home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Apollovy kydy
PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 09:05 
Průzkumník

Chlapi, to je zbytečné tady cokoliv řešit. S ní rozumná diskuse není. Nicméně ještě k těm novým cenám u Eevinky. Chtěl jsem zajít, ale tohle mě vážně odradilo. Ne ta nová cena, ale ten systém dvojích cen. Tohle vážně nesnáším. Vím, že je naprosto normální, že jsou stálí zákazníci určitým způsobem zvýhodněni, ale to lze využít třeba systémem každá pátá služba zdarma. No ale i tak, 3000 Kč? To už je fakt k pousmání. To si radši budu spořit do prasátka, protože za takovou cenu můžu mít někde jinde dvacetiletou supermodelku, která fotí pro Penthouse a ne nějakou oplácanou třicítku. Ale chápu Eevinku, je to jenom obchod. Když je o ní takový zájem, proč si neříct o víc, že? Ta se chová rozumně. Ale vy chlapi byste to myslím měli trošku přehodnotit.

Předmět příspěvku: Re: eevinka a jeji devcata
PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 09:57 
Průzkumník

apollo tyhle diskuze s holkama o cenotvorbě sme tady už měli a nikam to nevedlo. Můžeš si o profi hokách myslet co chceš a je fakt že většina z nich nejsou žádný myslitelky, ale jestli je něco v čem se vyznají všechny bez rozdílu (i ty "počestný"), tak sou to prachy.
Tady se evidentně zkouší novej obchodní model, a věř tomu, že když se nechytne, tak to holky rychle zase přehodnotí samy. Nech to prostě zákonům trhu.

Jo a tu supermodelku z Penthouse za 3k, můžeš poslat klidně přes SZ.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 10:15 
Zelenáč

Myslím,že je fér od Eevinky že ceny dala hned a dopředu najevo..o tom,že má vyšší ceny se ví a zárověň že služby jsou neskonale lepší než kde jinde..tedy co vím já u Angely jsm nebyl tak nemohu hodnotit..ale co v ím já tak u Eevinky vždy bylo vše v příjemném prostředí a hned vím na čem jsem a co mohu očekávat a realita je vždy o mnoho lepší..tak nevím proč se zbytečně škorpit,...možností je spoustu pokud to nevyhovuje lze možno jít jinam..jinak vše nej nej v roce 2010..a hlavně příjemnou a "plodnou"diskuzi na tomto webu.. :yesyes:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 11:21 
Husar

apollo píše:
To si radši budu spořit do prasátka, protože za takovou cenu můžu mít někde jinde dvacetiletou supermodelku, která fotí pro Penthouse a ne nějakou oplácanou třicítku. Ale chápu Eevinku, je to jenom obchod. Když je o ní takový zájem, proč si neříct o víc, že? Ta se chová rozumně. Ale vy chlapi byste to myslím měli trošku přehodnotit.

Ve spoření ti nikdo nebrání. 3000 kč za modelku z Penthousu by ti asi nestačily a pokud ano, nikde není napsáno, že by sis užil víc. O čemž pochybuju(i díky osobním zkušenostem). Snad jen chlapům v hospodě u piva se můžeš pochlubit koho jsi "ojel"
Ani já nemám radost z toho, že Eevinka zvedla ceny, ale pokud by to znamenalo, že místo 1h s ní mohu být např. 1 1/4 hod. tak mi to nevadí :crazy: Pořád jsou to lépe vynaložené peníze jak 1500-2000 za zcela nehybné prkno, nebo 800 za večerní útratu v hospodě.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 11:41 
to Apollo :

Ale, ale, proč myslíš, že se mnou není rozumná diskuse? Jen proto, že ti nejdu na ruku? Naopak se mnou je diskuse zcela možná - když se člověk zeptá na něco konkrétního, tak odpovím. Obhajuji názor, jako to tu dělají všichni i ty.

Dvojí ceny, proč ne? 99% mužů zde ocení, když jim slečna po nějaké době nabídne nižší cenu. Tobě Apollo nevadí dvojí cena, nýbrž cena pro tebe vysoká. To už je ale jen tvůj problém.

BTW Eevinka není oplácaná třicítka, je to luxusní holka, která se svým krásným obličejíkem vypadá 100x lépe než hybridní modelka trpící anorexií.

to Norman :

Až ti Apollo pošle ten kontakt na 20ti letou supermodelku z Penthausu, která si bere 3k za hodinu, tak mi to prosím pošli. Jsem zvědava.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 12:06 
Průzkumník

Angelo, ono je to jak píše jouda.
Třeba taková Valerie z VIP privátu, by klidně mohla fotit akty, má na to postavu i obličej a cenu tuším 1600/h. Jenže stejně to s ní nestálo za nic, takže i těch 1600 bylo moc. Já se jen z pohledu na ni prostě neudělám a to je problém většiny těchle "modelek". Vědí že chlapi se za nima potáhnou pořád a tak s nima vyjebávaj. Mají snazší život, jenže v důsledku sou pak jen lenošný, ješitný a blbý.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 12:39 
Průzkumník

Cohesion píše:
to Honzi :

Slečna mi nemusela říct, že jde s klientem do kina, ale přesto mi to řekla, protože se mi chtěla v dobrém pochlubit. Peníze z toho neměla ani ona ani já, šla jen tak, protože ji byl pán sympatický.

Napsal jsi :

Pochopil jsem dobře, že business jde na konci roku mizerně?
Skutečně potřebujete nalákat další stáláky vidinou nižších cen v příštím roce?
Nechápu slovní spojení "ceny stejne dle domluvy se slecnou" .
To jako musí stálák slečnu v příštím roce o cenu ještě prosit?

Pravda, byly tam nějaké smajlíky, ale ty v kontextu nepůsobily jako, že se jedná o srandu.

BTW Ano, bereme to vážně a osobně, jelikož jsi to psal vážně, bez náznaku srandy v textu, tzn, že jsi to i ty myslel vážně.

Pro jasnost přidám původní text.

Pochopil jsem dobře, že business jde na konci roku mizerně? :hopp:
Skutečně potřebujete nalákat další stáláky vidinou nižších cen v příštím roce? :crazy:
Nechápu slovní spojení "ceny stejne dle domluvy se slecnou" . To jako musí stálák slečnu v příštím roce o cenu ještě prosit? :omg:

:hopp: :crazy: :omg: já osobně nepovažuji za vážné smajlíky, pokud ty ano, tak promiň. Jen tak, ten text původně nebyl určen tobě. :rolleyes:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 12:52 
to Norman :

Já vím, a souhlasím s tebou.

Tyhle slečny, co utáhnou chlapy na privát jen kvůli "dokonalému" ( pro každého je dokonalost jinde ) vzhledu, sice tak rok budou mít dostatek klientů. Pokud své chování a přístup nezmění, tak za rok zapláčou. Existuje určitá skupina mužů, co chodí na priváty, pokud slečna tuto skupinu vyčerpá a nezajistí si stálé klienty, tak pak se jí dařit nemusí. Ano, každou chvíli přibudou noví klienti, ale těch není až tolik, aby to slečnu uživilo. Navíc její neschopnost se roznese velmi rychle. Nejlepší reklamou je dobré doporučení.

Neřekla bych, že mají snazší život. V něčem ano, především jen ze začátku. Ono ale vyhrabat se z nálepky " hezká, ale nudná, líná a neschopná" není až tak jednoduché a lichotivé :wink: . Ano, chlap jde za vzhledem, pokud ale ten vzhled není doplněn charismatem a chemií, tak má vzhled smůlu. To samé platí opačně i u žen vůči mužům.

Paradoxně, to nejdál dotáhnou ti, co nemají startovní podmínky nejjednodušší. Pokud má člověk vše dané zadarmo ( od rodičů/mažela/milence ), tak pak nemá ani potřebu něco dokazovat, nečeho dosáhnout. Pokud si za tím musí jít sám a tvrdě s vlastním nasazením, tak pak teprve může slavit úspěch.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 12:53 
to Honzi :

Spousta textů na tomto fóru je určeno jen jedné osobě, ale komentují je i ostatní. Především, pokud má Eevinka mé sympatie, tak mám právo, jako všichni ostatní, reagovat.

Špatně jsi mě pochopil, neříkala jsem, že tam jsou smaily, které působí nešťastně. Napsala jsem, že v textu sice smaily byly, ale v kontextu nepůsobily, jako že se jedná o srandu.

Naposledy upravil Cohesion dne 29 pro 2009 16:09, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 13:01 
Průzkumník

Cohesion píše:
to Apollo :

Dvojí ceny, proč ne? Tobě Apollo nevadí dvojí cena, nýbrž cena pro tebe vysoká. To už je ale jen tvůj problém.

Angelo, chodit za kurvama, to je pouze obchod, nic víc. Prostě se mi nelíbilo, jak to Eevinka nastavila a tak jsem napsal svůj názor. Dám takový příklad. Když bych teď za ní přišel jako nový zákazník, tak bych platil 3000. No a kdyby mě natolik zaujala a stal bych se jejím stálým, tak bych prostě stále platil 3000. A to i kdybych ji třeba navštěvoval každý den. Tohle je prostě špatný přístup a špatná cenová politika. Tohle je nutné ignorovat. Bohužel spousta chlapů nemyslí mozkem, ale svým pérem. Jak jsem napsal, každá pátá zdarma, to je naprosto v pořádku, ale dvojí ceny ignorovat. A jestli si myslíš, že 3000 je pro mě moc, tak se mýlíš. Ono spíš záleží na tom, za co ty prachy utratíš. 3000 za Eevinku je pro mě moc. Je to hodně subjektivní. Pro někoho je to přiměřená částka. Každý má prostě jiný vkus. Já jsem pouze napsal svůj názor. Jestli s ním někdo souhlasí nebo ne je mi šumafuk. Já totiž nemám potřebu si tady ty své názory nějak obhajovat. Jo a tu supermodelku Normanovi bohužel nenapíšu. Ono je to totiž docela z ruky a on by za ní stejně nejel.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 13:25 
Ale Apollo, před pár dny jsi tady vedl vášnivou diskusi,ve vláknu Brunetka Linda-rozloučení. Psal jsi tam, jak prostitutky odsuzuješ a další kraviny. Pak jsi napsal po několikastránkovém hádání se, že jsi to tak nemyslel, že sis jenom vymýšlel, aby jsi se nenudil a aby tu probíhala nějaká vášnivá diskuse. Tak chlape, upřímně, nevím, co si mám o tobě myslet.

Píšeš, že většina chlapů "myslí pérem". Ty patříš mezi ně, pokud upřednostníš modelku bez šťávy před super přístupem a skvělým sexem. Tak se neholedbej, že jsi lepší, než ti ostatní.

Nepiš, že nemáš potřebu si tu své názory obhajovat, každý tu potřebu má. Navíc sis svůj názor obhajoval na několik stránek v již zmiňovaném vláknu.

Ten kontakt na tu tvojí supermodelku z Penthausu, která jde za 3k, Normanovi pošli. Nevidím důvod, proč se vymlouvat na to, že by to pro něj bylo daleko. Třeba nebylo.

BTW Dej nám prosím alespoň odkaz na sklo s fotkama, kde se nabízí za 3k. Děkuji ti.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 15:48 
Angelo .... já vím že chceš toho kecala dostat.... myslím, že je to ale zbytečný, on stejně žádnou supermodelku za 3k nezná. Většina stálých co to tu čte už pochopila že je to kecal co se vždycky snaží něco vyprovokovat a potom stáhne ocas a začne vyprávět jak je to jenom legrace a on nemá žádné potřeby se obhajovat.

Přece víš, že podobných živočichů (z jiné sociální úrovně :-) :rolleyes: ) se na tyhle servry vždy čas od času nalepí. Byť argumentuješ správně nevěřím ve smysl těch slov a nevěřím, že to u něj může padnout na nějakou úrodnou půdu, stejně to prostě nepochopí.

Jinak mne docela baví apollo tím jak je schopen si během chvíle odporovat ve svých názorech, a tak jak jsi psala o slečnách které se těžce zbavují své nálepky tak apollo bude mít dlouho nálepku "kecala z lepší společnosti" :crazy: :crazy: koneckonců kdyby to měl v podpisu pod avatarem tak by každej hned věděl a bylo by.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 16:26 
Admin Site

Co se podpisu u Apolla týká... to by neměl být až takový problém :happy: :hopp:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 16:37 
Zelenáč

za Evinkou mi nikdo nechoďte já si ji nechám pro sebe!!! :wink:

PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 17:23 
Admin Site

Prosím k tématu... A Evičko už tu prosím piš jenom čas kdy jsi k dispozici, pokud nechceš v tomhle vlakně řešit ceny atd...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata