home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Apollovy kydy
PříspěvekNapsal: 01 led 2010 15:00 
Průzkumník

Petr15, pořád to tady srovnáváš s nějakými řetězcemi a mluvíš o věrnostních slevách. Ale tam ta cena bohudík závisí pouze na počtu odběrů a ne na tom, jak je jim ten zákazník sympatický. Eevinka má toiž více než dvojí ceny. Sama to tady napsala. Tvrdila, že ta cena je prostě různá, podle určité interní dohody mezi ní a zákazníkem. Já bych to prostě uzavřel tak, že mě se tento přístup nelíbí a vám všem ostatním je tento přístup velmi sympatický. Jinak něco pro Eevinku. Asi už ani nevíš, co jsi napsala. Cena služby s orálem bez: stálý klient 2500, nový 3000. Z toho vyplývá, že stálý klient má nižší cenu. Tak proč mi prosím Tě pokládáš tak hloupé otázky.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 15:04 
Ťapka

tak jeste jednou apollo, koukni mi do vlakna , objevis tam prekvapive tuhle vetu:

Od noveho roku budou ceny pro nove klienty :

2500Kc na hodinu - vse s ochranou
3000Kc na hodinu - s oralkem bez

Stali klienti maji ceny stejne dle domluvy se slecnou, kterou navstevuji

NE TUHLE VETU: Cena služby s orálem bez: stálý klient 2500, nový 3000

vim presne co pisu, ale ty asi spatne ctes

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 15:19 
Zelenáč

Apollo: tobě fakt nemá cenu nic vysvětlovat, buď jseš extrémně nechápavej, nebo jseš troll, kterej si na nechápavýho hraje. V obou případech považuju další komunikaci za zbytečnou. Neurážej se prosím, stejným způsobem ukončuji komunikaci i s panem Adalbertem Kolínským, nebo paní Eliškou Kutnohorskou. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 15:23 
Lawbringer

apollo píše:
... cena je prostě různá, podle určité interní dohody mezi ní a zákazníkem. Já bych to prostě uzavřel tak, že mě se tento přístup nelíbí a vám všem ostatním je tento přístup velmi sympatický.

I kdyby to byla pravda. Co se ti na tom nelibi ? Respektive, co je ti do toho, kdyz se dva lidi, po kterych je ti hovno, na necem dohodnou ? Kazdy si muze nastavit ceny jaky chce, kazdy si muze uzavirat dohody jake chce, pokud s ni obe zainteresovane strany souhlasi. Jediny, co mas resit, je to, jestli je cena pro tebe prijatelna nebo ne, a ne to, jestli Franta z Horni Dolni platil o 20 Kč míň .... Ty vole, ty ses volic kscssd, co ?
Opravdu me posilaji do kolen tyhle komunisticke kecy: "Vsechno musi byt pro vsechny stejne. Kdyz ma nekdo nizsi cenu, tak ja ji musim mit taky." V zivote to tak nefunguje. Smir se s tim. Kdyz je nekdo vul, at plati vic, kdyz nekdo neni, zaplati min. Ted si nedejboze predstav, ze nekdo nekdy sukal Eevinku zadarmo. To uz bys snad zavisti puknul. :smile: (btw ja mel kdysi Eevinku za 2k)
Ted kdyz ti Eevinka stanovila cenu 4k, tak bys mel vzit transparent a jit zalozit odbory nebo si jit stezovat na narodni vybor. :crazy: :crazy:

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 15:53 
Průzkumník

eevinka píše:
Od noveho roku budou ceny pro nove klienty :

2500Kc na hodinu - vse s ochranou
3000Kc na hodinu - s oralkem bez

Stali klienti maji ceny stejne dle domluvy se slecnou, kterou navstevuji

NE TUHLE VETU: Cena služby s orálem bez: stálý klient 2500, nový 3000

vim presne co pisu, ale ty asi spatne ctes

Ano, přesně tak je to napsáno. Ale vycházel jsem z toho, že původní cena pro všechny klienty včetně těch stálých byla 2500 za orál bez. Že se cena zvýší, to vůbec neřeším, ale nemyslím si, že je správné, že starý stálý má cenu 2500 a nový stálý 3000. Ale co mi je vlastně do toho, že? Já řeším ceny a vy zase řešíte, co mi je do toho. Takže myslím, že si nemáme co vyčítat. Tohle je veřejné fórum a každý, pokud nějak zásadně neporuší pravidla fóra, si tady může vlastně napsat cokoliv. Já jsem pravidla fóra zásadně neporušil. Myslím si, že jsem nebyl jediný, který se po zveřejnění nových cen Eevinky vyjádřil v tom smyslu, že má dvojí ceny. No a to, že všichni bušíte pouze do mě, taky o něčem svědčí. To, že Eevinka dá někomu zadarmo, to mě vůbec nevzrušuje, proč ne? Ale potom tuhle práci nesrovnávejte s nějakýma Lidlama. Tam těžko rozdávají rohlíky zdarma jenom proto, že je jim někdo sympatický.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 15:54 
Husar

parrom píše:
Já jsem si ho jenom pamatoval z prvního ( kdy prohlásil, že kurvy odsuzuje za to co dělají přesto že je šuká protože prej musí :crazy: :crazy: :crazy: )
No a potom mne pobavila ta jeho jiná společenská vrstva......... jinak apollo víš já mám sice jenom jednu zkoušku ze sociologie ale jakej je rozdíl mezi sociální vrstvou a sociální skupinou? :crazy: :crazy:

No nic, podobné bylo když gamal své doby vyprávěl jak neumí česky..... to co psal bylo ještě méně srozumitelné než to co píše přítel BOHUŠ...... :-) protože on je angloman a nakonec se ukázalo, že je to taky jen kecal ...... :crazy: :crazy:

Takových konzistentních nicků jako byl velbloudář blahé paměti na Norníku nebo rabi či dneska svým slohem již proslulý Šoupálek :pa: to je poklona takových je fakt málo.

Ano, i mě Apollo zaujal už v té první debatě na téma "kurvy jsou ztělesněné zlo" a také jsem celkem žádostivý vysvětlení rozdílu mezi sociální vrstvou a společenskou skupinou. Btw. jedna zkouška ze sociologie - nestudovali jsme stejnou školu? :))

Ber to jako poklonu, i ty pro mě patříš mezi konzistentní nicky rozumného projevu a určité životní moudrosti, jako tebou zmiňovaný rabi blahé paměti či Šoupálek, a i když jsem zaznamenal, že jste si s Yankem načůrali do cornflaků, i on je pro mě takovou konstantou tohoto světa :)) A co že to bylo s Gamalem a anglomanem? Já si všimnul, že najednou umí odstavce a diakritiku...??? Klidně do SZ, prosím.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 15:57 
Husar

apollo> Já rozumím tomu, že se ti nelíbí Evinky systém cen. Sice moc nechápu proč se ti tak nelíbí, ale to je jedno, to je tvoje svatý právo. Ale co už nechápu a čemu nerozumím je to, s jakou urputností nás tady všechny přesvědčuješ o svojí úrovni, statusu, zkušenostech a hlavně o tý svojí jediný správný svatý pravdě. To já nerad. Jak už tady psali jiní - nelíbí se ti to, fajn, tak tam nelez, šukej si svoje modelky z alba a amen, ne? Tak v čem je problém?

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 15:58 
Husar

rafael> Když už tady tak offtopicuju, tak přidám - pochopil jsem správně, že Angela tě tak naštvala tím, že se s tebou odmítla sejít?

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 16:17 
Průzkumník

MaxMax píše:
Ale co už nechápu a čemu nerozumím je to, s jakou urputností nás tady všechny přesvědčuješ o svojí úrovni, statusu, zkušenostech a hlavně o tý svojí jediný správný svatý pravdě.

MaxMax, jestli Ty a všichni ostatní máte pocit, že se tady nad někoho povyšuju a holedbám se tady nějakými zkušenostmi a pravdou, tak jste mě asi všichni špatně pochopili, stejně jako já jsem asi špatně pochopil systém cen Eevinky. Já zase mám například pocit, že svoji svatou pravdu tady nejvíce prosazuje Angela. Ale je to prostě pouze můj pocit a to ještě neznamená, že je to pravda a že tady budu proti ní nějak brojit. Jinak rozdíl mezi společenskou skupinou a sociální vrstvou. Na první pohled se to sice zdá, že mezi tím není žádný rozdíl, ale co se týče sociálních vrstev, tak tam se mnohem více promítá ekonomické měřítko. Ve společenských skupinách bych viděl rozdíly v jiných aspektech než těch ekonomických. Ale to je pouze můj názor. A ještě to neznamená, že je to pravda.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 17:14 
Lovec

Koniáš píše:
Jenže asociálové taky rádi říkají o jiných, že jsou socky. A nevím co je na důchodcích nebo samoživitelkách sockového i ti z nás co se toho jednou dožijou budou důchodci (nemáš náhodou rodiče v důchodu, větišna slečen taky patně není z rodiny od Kelnerů). Není podstatné co máš na sobě a co ti patří (to je proč jsme v prdeli, že se všimáme nepodstatného), ale co je v tobě, to ti nikdo nesebere. Takže pro mě je socka, ten, kdo zneužívá ostatních (dávky na které nemá ve skutečnosti nárok), líný krypl, který dusí tuhle pěknou zemi.

Přeji všem přítomným pěkný Nový rok ! :pa:

Nevím, proč, ale musím podepsat tuto Koniášovu myšlenku.
Jak nazýváme ty výše uvedené skupiny lidí, je druhotné.

Btw. už jsem v Praze nejel MHD asi 10 let, tak ani nevím, kolik stojí tramvaj.., ale není to náhodou dražší než jezdit autem ?

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 17:42 
Veteran

Přestupní 26 Kč.
Na kratší vzdálenost je auto levnější i pro samotnýho ridiče.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 22:26 
Husar

MaxMax píše:
rafael> Když už tady tak offtopicuju, tak přidám - pochopil jsem správně, že Angela tě tak naštvala tím, že se s tebou odmítla sejít?

MaxMax,
myslím, žes nepochopil správně. Po pravdě nechápu, jak jsi na to mohl dojít, protože o nějaké schůzce s Angelou nebyla vůbec nikdy řeč. Možná sis to spletl s tím apollo.

Já jen se na Norníkovi řekl svůj názor na ceny a příplatky, proběhla diskuze, nyní asi podobná (dejavu) vzhledem k evince. Každý k tomu řekl, napsal svoje a finito.
Vůbec nejde o nějaké naštvání, snad mně jen vadí, jak Angela nazývá svoje názorové oponenty.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 22:33 
Husar

Cohesion píše:
Rafael, Apollo mě křivě obvinil z prozrazení informací, které mi poslal SZ. Já jsem nic neprozradila. Naopak on prozradil. Já to neřešila, dokud mě on neobvinil. Nezlob se na mě, ale to, že je Moula Moulovič a zapšklý páprda naprosto odpovídá tomu, co on udělal mě. Jiní přispěvatelé by mu napsali peprnější výrazy.

Pokud ani v tomto nedokážeš vidět, kde je sparvedlnost, tak jsi zaslepený.
BTW Kritiku snesu, pokuď je oprávněná.

Nezlob se, Angelo, ale všechno posuzuješ pouze ze svého subjektivního pohledu. Tvůj názor je dogma, a přesně víš, co by napsali jiní.
Kdepak, nesneseš kritiku :nenene: , sneseš snad pouze pozitivní.

Ale už toho nechejme. Myslím, že debata se točí v kruhu.

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 23:09 
MaxMax píše:
Ano, i mě Apollo zaujal už v té první debatě na téma "kurvy jsou ztělesněné zlo" a také jsem celkem žádostivý vysvětlení rozdílu mezi sociální vrstvou a společenskou skupinou. Btw. jedna zkouška ze sociologie - nestudovali jsme stejnou školu? :))

Ber to jako poklonu, i ty pro mě patříš mezi konzistentní nicky rozumného projevu a určité životní moudrosti, jako tebou zmiňovaný rabi blahé paměti či Šoupálek, a i když jsem zaznamenal, že jste si s Yankem načůrali do cornflaků, i on je pro mě takovou konstantou tohoto světa :)) A co že to bylo s Gamalem a anglomanem? Já si všimnul, že najednou umí odstavce a diakritiku...??? Klidně do SZ, prosím.

Nevím jestli jsme studovali stejnou školu v každém případě já jí studoval ještě za komančů a vlastně když jsem o tom tak přemýšlel tak je ze mně pořád takovej věčnej student i ve svém věku pořád studuju :-) :-)

Ze sociologie si teď pomůžů citátem ze skript jednoho pana profesora
Pojmu společenská – sociální vrstva rozumíme jako velké skupině, která má shodné, společensky významné znaky, jimiž se liší od ostatních. Zároveň je to soubor osob, jež jsou propojeny určitou vnitřní vazbou a pocitem sounáležitosti. Společenské vrstvy takto tvoří své vlastní sociální skupiny se svým vlastním nepsaným (v dobách šlechtických nebo sektách ale i písemně potvrzeným) reglementem chování

A znovu opakuju a budu se tak ptát apolla pořád z jaké společenské sociální skupiny tedy pochází a ptám se tak proto, že by mne zajímalo která vrstva společnosti vytváří takové pokrytce a ocasosedce jako je on "apollo"

Děkuju za poklonu, pokud mne považuješ za člověka s konzistentním názorem jsem tomu rád. Možná je pořád mnoha lidem divné, když jak jsi trefně napsal "jsme si s Yankem načurali do cornflaků". Tak i já považuji Yanka za člověka s konzistentním "byť pro mne třeba nepochopitelným" názorem a rozhodně musím odmítnout trvzení Rafaela a apolla, že se jednalo o cenzuru v případě rozdělení vlákna eevinky.
Oni tak ty pánové spíš dávají najevo, čemu nerozumí než cokoliv jiného.

Vysvětlit jim proč je zbytečné kecat o cenách, je ale asi úplně zbytečná práce.
Já si třeba s eevinkou několikrát vyměnil SZ, evidentně je to rozumná a velmi inteligentní slečna se kterou bych se asi shodl na mnoha věcech v životě ...... ale eevinka však není můj sexuální šálek kávy ..... a na kafe mne zatím tedy nepozvala :smile: :smile: ...... a jakým právem bych mohl tedy kritizovat jakou má cenu na něco co já nemám šanci hodnotit???.
Cenu má prostě takovou jakou jí ti platící norníci jsou ochotní poskytnout a jak vydno služby jsou asi takové, že jsou ochotni zaplatit i tu cenu která je vyšší. Ale já dal za slečnu kterou jsem chtěl už v životě mnohem a mnohem víc tak proč bych to řešil.
Přirovnání pánové apollo a rafael: máte dvě auta se stejnou kastlí a jedno bude stát 1M a druhé 2M .... ty budeš jako trouba (trefný výraz angelo) mít kecy proč to jedno auto je dražší a přitom na to drahé auto budou stát fronty a to levné budou chtít jenom trubky jako vyy :-) :-)

Normane apollo psal, že tu modelku ti poslal v SZ...... nechci vědět žádné utajované skutečnosti ale je to pravda, a slečna je opravdu volná za 3k.
Pokud ano a je to jedna z alba apolla je to prima. :yesyes: :yesyes:
Slečen na světe je spousta levné, drahé a ty nejdaržší co na to mají od nás papíry, ale to pořád neznamená, že máš apollo právo odsuzovat eevinku až to vyzkoušíš potom budeš mít možnost napsat třeba že neodpovídá cena/výkon. Potom to všichni pochopí a nikdo ani necekne

Jinak jsem se opravdu seknul ..... flame je tu opravdu pěkné a diskuse v plném proudu a já jsem tomu rád alespoň se člověk pobaví.

Ještě jsem se zapomnět zmínit o Míše a výhradě která tu k ní proběhla ...... sice jsem napsal, že jí nebudu bránit ....ale přesto si neopdustím.
Když jsem aktivně běhal za ťapkama tak jsem stejně měl na svátky vybrané jenom stálice, u těch jsmem věděl že mi zvednou telefon a že se nakonec nějak dohodneme.

No a potom, fakt jsi si nepřipadal jako pitomec když si pořád telefonoval a jenom hlasovka, víš já jsem Míši kamarád to snad tady všichni vědí, ale jedno vím ...... kdyby jsi se jí na rovinu zeptal budeš dělat chci se objednat na tehdy a tehdy tak by ti řekla na rovinu řekla ano-ne. Pokud jsi se domlouval způsobem popsaný nevím připadá mi to prostě divný a jí to možná připadalo taky takové.

Přiznám se i já jsem alergickej na hlasové schránky a znám slečnu která je alergická na hlasovou schránku v mém telefonu, takže chápu tvé rozhořčení ale slečen přeci v Praze je spousta tak jsi měl vyrazit za jinou. Nakonec i ten Actuars ...... kterej dřív malinko :yesyes: zmatkoval se poučil a dneska je z něj znalej norník ...... i když si na to někdo nemůže zvyknout.

Prostě dle mého názoru to možná byla z části i Mišky chyba........ měla prostě vypnout telefon a nekomunikovat a nikým kromě stáláků ....... ale především ty jsi se choval jako uminuté dítě. A nazvat to KURVÍM jednáním je už vůbec ulítlé spíš vypadající jako, že ti někdo rozbil bábovičku (promiň nechci se tě dotknout ), tak to na mne působí.

Jinak Mišce jsem volal i já a kašlala na mne taky :-) tak vidíš a brečím nebrečím....... prostě nebrala telefon nikomu. No vidíš tak jsme se museli vzít s :smile: Yankem za ruce :crazy: :crazy: a rošlapat někomu bábovičky :crazy: :crazy: a hned je člověku lépe. :yesyes: :yesyes: (prosím toto poslední berte jako nejapný humor a budu hned dementovat sám sebe...... nechodím s Yankem za ručičku a nešlapu na cizí bábovičky ... že Yanku)

PříspěvekNapsal: 01 led 2010 23:29 
Admin Site

Jakej "sám dement-ovád", do pytle?! Co mi nadáváš?! Příště si jdi na bábovičky sám, já se Ti na to vyseru! A měls ruce vod chleba, abys věděl!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata