home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Apollovy kydy
PříspěvekNapsal: 31 pro 2009 22:10 
Průzkumník

arcturas píše:
Pusobi to tak, ze nekdo setril tydny/mesice na navstevu Eevinky a prask, ona po novym roce zvedne cenu o 500 a tak se dotycny aspon rozbreci na foru.

Arcturas, věř tomu, že to tak pouze působí. Parrom, ty a možná i nějací další mě považují za nějakou socku. Miliony na účtě sice nemám, ale návštěva Eevinky za tři litry by mi díru v rozpočtu rozhodně neudělala. Neměl jsem výhradu k výši částky, ta si myslím, že je přiměřená, protože podle dostupných recenzí je Eevinka super holka, ale vadil mi systém dvojích cen.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 02:31 
Lawbringer

mistroukej píše:
Vážení kolegové spolunornící,
musím se s Vámi poděli o zkušenost velmi špatnou se slečnou Míšou!
Už přes týden se snažím s ní domluvit, kdy bych k ní mohl dorazit. Na fotkách se mi líbila, pominu-li ty, kde bičíkem poplácává to nebohé děvče na zemi. Nejdříve říkala, že dnes již nepracuje, abych zavolal druhý den, druhý den jsem padal do schránky, no a večer, to už slečna zase nepracovala, asi po večerníčku chodí spinkat. Nu což, přes Vánoce se jí také nechtělo, chápu. Po Vánocích schránka, schránka a zase, že prý už nepracuje, navíc jde večer s přáteli, ať zavolám další den. A jedeme dál schránka, schránka. Včera v 5 odpoledne jsem se dovolal, ale zase smůla, dnes už přece nepracuje, co si já bláhový myslím...Mám prý zavolat dnes a kolem desáté mě ráda uvidí. I volám, volám 2 hodiny a jedeme dál schránka schránka, schránka, nezvedne, nezvedne...

Takže- i přes všechny kladné recenze tady považuji jednání této slečny za KURVÍ- rozumějte nespolehlivé, pohrdá zákazníkem jako člověkem a pokud si něco domluví, tak to nedodrží. Rozuměl bych jednou, dvakrát, ale toto beru jako výsměch. Nic osobního v tom není, protože jsme se nikdy neviděli. Už jsem měl čest z více dívkami provozujícími toto řemeslo, ale takový fuck off jsem zažil poprvé.

Slečno Míšo, ať dělá člověk jakoukoliv práci, pokud ji dělá dobře, vážím si ho. Ujišťuji vás, že kdybych se já choval v práci ke svým "klientům" tak jako vy, že bych už dávno byl bez místa, ať už vás k tomuto vedlo cokoliv. Neumíte je chovat se jak se patří!
:nenene: :nenene: :nenene:

Nemohu se vyjádřit ke zbytku, ale za váš přístup vám uděluji nulu!!!!!!
Třeba se v novém roce polepšíte, ale já už to zkoušet nebudu, s někým, kdo mě tahal 10 dní za nos, by mě to stejně nebavilo!!!

Checht. Nezlob se na me, ale za tohle si muzes sam. Tapine mas volat jednou, jakmile zjistis, ze ma na mobilu zaplou hlasovou schranku (tj. iq min. 10 bodu pod prumerem nebo absolutne sere na lidi, kteri se ji snazi dovolat - kazdy at si vybere, jaka moznost mu vyhovuje), muzes to zkusit jeste jednou dalsi den/tyden a pak se na to mas uplne vybodnout. A ne volat tolikrat, ze te to vyjde pomalu jako hodina s normalni tapinou.
Ze me si tam kdysi davno udelaly prdel 2x, takze uz tam pochopitelne znova nikdy nezavolam. Pripada ti, ze v Praze je malo sikovnych tapin, ktere nemaji zaplou hlasovku na mobilu a s kteryma se da normalne domluvit ? :rolleyes:

Rovnou to pisu do kydu, pro pripad, ze by se strhnul flame.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 03:14 
Veteran

Miška už to vysvětlila ve svým vlákně,prostě není automat na drinky někde na nádraží do kterýho stačí kdykoliv vhodit minci a něco z něj vypadne.
Nikdo přece nemůže po žádný tapce chtít aby fungovala 24 hod 30 dní v měsíci včetně Vánoc.
Když chodím po privátech tak to chce mít v merku vždy aspon 3 tapky a neupínat se neustále jen na jednu.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 03:31 
Lawbringer

Uživatel píše:
Miška už to vysvětlila ve svým vlákně,prostě není automat na drinky někde na nádraží do kterýho stačí kdykoliv vhodit minci a něco z něj vypadne.
Nikdo přece nemůže po žádný tapce chtít aby fungovala 24 hod 30 dní v měsíci včetně Vánoc.

Unikla ti jaksi pointa a pises uplne o necem jinym nez o co jde.
Tohle nijak nevysvetluje zapnutou hlasovou schranku.
Tohle nijak nevysvetluje: "Zavolej zitra." ->hlasovka, "Zavolej dalsi den."->hlasovka, "Zavolej kolem desate."->hlasovka.
Tedy nikdo po nikom nechce, aby pracoval jak stroj, jde spise prave o to, chovat se jako (normalni) clovek ...

Pouziju-li tve prirovnani k automatu. Je to jako bys hodil do automatu desetikorunu a vypadnul-ti listecek: "vhod dalsi minci za hodinu." Za hodinu tam vhodis dalsi prachy a vypadne dalsi listecek "Zkus to za dalsi hodinu." Za dalsi hodinu to zkusis zas a vypadne dalsi listecek: "zkus za 37 minut". Presne za 37 minut vhodis dalsi desetikorunu a hadej co ? Zase listecek misto piti. Nerikej mi, ze bys nemel chut tvurci takoveho automatu dat pres drzku. Misto toho, aby setril papirem, a dal tam cedulku: "mimo provoz", radsi ze sebe bude sypat listecky ve snaze, aby do nej lidi hazeli dalsi penize a on mohl vytisknout dalsi stesticko misto piti :smile: .... A ve finale ti vypadne listecek: "Vsem se omlouvam, ale jsem jen automat na piti a ne rotacni kulomet." :yesyes:

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 11:56 
Lovec

Já teda pořád nechápu všemi používaný termín socka? To je, jako někdo, kdo jezdí MHD a pracuje jako dělník, prodavač/ka apod. To znamená za pár kaček a platí daně a má houby, nebo nemůže momentálně sehnat práci, žije jako samoživitelka či samoživitel a pobírá nějakou dobu dávky, stará se o děti, a pak jednou bude mít mizerný důchod? Já si naopak těhle lidí vážím, ne každý se narodil na lávičce, plno z nás začínalo jako podlávkaři, včetně mě. Pro mě je socka sráč/ka co nechce pracovat, vysedává v hospodě u automatu a bere dávky zcela automaticky a nemaká ani na černo, má nějakou ojetinu v plný palbě, starou 20 let s černými okny a tuningem a do MHD by nevlezl ani za boha, na sobě zlaté řetězy atd., a když se donutí a zvedne od televize, tak jde max volit komunisty (KSČ + ČSSD)nebo nácky, V Ostravě, kdysi dělali na správě sociálního zabezpečení šetření a zjistili, že od každého zaměstnance úřadu pobírá nějaký člen rodiny čálstečný nebo plný invalidní důchod :kissma: .

Naposledy upravil Koniáš dne 01 led 2010 13:00, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 12:34 
Veteran

Koniáš píše:
Já teda pořád nechápu všemi používaný termín socka?

Socka je sociální případ zkráceně.Oblíká se v tržnici nebo sekáči,jezdí MHD (sockou),nemá skoro na nájem,nemá vlastně na nic.
Typickou sockou jsou důchodci a třeba samoživitelky dokud nezačnou tapinovat.
V Ostravě asi bejvalý horník bez práce.

Sráč co nechce pracovat,vysedává u matů atp. je asociál kolego )):-(
Typickej asocial je třeba tapka co matuje nebo fetuje a nic neušetří a jen si pučuje prachy.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 12:52 
Průzkumník

apollo píše:
... Neměl jsem výhradu k výši částky, ta si myslím, že je přiměřená, protože podle dostupných recenzí je Eevinka super holka, ale vadil mi systém dvojích cen.

I když vím že je to marný, ale jen tak pro srandu.
Když ti nabídnou někde v Lídlu slevovou nebo věrnostní kartu, tak si deš taky stěžovat na systém dvojích cen?

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 12:59 
Zelenáč

rafael píše:
petr15 píše:
rafael: ta debata je jenom přesunutá do samostatnýho vlákna apollovy kydy - ona už s tímhle privátem nic společnýho neměla,

petr15
ano, díky za vysvětlení,
debata o cenách na privátu eevinka, opravdu, ale opravdu nemá s privátem eevinka nic společnýho :omg: .

Prolistoval jsem vlákno eevinky zpátky a vidím, že totéž v béžovém tam prohěhlo dřív, a taky vše bylo odklizeno, jak říká Bagrysta, do ofsajdu. Nevšiml jsem si toho. Po pravdě řečeno, nevím, co si o tom mám myslet.
Osobně si myslím, že napsat svůj názor na ceny, organizaci privátu, přístup svlečen sem patří - a to přímo do vlákna privátu, a ne do kydů nebo OT. To, že k tomu někdo přidá nějaké bojůvky, je jiná věc.
Takže do vlastního vlákna patří jen oznámení eevinky kdy budou a zdravice ? Je to škoda.
Nejen zdravice a oznámení eevinky, vždyť jsem psal, že klidně i negativní recenze (pokud by k nim byl reálnej důvod). Nemůžu samozřejmě mluvit za místní moderátory, ale z mého pohledu, kdybych byl na jejich místě, by apollovi ve vlákně v klidu prošlo něco ve smyslu "To už je na mě moc, půjdu jinam" Ale rozhodně ne
Citace:
... No ale i tak, 3000 Kč? To už je fakt k pousmání. To si radši budu spořit do prasátka, protože za takovou cenu můžu mít někde jinde dvacetiletou supermodelku, která fotí pro Penthouse a ne nějakou oplácanou třicítku. Ale chápu Eevinku, je to jenom obchod. Když je o ní takový zájem, proč si neříct o víc, že? Ta se chová rozumně. Ale vy chlapi byste to myslím měli trošku přehodnotit.
to už já chápu jako útok, kterej tam nemá co dělat.

PS pro apolla: jak vidíš z výše uvedeného citátu z tvého prvního postu odděleného do tohoto vlákna, nebylo to tak, že bys kritizoval jenom dvojí ceny (ty jsi pravda kritizoval taky a pak hned v další větě navrhnul systém, jak je v praxi maskovat, aby ti nevadily (-:)
edit:pokud tedy v rámci diskuze přistoupím na to, že pod pojem "dvojí ceny" zahrnu i věrnostní slevu, což se běžně nedělá.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 13:13 
Lovec

Jenže asociálové taky rádi říkají o jiných, že jsou socky. A nevím co je na důchodcích nebo samoživitelkách sockového i ti z nás co se toho jednou dožijou budou důchodci (nemáš náhodou rodiče v důchodu, větišna slečen taky patně není z rodiny od Kelnerů). Není podstatné co máš na sobě a co ti patří (to je proč jsme v prdeli, že se všimáme nepodstatného), ale co je v tobě, to ti nikdo nesebere. Takže pro mě je socka, ten, kdo zneužívá ostatních (dávky na které nemá ve skutečnosti nárok), líný krypl, který dusí tuhle pěknou zemi.

Naposledy upravil Koniáš dne 01 led 2010 13:52, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 13:26 
Průzkumník

norman píše:
apollo píše:
... Neměl jsem výhradu k výši částky, ta si myslím, že je přiměřená, protože podle dostupných recenzí je Eevinka super holka, ale vadil mi systém dvojích cen.

I když vím že je to marný, ale jen tak pro srandu.
Když ti nabídnou někde v Lídlu slevovou nebo věrnostní kartu, tak si deš taky stěžovat na systém dvojích cen?

Norman, nic proti Tobě, ale máš pravdu, je to marný. Z toho co Eevinka napsala jsem jasně pochopil, že nový klient má cenu 3000. Ale nebylo tam dále řečeno, že pokud se z toho nového klienta stane stálý klient, tak mu cena bude automaticky snížena na 2500. Pokud tomu tak není, tak je to jasný příklad dvojích cen.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 13:45 
Průzkumník

No vidíš apollo, už sme došli k tomu, že směr toku peněz při dobrovolné směně nedělá kurevníka lepšího než kurvu (rozdíl totiž je, když z toho holka časem začne brát vagínu jen jako bankomat, ale to věc psychiky, ne morálky).
Teď sme zjistili, že věrnostní sleva, není dvojí cena ve smyslu cizinec/našinec.
To z Tebe nakonec možná bude ještě plnohodnotnej člen společnosti.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 14:11 
Průzkumník

Norman, to je sice pravda, možná jsem v tom myšlení opravdu pomalejší, ale pořád jsem tak nějak nepochopil, kolik budu platit v případě, že za Eevinkou zajdu poprvé a pak se ze mě stane stálý zákazník. Napiš mi to prosím. Vždyť Ty přece všechno víš lépe než já.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 14:38 
Průzkumník

2500.
Ale to se tě netýká, myslím že tak jako tě nevzala Angela, nevezme tě ani ona, a i kdyby ses tam dostal pod nějakou novou identitou, tak s tvým přístupem k ťapkám, ti už další termín nedá.
Jinak pro sichr se ale musíš zeptat jí.

Naposledy upravil norman dne 01 led 2010 14:39, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 14:39 
Zelenáč

Apollo: to je úplně jedno. Abych pokračoval v tom příkladu s Lidlem - kdyby začali vydávat věrnostní karty na slevu, to by je podle tebe potom museli vydávat už navždy? Nebo myslíš, že při ukončení jejich vydávání zároveň musej zrušit slevu i těm, kteří kartu dostali předtím? To často ani kvůli podmínkám nemůžou.
Smiř se s tím, že vydávání "věrnostních karet" může bejt obchodníkem časově nebo jinak omezeno (třeba se vydávaj jen konkrétní měsíc nebo rok nebo prvním x zákazníkům...) a jejich platnost může bejt podstatně delší.
A když tohle běžně funguje u velkejch firem a za dvojí ceny se to nepovažuje, nechápu, proč by to na privátu nemohlo fungovat stejně. (což navíc ani nevíme, třeba se stálákům ta cena opravdu časem sníží, nebo se jich třeba nebudou týkat některý příplatky,některý holky to tak dělaj - já to asi nezjistím, pro mě je ta cena taky momentálně nad moje možnosti, ale tak to holt zkousnu a budu si vybírat jinde a nebudu kvůli tomu urážet Eevinku, ani demonstrovat před K5kou, kde jsou ceny afaik ještě vyšší).

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 14:42 
Ťapka

Apollo kde mas prosimte u me napsano, ze stalej klient ma u me nizsi cenu ????

Jen sem napsala, ze maji cenu stejnou po dohode s urcitou slecnou.
Ja snad nekde psala, jaka je to dohoda???

A neni to vlastne vsechno jedno?? Resis tu veci uplne zbytecne.

Jsme holky jedny z mnoha co se v Praze vyskytuji, kdyby si mel u kazdych resit jejich ceny, tak by to bylo na slohovou praci.

A jelikoz mam dnes dobrou naladu, tak ty by si hodinku u nas mel za 3500Kc+ 500Kc priplatek za naplacani na zadek :crazy:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata