home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Recenze privátů 2014
PříspěvekNapsal: 05 led 2014 17:10 
Husar

LuciusMalfoy píše:
Sweetkiss, slečna Kamila
http://www.sweetkiss.cz/cz/girls/kamila/12

Na začátek menší zmatky. Po příchodu na místo v domluvený čas jsem pár minut marně zvonil, potom jsem použil mobil, přišla slečna a řekla, že zvonek zlobí.

Ani další rozhovor nebyl úplně bez zádrhelů:
"Chtěl bych hodinu s Tebou."
"To bohužel nepůjde, jen půlhodina."
"Ale já jsem volal a domluvil se na hodině."
"Aha, tak moment, já se zeptám."
Odchod, chvilka čekání...
"Tak jo, hodina, to byla špatná informace u nás, omlouvám se."

Tím ovšem nedorozumění skončila a následovala pohoda.
Slečna Kamila není žádné anorektické vyžle a je možné, že za pár let bude mít sklony k nadváze a ukládání tuku na různých nežádoucích místech. Ale teď, v rozpuku mládí, jí to zatím nehrozí. Je to prostě pěkná holka krev a mlíko, tělo má malinko mohutnější, ale sexy a umí s ním výborně zacházet.
Když se našinec snaží (třeba ústně), je jasně vidět (a slyšet), že jí práce baví, nic nepředstírá a užívá si to až do udýchaného konce.
Cítil jsem se natolik v pohodě, že mi vůbec nevadilo, když zničehonic a bez zaklepání vstoupila do pokoje další dívka.
Docela komická situace s ohledem na naši polohu v posteli.
Řekl jsem: "Dobrý den" a přidal zdvořilý úsměv.
"Pardon", špitla ona a vycouvala se sklopeným zrakem.
Podle mých informací to tahle návštěvnice udělala už několikrát, takže se to může stát i Vám, ale pokud budete v té chvíli s Kamilou, bude to spíš veselé než nevhodné a trapné.
Vyzkoušeli jsme pár technik klasických, orálních i manuálních, slečna je příjemně aktivní a dokázala vlastním nasazením pomoci tam, kde se na mně projevila únava - bylo už trochu pozdě a den byl náročný.
Opět přišel malý pokus skončit dřív: "Chceš ještě do sprchy?"
"No, jestli mám ještě chvilku..."
"No, ještě asi 10 minut."
Tak jsme je ještě využili pak už bylo všechno v naprostém pořádku.

Sečteno a podtrženo: trocha zmatků a jisté neprofesionality, ale jinak milý přístup a ke slečně Kamile samé bych jen těžko hledal nějakou výhradu. U mě 85%, návštěvu bych doporučil.

lépe bych to nenapsal...za mě už poněkolikáté 1***

Předmět příspěvku: Re: Recenze privátů 2013
PříspěvekNapsal: 30 led 2014 21:44 
Zelenáč

Danielka z Ládví
http://www.eroticke-privaty.cz/danielap ... at-praha_8

Nemohl jsem, dříve či později, nenatrefit na tuhle hvězdnou stálici pražského privátnického nebe. I rozhoupal jsem se tedy i já k cestě na sever. I když nebylo to taky jen tak. Spojení se nějak nedařilo navázat. Až cca na po stopadesáté (trošku přeháním:-) mi byl zvednut na druhé straně telefon. Už jsem si začínal myslet, že má snad nějaký whitelist, na kterémžto nejsem. Nicméně pak už byla domluva rychlá a bezproblémová. Lokalizace místa nebyl problém, vzhledem k tomu, že mi to v těch končinách není zas tak úplně cizí :-)

Danielka mi přišla otevřít až dolů a hned bylo jasné, že fotky ani legenda nelhaly. Od pohledu příjemná slečna, za kterou bych se na ulici otočil a ani by mě nenapadlo, že má tenhle job. Údaje také sedí - vysoká, neanorektická velmi dobře vyvinutá holčina, aktuálně s celkem dlouhými vlasy. Byteček je to panelákový, ale jediné co zůstalo původní jsou rozměry, jinak to tam má Danielka velmi vymazlené a celé zrenovované. Jako v nějaké luxusní vile jsem si přišel. Vyuklízené na nejvyšší možnou míru, vše načančané na svém místě, zapálené svíčky a vůbec moc příjemná atmoška hned od začátku (taková vánoční:-). Po úvodní sprše (koupelna, ručník - všechno v cajku), která byla separé, následovala pomalá nenucená ošahávačka za doprovodu oduševnělé seznamovací konverzace, při které vyšlo najevo, že Praha je opravdu, ale opravdu malá :-)

Pak to vzala Danielka do svých rukou, resp. do své pusy a bylo to opět velmi příjemné, i přes tu gumu. Kouřila poctivě a jak dlouho jsem chtěl. Pak se šlo na hlavní bod programu. I když mi to tentokrát trvalo o něco dýl, tak to bylo bez jakéhokoliv protestu nebo nesouhlasného pohledu. Danielka držela a nastavovala se jak byla ctěná libost. Vyzkoušeli jsme standardní sadu poloh, ale nejlepčí to bylo klasicky - zoči voči. Voněli jí vlasy a ten její úsměv, který měla nasazený od začátku do konce, tak ten byl prosím pěkně k nezaplacení. Dokonce ani gelu nebylo ze začátku potřeba, na konci se už trochu přimáznout muselo.

Po vrcholu jsme ještě trochu pošvitořili. Bylo celkem o čem, je to fakt příjemná inteligentní holka. Přišla mi taková sebevědomá a nezdolná (osudem). Po závěrečné sprše, do které se jí se mnou nechtělo, jsem cáloval (nezvyk platit až po) a sunul se k odchodu a Danielka mě u toho vyprovázela pořád ještě nahá bez kouska svršku - taky nezvyk, ale moc zajímavý :-)

Nevím jak to holka dělá, ale po takové době v oboru, už by podle teorie poločasu rozpadu osobnosti měla mít když nic jiného, tak aspoň nepřijemný profesionální přístup a návyky nebo zlozvyky. Ale její chování je nanejvýš civilní a skoro milenkovské (dle mého soudu) a ten úsměv, tak ten je fakt k pohledání (to bez debaty). Celé je to sice asi trošku přihrávané, co si budem povídat, ale zmáknuté to má excelentně, se vším všudy. Viděl bych to z fleku na Oscara nebo alespoň Českého lva. Docela (hodně) by mě zajímala její životní story (do které mi samozřejmě nic, ale vůbec nic, není:-)

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 02 úno 2014 23:07 
Průzkumník

Uf, dlouho jsem se tu nestavil. Nějak teď na to vůbec nemám čas. Tedy na recenze, mrdanic se za tu dobu několik odehrálo.

Váhal jsem, zda psát o Elišce, před nějakým časem privát Alpin. Ona už tam tahle slečna totiž neinzeruje. Ale říkám si, že by má recenze mohla aspoň zvýšit ochotu zasvěcených, sdělit mi, zda je Eliška někde aktuálně k mání. Zatím se tu objevilo podezření, že jde o Elizabeth od Itala...ale dosud nepotvrzeno:(

No, psal jsem o ní již dvakrát, když byla ještě Elenkou z Mazlivých studentek. Tenkrát mě nadchlo, jak se mi krásně vyčůrala do pusy a chtěl jsem to zažít znovu. Volám jí a říkám, jak tohle bylo minule od ní úžasné. Trochu se zarazila, jestli prej sem jí poznal podle fotky či co. Vysvětlil jsem jí tedy situaci. To její někdejší kolegyně z mazlivek mě nasměrovala, napověděla a pak už jsem se musel dopátrat sám. Zdála se tím být pobavena a trochu i polichocena mou snahou jí vypátrat.

V rámci přípravy na piss poctivě pila. Já to pak dlouho nemoh najít, venkovní vzhled Alpinu mě dobu mátl (V týhle oprejskaný barabizně to snad nemůže být)...a to se projevilo na vytvoření fenomenálních zásob pissu v jejím těle. Myslím, že jsem tady zlomil svůj rekord v objemu spolykaných chcanek. Elenka (vlastěn Eliška, ale Elenka mi k ní sedělo víc) mi průběžně dávala příkazy k polykání a bylo to moc krásné. Pak se ale zarazila nad rozsahem vlasntí produkce a zeptala se, můžeš eště?
Tím poněkud pokazila své dominantní kouzlo.

Už to vypadalo, že piss bude jediná extra praktika, které se toho dne dočkám. Nejsem totiž žádný pracháč a tak jsem se obešel bez análku (ač navštívit Elišku a neprojet jí análek považuji za veliký hřích) i bez líbání:(
Ze známosti mi ale Eliška nabídla aspoň něco z extras, co mi nebude účtovat: OB.
Popadla mě za ptáka a ještě než ho vzala do úst, řekla mu, ahoj starej kamaráde.
Nestačil jsem se divit, jakou to má můj pták hezkou kamarádku.
Ač nerad, říkám, že OB není její silná stránka. Porpvé jsem byl nadšen. Při druhé návštěvě jsem si řekl, no, nemá žádnou extra techniku, kouzlo je jen v tom, že ho strkáte bez do pusy tak hezké holce. A teď naposled jsem dost cítil zuby. Asi už bych od ní OB znova nechtěl.

Nicméně pořád mě dostává její ochota a snaživost. Na moje příní si navlékla silonky a moc jí to slušelo. Fascinuje mě s jakým nadšením se pouští do nových experimentů. až si řiám, že tuhle holku využívat na prachobyčejnou klasiku, je skoro škoda. A vskutku, klasika byla asi nejnudnější část celé akce. Ale ne že by se mi s ní nelíbila:)

Řekla mi, že za tu dobu, co je v branži, už se trochu otrkala. Dnes už s přehledem poskytuje lecos, co dříve odmítala (leč výstřik do úst odmítá stále). Jako třeba 69. Při našem první setkání, že pry to není její parketa, tvářila se na ten nápad skoro znechuceně...a teď?
Nebyl problém. Nevím jak ona, ale já si naši 69 užil krásně. Obzvláště tu fázi, kdy se můj jazyk již nabažil její kundičky a jí jí ho zavrtal do zadečku. Nádhera. Zkusili jsme si i hand job. Nejdřív se mi to nepozdávalo, honit si ho přece můžu i sám. Ale ten pohled na ní, když mi ho proháněla rukou...naprosto uhrančivý. Až mi začíná být těsno ve spodkách, jen když na to vzpomínám. I ptákovi se v její šikovné ručce moc líbilo.

Dohodli jsem se, že se vystříkám na její tělíčko. Nejdřív jsem se ptal, co takhle na obličej, ale ukázalo se, že její make-up není až tak cum-friendly. Tak jsem si ho nakonec honil nad jejím připraveným tělem a samozřejmě jsem zabloudil pohledem na ty její nožky zkrášlené silonkami. Když uviděla kam se dívám, hned s těma nožkama začala předvádět všelijaké cviky...Ne že bych zrovna o tohel měl zájem, ale ta její snaživost mě zase uplně dojala.

Nakonec došlo k výstřiku. Sperma jí přistálo na hrudi a několik neposedných kapek i na távři. Chvíli jsem jí tak pozoroval postříkanou, až jsem to nakonec nevydržel a povídám, já tě umeju, a zamířil jsem k potřísněným místům hlavou s vytrčeným jazykem.
Hoka na to, no to si děláš prdel!
Nicméně časem jí to snad začalo i bavit nebo co a napovídala, ještě tady a ještě táhmle...až jsem jí vyčistil úplně.

Celá ta hodinka byla moc krásná, jen mi trochu vadilo, že jsem ten čas takhle promrdal a ani s ní nestihl pořádně pokecat o literatuře. A co je horší, když se rozplívala, jak se kvalitně připravila na ten piss, poctivě pila atd., zeptal jsem si jí co pila. A ona že vodu. A já na to, hmm, vodu, to pak nemá žádnou chuť:(
A tak jsem jí, já vůl, tu její radost pěkně zkazil.
Nicméně ve své snaživosti se ptala, co že tedy má pít příště. Řekl jsem jí, že chcanky chutnaj skvěle po pivu (zapoměl jsem dodat, že obzvláště Radegast dělá s tou chutí divy), ale dát si pivo, když jde do služby, to by asi neprošlo.

Takhle nějak to tedy vypadalo a teď bych byl vděčen, kdyby mi někdo potvrdil a nebo vyvrátil, zda je či není tou Elizabeth od Itala. Podle fotek to vypadá dost nadějně. Jenže Elizabeteh inzeruje dvojky a Eliška, pokud si vzpomínám inzerovala trojky...tak nevím. Prosím, pomozte.

PříspěvekNapsal: 17 úno 2014 17:27 
Admin Site

Tak po delší době jedna recenze. Byl jsem u slečny id: 746553 na eol. Doporučuji těm co mají rádi mazlivé typy. Fotka sedí. Ve skutečnosti vypadá lépe než na fotce. Cena za hodinu 1500, jediná nevýhoda je celkem malý kamrlík ale jinak v pohodě.

PříspěvekNapsal: 17 úno 2014 21:54 
Lovec

Loskutak píše:
Tak po delší době jedna recenze. Byl jsem u slečny id: 746553 na eol. Doporučuji těm co mají rádi mazlivé typy. Fotka sedí. Ve skutečnosti vypadá lépe než na fotce. Cena za hodinu 1500, jediná nevýhoda je celkem malý kamrlík ale jinak v pohodě.

Loskutak, je Ti jasný, že to ID bude dřív nebo později úplně k hovnu?

Takže Anita, původně od Jessicy.
Tel., který bude tedy časem k hovnu taky :wink: : 732 455 744
http://www.sex.cz/746553
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/10839760

PříspěvekNapsal: 18 úno 2014 10:48 
Průzkumník

takže nevím jestli to je zase něco přejmenovanýho..ale http://www.angelsprivat.cz/
adresa Vinohradská 22, byt super, s klavírem!, krásná koupelna, ručníky velké a čisté
dívka Vanessa, blond, fotky jsou její
ale samozřejmě na fotkách zatahuje bříško, v reálu je teda s mirnýma faldama..
obličej teda tak krásný, jak ho líčí není, je celkem průměrná holka
přístup- měl jsem hodinku za 1500,- a to proto, že půl hod za 1200,- mi přišlo dost a já nechtěl spěchat

kouř slušný, šukání celkem průměr, akrivita teda žádná velká, prostě holka čeká, jak si kdo co řekne
rozhodně nepřehrává, bylo to dost tichý
za mě opakovat nebudu

PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 21:23 
Lovec

Bylo, nebylo slunné popracovní odpoledne. Vyrazil jsem za jednou "amatérkou" z Amatérů. Na profilu pidi fotku, ze které bylo možno usuzovat ledacos. Moc jsem ji tam nevídal, relativně čerstvě zaregistrovaná, doufal jsem tedy v pozitivní zážitek. Ten se ovšem nekonal, protože to, co na mne vykouklo ze dveří, mě přimělo otočit se na kramfleku a ponechat dotyčnou bez výdělku.
http://nick.amateri.cz/sannndra
Vzpomínám si, že ji už v minulosti dával Guth do sekce. Koukal jsem tehdy na fotky.

Sotva jsem vypadl, zkusil jsem pár kontaktů v okolí, ale nepoštěstilo se. Nakonec jsem tedy zajel k Mazlivkám za Bárou.

Barunka, Mazlivé studentky
http://www.mazlivestudentky.cz/nesmela-barunka-1027.aspx

Není toho moc k napsání, privát je dobře známý, stejně tak o Báře už bylo několikrát psáno. Docela hezká tmavovláska, moc toho nenamluví, stejně tak v posteli není dvakrát iniciativní. Zpočátku ve mně chvílemi budila dojem, že se snad až nudí, ale postupem času se to zlepšovalo. Nežádal jsem žádných specialit, takže celá akce proběhla v duchu názvu privátu - mazlivě. Vcelku příjemně strávená hodinka.

PříspěvekNapsal: 08 bře 2014 20:42 
Zelenáč

Budem ještě zakládat vlákno na nový ročník, nebo už to nemá cenu?

PříspěvekNapsal: 12 bře 2014 22:56 
Lovec

Ciml píše:

Ciml,
už to máš "za pár" :wink: , už to nemá cenu :-)

PříspěvekNapsal: 13 bře 2014 10:21 
Veteran

vulcan píše:
Ciml píše:

Ciml,
už to máš "za pár" :wink: , už to nemá cenu :-)

http://www.youtube.com/watch?v=ZVoNgOyHWgg

PříspěvekNapsal: 20 bře 2014 12:40 
Průzkumník

tak já něco přidám
je to čersvtá privátnice "Ellen Fauve"
adresa Dejvice Verdunská, kousek za kulaťákem, byt nic moc, klavír třeba tam neměla že..
otevřela drobná menší hnědooká blondýnka, sama řekla pak, že jí je třicet, tak to jsem viděl horší třicítky teda..
samotná akce: velmi milá, snaživá a poslušná, kuřba bez a rozhodně to lepší co jsem zatím zažil, fakt si s ním dost hrála..
šuk velmi snaživý, co jsme si domluvili to plnila velmi slušně
závěr: požadovaná roleplay velmi slušná
úplně na závěr mi říkala že byla kdysi asistentkou a to je ono! Má chování asistentky a ten zážitek je fakt jako přefiknout pěknou sekretářku..asi si to zahrajem příště..
taky že to nedělá dlouho..no jako vždy..ale tady bych tomu měl tendenci věřit..
cena 1500, přeci jen chtěl jsem roleplay, to fakt každýmu tolik nejde
já tohle zopakuju, když se nezhorší, tak rozhodně dobrý zážitek..

PříspěvekNapsal: 26 bře 2014 09:00 
Průzkumník

asi tu to nikdo nečte, ale stejně to zkusím:
tel. 732 783 307
volám na inzerát v Annonci: 18 letá slovenka, dle fotek blond, fotky vypadají až moc fakeově..uvidíme
do telefonu ne zrovna dívčí hlas a perfektní čeština..pak navíc řekla adresu POLSKÁ 5
tý jo..no ale tak jsem si řekl že nacvičím otočku ta mi pořád nejde tak jak bych si přál..
zazvoním..slečna těžce kluše dolů..otevře
a pak mám dilema
za dveřmi v hezkým oblečení stojí holka, která se mi líbí na první pohled, na podpatcích vejdem do tý špelunky a já vidím že je to tak 165 cm blond, nádherný mordý oči, tělo ne sice modelka, ale hezký a fakt 18
vysvětluje, že slovenka je, ale od 7 let bydlí v Praze a opravdu má trochu přízvuk..vem ho čert, je strašně milá, že prý tady privát fakt byl a lidi na něj strašně vzpomínají ale ona že je jiná a ráda to dokáže
ale cena mě štve, chce jako assorti - 2 tisíce je hodně...poprvé mám chut odejít ale z několika důvodů za která se stydím nakonce měknu-tvrdnu..už se to nestane slibuju
slečna na mě čeká jak to mám rád a já z výběru domluvy ńakonec moji oblíbenou roleplay zavrhuji a dělám dobře
holka honí nádherně a velmi slušně kouří, bez samozřejmě no a akce sama mě překvapila..chtěla hlavně zezhora a abych jí objímal a koukal do očí...chovala se, jako bych byl fakt její kluk kterýho dlouho neviděla...
nakonec po velmi dlouhý době mi ho důkladně vykouřila a nechala si vystříkat pusinku...na anál už nedošlo, prostě se tam nehodil :-D

čas asi 1,5 hod, rozhodně na hodinky nekoukala, vzhledem k tomu že při pořádným šukání jsem na konci zjistil, že guma je rozervaná tak jsme nečekaně měl vše bez...
když vezmu v potaz že mě chytla za všechno, tedy i částečně za srdce, tak za mě dobrý..
pro srovnání Adélka bydlí naproti v Slavníkový, je taky parádní a chce 1200,- ale zase je myslím skoro vše S...

PříspěvekNapsal: 04 dub 2014 04:15 
Lovec

Nikol, privát Sexy holky
http://www.sex.cz/sexyholky
Tel.: 731 090 767
Praha, Trojická

V půlce března se stalo, jako již x-krát, že jsem jel marně za jakousi amatérkou. Už si nepamatuji, v čem byl konkrétně problém, zda jsem dal otočku nebo dotyčná nezvedala telefon, ale na tom pramálo záleží. Podstatné je, že se mi chtělo, ovšem náhradní řešení jsem připraveno neměl, resp. všechny další hovory vyzněly do prázdna. Holt nedělní odpoledne a buchty si lítaly po všech čertech. Cesta zpět mě vedla po nábřeží a tak jsem si vzpomněl na nepříliš pozitivní recenzi, kterou publikoval kolega vulcan, kterého tímto zdravím, a rozhodl jsem se to proklepnout na vlastní kůži a v odlišnou denní dobu.
Domluva perfektní, dostal jsem přesnou adresu a zakrátko jsem byl na místě. Parkování v neděli bezproblémové a zdarma. Do baráku se zrovna hrnula početnější skupinka lidí, navíc poněkud neobratná, takže jsem musel chvíli počkat. Na privátu byly dvě holky, bruneta Nikol a blondýnka, která mi byla otevřít. Protože mám v poslední době lepší zkušenosti s brunetkami, rozhodl jsem pro Nikol. Teprve následně se ukázalo, že to byla chyba. Zacvakal jsem požadovaný peníz, absolvoval sprchu a pak to přišlo. Holka ze sebe vysypala sadu výmluv, proč zrovna dnes nejde tohle, ani tohle, ikdyž je to jinak v ceně. Kurva fix, takové informace se mám přece dozvědět při výběru a před zaplacením! Marně vzpomínám, proč jsem ji neposlal pro tu druhou. Asi jsem furt sázel na to, že prostě chci brunetu. Oral i sex byla vcelku nuda a nijak moc mě to nebralo. Hodina rozhodně představovala vyhozené peníze.
Hodnocení je v tomto případě asi jasné, Nikol doporučit rozhodně nelze, ikdyž se jinak chovala vstřícně.

PříspěvekNapsal: 20 dub 2014 11:50 
Lovec

Tak jsem se nechal zlákat jednak fotkami, druhak doporučeními kolegů...

Ela http://www.sex.cz/305117
privát Venuše http://www.sex.cz/venuseprivat
607 469 319

Rozmýšlel jsem dlouho, ale nakonec jsem usoudil, že když jsou ty Velikonoce, dopřeju si ranní zásun. V telefonu příjemný ženský hlas některé z kolegyň. Vyptal jsem se na vše a oznámil čas příjezdu.
Na místě jsem byl s cca. 5 minutovým zdržením. Volám... Nic. Volám znovu, bere ta kolegyně a ať chvilku počkám. Ok. Po 20 minutách mi už v té nevábné vchodové chodbě fakt došla trpělivost, tak volám znovu... Na druhém konci rozespalý hlásek jako konipásek. Ptám se, jestli je nějaký problém, že jsem dole, načež se dozvídám, že jsem se měl objednat předem. Za dané situace těžko hledám odpověď na takový argument. Říkám tedy znovu, že jsem dole, že jsem se objednal a že před skoro půlhodinou jsem už jednou volal, že jsem dorazil. V tom polospánku to druhé straně dochází asi tak na třetí pokus. Tak prý ať chvíli počkám.
Po pár minutách skutečně přichází, nicméně kouká jak čerstvě vyoraná myš. Copak o to, kdybych zrovna vstal, asi bych na tom nebyl lépe. Fotky jí lehce přidávají, ve skutečnosti má poďobaný ksicht, lehký náběh na pneumatiku, silnější stehna než na fotkách. Ale jako žádný průser, říkám si, že to zkusím. Nicméně vcházíme do bytu a ospalá slečna není 2x vstřícná, spíš dává najevo otrávenost. Vysype ze sebe cenu, která odpovídá telefonickému sdělení, nicméně co do obsahu to úplně nesedí. V posledním pokusu se ptám na líbačku, slečna se zamýšlí a pak vrtí hlavou, že ne. Tím to vzdávám a odcházím do prdele. Jsem přesvědčený, že to bylo to nejlepší řešení, jak naložit se svými penězi.
Nechápu tedy, co tam vzniklo za organizační problém a proč ji nikdo včas nevzbudil, ale když mi řekne na moji otázku:
"Jdu nevhod, máte tu nějaký problém nebo chceš radši spát?"
"To už je teď jedno."
Tak s tím ať jdou prdele, za to tam prachy nechávat nebudu. Přitom je to škoda, potenciál tam byl. Myslím, že nevypadám blbě a ona, ikdyž nevypadá jako na fotkách, při troše snahy si mě mohla povodit a já bych jí to žral. Takhle to nešlo.
Já nedoporučuji. :nenene:

PříspěvekNapsal: 24 kvě 2014 19:40 
Průzkumník

I když je to už relativně dávno (ale aspoň splňuje Recenze2013), chtělo by to asi popsat svuj první sex na privátě (a zároveň první úplně). Naštěstí už docela dlouho předtim jsem se stýkal s amatérkama různě, takže první (a pro někoho nejhorší část) volání bylo v pohodě i když se neobešlo bez zmatků.
Ale postupně – vybral jsem asi 6 privátů, dle poměru ceny a kvality seškrtal na 3 (jako semifinále, všechny byly fajn) a do finále chtěl vybrat jeden, tak jsem poslal maily do všech 3 s tim, že mě zajímalo jak moc zákaznicky se zachovají a jak rychle odpoví. Odpověděl jen jeden, tak bylo jasno (Top Privát), a dle recenzí odsud bylo i jasno, za kým jít. Zavolal jsem, řekl požadovaný čas a slečnu a žádný problém, jen mám pak zavolat půlhodinu předem. Za chvíli mi ale dorazila sms že potvrzujou úplně jinou slečnu na úplně jinou hodinu tak jsem jim odepsal že si mě s někým spletli, za chvíli volali a vyjasnilo se to. Na smluvený čas jsem tam byl, trochu jsem čekal před dveřma ale ok.
Otevřela Natálka a už na první pohled jsem zapochyboval jestli to je ta co byla na fotce, možná se mi to jen zdá, ale přijde mi že ta na fotce byla nižší a měla větší kozy. Kozy by mohly bejt větší, ale že byla vyšší je naopak dobře, ty dlouhý nohy byly moc fajn. Přivítání atd. vše v pohodě, příjemný přístup, dobrá hudba, akorát když jsem řekl že chci půlhodinu a kdyžtak si pak dooplatim další, mě zarazilo že nevěděla jestli bude moct. Když jsem měl rezervaci a byl tam včas, tak jak to že mohla mít plno, to se dělá rezervace jen na půlhoďku automaticky? Každopádně po úvodní otázce kolik mi je (dobrý bylo, že měla nedávno narozeniny, takže jsem zjistil že jsem o necelý rok starší než ona, mimochodem ani nevěděla kolik jí napsali věk na webu) jsme začli. No tréma trochu byla, ale když jsem jí řekl, že to je první zásun, tak se trochu „vylekala“ taky (ačkoliv jsem jim to psal mailem, tak jí to nevyřídili), ale snažila se mi pomáhat a ta hodina celkem dost rychle utekla. Na konci mi řekla, že poprvé ještě nikoho neměla, že byla nervózní taky, že mám pěkný péro, že to nebylo zas tak špatný a že mě ráda uvidí znova. Což nevim, když už tam nedělá... Kdybych chtěl bejt prudič, tak řeknu že jsem nedostal inzerovanou společnou sprchu, ale přístup Top Privátu super, na poprvé jsem si asi nemohl vybrat líp, a barevná sprcha je dobrá vychytávka;-)

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.