home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Otřesný zážitek
PříspěvekNapsal: 18 lis 2009 18:23 
Husar

asf

Naposledy upravil Johny English dne 15 čer 2011 10:52, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Re: Otřesný zážitek
PříspěvekNapsal: 18 lis 2009 19:24 
Veteran

Nechápu proč si u ní zůstal když píšeš že je boubelka a na fotce je štíhlounká jak proutek...

PříspěvekNapsal: 18 lis 2009 20:22 
Husar

:omg:

PříspěvekNapsal: 18 lis 2009 20:33 
Zelenáč

Tak to je hustý :mrgreen: Ale jak už tady několikrát padlo v různých vláknech v radách od zkušených norníků - nejdůležitější je naučit se elegantní nebo ostrou otočku. Já s tím měl taky ze začátku problém, ale prostě to k našemu řemeslu tak nějak patří. Nemůžeme s sebou a našima šrajtoflema nechat vychcávat.

PříspěvekNapsal: 18 lis 2009 20:35 
Zelenáč

..dalsi veci je ze me to trochu zavani habadurou a divadylkem ...vim kulovy ..ale nemuzu si pomoct,ale zavadi me to k tomu...

PříspěvekNapsal: 18 lis 2009 22:45 
Admin Site

Taky mi to zavaní habaďůrou...

PříspěvekNapsal: 19 lis 2009 00:22 
Zelenáč

Uživatel píše:
Nechápu proč si u ní zůstal když píšeš že je boubelka a na fotce je štíhlounká jak proutek...

ech, v americe se nečtou návody a pak suší psa v mikrovlnce ... tady je to to samý ... na fotce je nečí prdelka každej závěr by mohl být ukvapenej, ale když holka píše, že má 163/63, tak si můžeš být jistej, že pod 65 kilo se dostane jen po čtrnáctidenní hladovce ,-o))

PříspěvekNapsal: 19 lis 2009 17:45 
Husar

Nevim si ale blbej promin, kdyz by nic nebylo chtel bych prachy zpet. Ale to muj nazor.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2009 17:49 
Kmet

chemik
No nechci ti kazit iluze, ale v Americe není s tím sušením psů v mikrovlnce problém zaviněn čtením, či nečtením návodů, ale hlavně průměrnou výší jejich QíQvé. V tom je jejich hlavní a zásadní problém :crazy:

PříspěvekNapsal: 19 lis 2009 18:04 
Chemik und Oldtie, inu pánové, já si především myslím, že v Usa na naše poměry především žádnej problém není... Jistá paní by u nás ani na mikrovlnku neměla, či by pod sebe srala pod práškama v nějakém našem úžasném fašistickém zdravotně- odkládacím zařízení a pejska by určitě nemohla mít sebou v kleci. :-) . Takže- pane Oldtie- až se tam podívají a pobudou na vícero místech a zachlastají s místníma- pak povídají cosi o IQ, děkuji. Usa můj vzor, kéž by byla EU už konečně federace... kéž by bylo tolik vzájemného respektu a svobody co tam... :wink: . Dle mejch skromnejch zkušeností je to vskutku "land of the free" :-) :wink: 8-O :pa: :kissma: O jejich životní úrovni se mnohejm vezdejším ani neumí zdát- a to nemluvím o tom zakořeněném vzájemném respektu- nikdo se tam do nikoho, na naše poměry , nesere a zejména každej přeje všem to nejlepší- a to, světe div se, upřímně. Ps- jinak doporučuji porovnávat stejné skupiny obyvatelstva- v připadě zájmu o soudění.

PříspěvekNapsal: 19 lis 2009 18:47 
Husar

já mrknul na hrůzu babu a myslím, žes tam zůstal jen abys mohl tohle napsat. :smile: :smile:

PříspěvekNapsal: 19 lis 2009 20:50 
Veteran

gamal píše:
Usa můj vzor, kéž by byla EU už konečně federace... kéž by bylo tolik vzájemného respektu a svobody co tam... :wink: . Dle mejch skromnejch zkušeností je to vskutku "land of the free" :-) :wink: 8-O :pa: :kissma: O jejich životní úrovni se mnohejm vezdejším ani neumí zdát- a to nemluvím o tom zakořeněném vzájemném respektu- nikdo se tam do nikoho, na naše poměry , nesere a zejména každej přeje všem to nejlepší-

Asi ti uniklo že tu máme mnohem víc svobody než oni nebo uvažuješ jak před 20 ti lety.Nejdřív tě tam 3 hodiny vyslíchaj na letišti,udělaj otisky prstů a vyfotěj si tě a pak tě tam možná pustěj.
Od minulý roku může policie bezdůvodně nejen kontrolovat kohokoliv ale dokonce dělat i bezdůvodně domovní prohlídky.
Na ulici si nesmíš otevřít pivo a ani ho v noci neseženeš,je to zakázaný.
Respekt je slovo který tam ještě neobjevili...všechny rasy žijí segregovaně a vzájemně se nemusí,navíc je tam propastný rozdíl mezi chudejma a bohatejma.Statitisíce lidí žijou na hranicích chudoby na urovni cikanů na Mostecku a hodně lidí se utápí v bohatství.
Jediným měřítkem úcty tam jsou Dolary.
Můžeš někde bydlet 10 let a žadnýho souseda to vůbec nezajímá.
Zakon nestanovuje minimalní dobu dovolené,takže Američani žadnou nemaj a cestujou jen po škole a pak až v důchodu aby nepřišli o práci.
Hodně nezaměstnanejch žije pouze z prodeje drog.
Socialni jistoty jsou proti EU katastofální,přijdeš o práci a zkončíš na ulici,všechno ti vemou,nikdo nic nekupuje za cash,ale na půjčku.
To také vyvolalo celosvětovou krizi.
Je fakt že se tam nikdo do nikoho nesere,tam totiž nikdo nikoho nezajímá,dokud třeba nevlezeš na soukromej pozemek.Je ale fakt že závist jako u nás neznaj.
O hlouposti Američanů jsem už slyšel tunu vtipů,nejvíc od Němců ale i Britů.
Co je hrozná vlastnost Američanů je arogance,povýšování nad jiný,naprostý pohrdání vším co je neamerický a k ostatníkm národům .Jedou třeba pomáhat řešit konflikt do Jugoslavie přitom žadnej vojak vůbec netuší o co bojujou.Geografické znalosti maj na urovni hlídacího psa.
Jinak je to vyspělá země,služby jsou famozní oproti nám,porce v restauracích neskutečné,dálnice kvalitní a na každym rohu jiná hamburgrárna.
New York a San Francisco jsou vzrušující města,Američani jako lidi pro mě dost velký zklamání.
Sem tam ale člověk někoho rozumnýho potká.
Kdyby mi někdo solil přemrštenej najem na Manhattanu ,tak se tam klidně přechodně přestěhuju. 2 plus 1 stojí přibližně 40-50 t. měsíčně.
Gross dal za ten byt na Miami cirka 13mega českých.

Naposledy upravil Uživatel dne 19 lis 2009 20:57, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 19 lis 2009 20:53 
Admin Site

A co pro mne nejpodstatnější... zkuste tam narazit na nějakou normální šlapku... :rolleyes:

PříspěvekNapsal: 19 lis 2009 20:59 
Veteran

Leda na novou Polku ve Vegas než ji pasaci dokurví.
Priváty neexistujou,bordely taky ne protože jsou ilegální a každá druhá na ulici je volavka od policie,ty zbylý pravý jsou na koksu.
Skvostný výběr :omg:

Naposledy upravil Uživatel dne 19 lis 2009 22:48, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 19 lis 2009 22:47 
Lawbringer

b-master píše:
..dalsi veci je ze me to trochu zavani habadurou a divadylkem ...vim kulovy ..ale nemuzu si pomoct,ale zavadi me to k tomu...

Asi tak. Nejaky kecy o priteli. At uz to byla habadura nebo ne. (v takovymhle pripade bych vzdy uvazoval tu prvni moznost) V pripade ze bych se rozhodl zustat, tak by mi bylo uplne u prdele jestli by byl ve vedlejsim pokoji jeji pritel nebo nebyl. Bud by predvedla to, co jsem zaplatil, nebo by vratila penize. Proste tak to funguje a pokud se to nejaka snazi ochcat (prachy za nic), tak se mnou narazi. Uz jen veta "on nesmi vedet, zes mi za to zaplatil" mi pripada jako ze si pripravovala pudu pro to, ze v pripade ze vleze za vama do pokoje a ona te bude chtit vypakovat, aby nemusela vracet prachy. Pokud by tam vlez a ona odmitla pokracovat, tak bych ji uplne normalne spocital, kolik vrati a presne tolik by vratila.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata