytuje glukóza, jinak je jeho složení naprosto identické. Tedy má léčivé vlastnosti, jako včelí med.
Produkce poševního medu se nezastaví ani ve vyšším věku. Při orálním sexu zvyšuje tedy poševní med imunitu a snižuje pravděpodobnost onemocnění v chřipkovém období. Orální sex se tedy dá ordinovat místo čaje s klasickým medem. Muži, kteří často praktikují orální sex, jsou tedy potom zdravější.

Tak to bychom měli... :slint: :hopp:

PříspěvekNapsal: 18 pro 2013 09:32 
Veteran

Tak hoši především privátníci konečně si můžete anonymně stěžovat na různý nafukovací pany,leklý ryby,znuděný mechokundy atp
Zde je příčina jejich chování :
http://video.idnes.cz/?c=A131217_101458 ... zpravy_Eli
kontaktujte La Stradu

PříspěvekNapsal: 30 led 2014 13:26 
Veteran

xpavel píše:
Takovejch je na masheru plny stado:)

Tam to ted jede,Alexandr sice zamrzl na lavičce v parku i s perem (na psaní i to druhý) a už jen rozvijí teorii softwaru na PC, zato ,Blue očko, strejda koblížek non stop na viagře rozjíždí donekonečka báchorky o dokonalejch privátnicích kde nikdy člověk nešlápne vedle a každá návšteva se rovná pomalu životnímu zážitku i když se většinou jedná o šedé myši s přístupem znuděné megaprofi:-)
Kam se hrabou Ladovy pohádky :hopp:

http://www.youtube.com/watch?v=6V1jtdHi5Uw
Welcome do recenzí na Musheru :smile:
...neoficialní znělka...

PříspěvekNapsal: 30 led 2014 15:06 
Průzkumník

no kdybyste kluci chtěli..mohl bych tu dát pár aktuálnějších recenzí o holkách z Annonce, abych oživil to vlákno..prostě občas mě něco popadne a zavolám..

PříspěvekNapsal: 30 led 2014 18:13 
Lovec

Jen to sem sázej, ať to trochu ožije.

PříspěvekNapsal: 31 led 2014 00:42 
Zelenáč

to Uživatel:
Uživatel píše:
xpavel píše:
Takovejch je na masheru plny stado:)
Tam to ted jede,Alexandr sice zamrzl na lavičce v parku i s perem (na psaní i to druhý) a už jen rozvijí teorii softwaru na PC...
    ...ty poslyš - řekni mi jaký to je žít s pocitem že nemáš nic lepšího na práci než řešit lidi kterým seš jinak ty sám úplně ukradenej? Jako třeba kdybys napsal něco co si zažil ty sám - ale vážně TY SÁM né to co ti někdo vyprávěl, nebo jsi někde četl nebo slyšel... - ale svoje vlastní zkušenosti s ženskejma... Dokázal bys něco takovýho? Byl by si schopen dát dohromady i něco jinýho než jen "univerzální pravdy" a pak převzatý moudra? Nebo ještě jinak - máš vůbec co vyprávět? Zatím to totiž vypadá že nemáš nic lepšího na práci než řešit ostatní... Jako to mi pověz kde se v tobě bere ta nekonečná chuť řešit "ty druhé" a jejich výroky? To je v tvým životě tak pusto? Copak fakt tvoje jediná motivace kterou v životě máš je srát se do ostatních a pak už nic? Nebo když už nic tak mi řekni jaký to je prožívat životy těch druhých (a to dokonce na jiném fóru) a přitom nemít svůj vlastní život...?
PS: ...a buď klinej - ani od tebe nečekám že bys mi dokázal na něco z toho konkrétně odpovědět, nebo to už jsem si několikrát ověřil že to přesahuje rámec tvejch duševních schopností... - nějaký okecávačky, to jo, to svedeš - ale to je bohužel asi tak všechno na co se zmůžeš... škoda

PříspěvekNapsal: 31 led 2014 09:06 
Veteran

alex+ píše:
nějaký okecávačky... škoda

Příspěvky soudnejch lidí jako Harryk,Norman,xpavel,Soupas,hrneček,Rychlonohej,mistroukej a dalších z kterých se můžou ostatní poučit jsou velmi cenné zato báchorky od vás dvou strejdů leda matou ostatní který neví že se jedná spíše o psycho sondy vašich utkvělejch představ a ne realita.To ale na netu nepřekvapí a na erotických stránkách už vůbec ne kde se to jen hemží virtualníma magorama.

PříspěvekNapsal: 31 led 2014 09:30 
Průzkumník

roztrhejte si občanky (v případě Alexe to asi bude jinej adekvátní průkaz vydanej státem kde se narodil) a přečtete si moje holky z Annonce, když už za vás všechny trpím jak zvíře!!

PříspěvekNapsal: 31 led 2014 11:00 
Zelenáč

to ptiger:
    ...však já taky pečlivě čtu tvůj neohrožený boj s holkama z annonce a jako všechna čest - zrovna nahánět tyhle děvčata z těchto divokých luhů a hájů chce skutečnou odvahu a skutečnej zápal pro hru - to jako všechna čest. Určitě zajímavý čtení.
//PS: s tou občankou jako myslíš že jsem cizince jo? - hehe - ok, tak jasně proč ne :-)

to Uživatel:
    ty asi máš velký problémy s pochopením psaného textu co...? (ač si říkám proč mě to vlastně ještě udivuje, vždyť to není poprvé a tutově ani naposledy...) - já se neptal na to co říká (píše) Harryk, ani Normen ani všichni ostatní. Já se ptám co TEBE táhne k tomu řešit ostatní. Ptám se tě jestli TY sám máš co napsat. Né co ostatní, ale ty! - Rozumíš vůbec tomu rozdílu?

Tohle tvý schovávání se za ty druhé je sice tvůj typickej znak, ale když už si teda nemůžeš odpustit komentáře k mojí osobě, tak teda ukaž jakej seš king a taky něco popiš... O lidcheh jako je xpavel, mistroukej (a další) si můžu myslet co chci, ale kdyby vůbec nic tak alespoň popisujou svoje zážitky a svoje příhody. Jenomže to se právě o tobě říct nedá... Ty seš spíše takovej brouk pytlík - všechno co víš si někde četl nebo od někoho slyšel, ale nějakej tvůj vlastní přínos - něco co si TY sám zažil - je zatím úplně nulovej... Pořád dokola jen samý fráze a převzatý názory, ale jinak úplný prázdno.

O mě si můžeš myslet že píšu báchorky, ale alespoň jsem ty "báchrky" sám zažil a žiju a když si myslíš že nemají pražádný přínos, tak pořád to něco o mě vypovídá (ať už v dobrém nebo špatném, to je na každém jak to vezme). Ale pořád to jsou moje zážitky! Fakt mě baví že zrovna ty mi budeš vykládat něco o virtuální realitě - člověk kterej není schopen přijít s vlastním zážitkem a jen do do zblbnutí papouškuje ostatní... No schválně jestli i ty sám máš na to s něčím konkrétním přijít s nějakým konkrétním zážitkem...

PříspěvekNapsal: 31 led 2014 21:08 
Zelenáč

Tak i ty bordely budou mít nakonec svoji hitparádu: http://privatroku.cz/kategorie
To snad jde jen tady u nás v tom českým bordýlku :smile:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata