home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Yanek
PříspěvekNapsal: 28 bře 2021 12:19 
Admin Site

Tak nás opustil jeden z největších norníků Yanek. Co bude s tímto webem nevím, ale asi zanikne. Čest jeho památce. :cry:

Předmět příspěvku: Re: Yanek
PříspěvekNapsal: 28 bře 2021 20:18 
Lovec

R.I.P.

PříspěvekNapsal: 03 dub 2021 09:04 
Admin Site

Tak jsem udělal menší čistku a povolil par uživatelů. Ať si tu lidi můžou psát když už nefunguje masher a nevím proč. Vypadá to že nezávislé servery se blíží ke svému konci. :(

PříspěvekNapsal: 10 dub 2021 11:48 
Zelenáč

Chodil jsem sem cist blog, pak to tu umrelo.... Vzdycky jsem si rikal, ze bych chtel Yanka poznat, uz nepoznam. At uz v pekle nebo v nebi, preju ti spoustu amaterek....RIP

ps: Loskutaku, jestli je to mozne, blog zachran, je tam mraky vybornejch clanku, ktery jsou tezko nahraditelny...

PříspěvekNapsal: 10 dub 2021 16:50 
Admin Site

lucabr píše:
Chodil jsem sem cist blog, pak to tu umrelo.... Vzdycky jsem si rikal, ze bych chtel Yanka poznat, uz nepoznam. At uz v pekle nebo v nebi, preju ti spoustu amaterek....RIP

ps: Loskutaku, jestli je to mozne, blog zachran, je tam mraky vybornejch clanku, ktery jsou tezko nahraditelny...

Články si můžete zkopírovat. Což jsem už z časti udělal. Takže některé članky z blogu už jsem zkopíroval. Cesta k zachráně webu je hodně složitá. A já mám svůj bussines a dělat v tomhle oboru je naročné. Nyní všechny weby s erotickou tématikou patří jednomu majiteli, který používá k tomu aby dosáhl monopolu všechny možné prostředky. Je zázrak, že tenhle web a nebo masher vydržel tak dlouho. Nedoporučuju nikomu dělat bussines s erotikou v čechách.

Píšu otevřeně. Pokud chcete něco zkopírovat klidně můžete. Pokud chcete založit nějaké pokračovaní taky můžete. Hosting a doména jsou zaplaceny do konce srpna tuším pak vše zmizí. Je to jisté na takových 99%.

PříspěvekNapsal: 10 dub 2021 22:40 
Zelenáč

Diky, nektery urcite zkopiruju, stojej za zachovani a kdybych je nekdy nekde vystavil, tak uvedu autora. RA k tomu businessu, vim...AA asi myslite. Masher naopak nevydrzel, proc se tak stalo, nevim, bylo to nahle.

PříspěvekNapsal: 11 dub 2021 08:34 
Admin Site

lucabr

nejznamější server s erotikou jsou v podstatě mafiani. Když tam lezu, tak přes prohlížeš tor a doporučuji to všem. Jelikož jsem admin tohoto fora tak vím co se dá všechno vysledovat. Taky nevím proč skončil masher. Jestli chceš udělat blog tak ti fandím. A nějakou radou ti i pomůžu.

Kdyby jsi mě chtěl kontaktovat tak email je: loading@email.cz

PříspěvekNapsal: 11 dub 2021 10:59 
Zelenáč

Dik, vazim si toho. Myslim, ze by to bylo noseni drivi do lesa, zakladat neco novyho. Spis kdyz treba za par let bude chtit nekdo neco vedet z nornicky historie.....proste to zachovat, neco bude mit platnost porad. Na nornik neprispivam a vlastne tam ani moc nechodim, nema to uz davno smysl.

PříspěvekNapsal: 19 dub 2021 22:33 
Průzkumník

Blbá doba, špatný zprávy...

PříspěvekNapsal: 28 dub 2021 23:49 
Husar

Díky za čistku, neměl jsem na to sílu.
Yanka je mi líto, ale tak trochu jsem to čekal, delší dobu na tom byl špatně. Čest jeho památce!!!

PříspěvekNapsal: 29 dub 2021 11:29 
Admin Site

skorojoerg píše:
Díky za čistku, neměl jsem na to sílu.
Yanka je mi líto, ale tak trochu jsem to čekal, delší dobu na tom byl špatně. Čest jeho památce!!!

yanek na tom byl dobře. Jenom měl cukrovku ale jinak mohl požít nebýt covidu. Manželku, která ten web zdědila tak tu neprudím, protože to bere jako temnou stranku yankovi minulosti. Ja přístupy na web nemám od roku 2012 tuším. Navíc mám takovou zvlaštní nemoc, že nemůžu sexovat a nedaří se to vyléčit. Tzn. že za ťapkama chodit nemůžu respektive si s nima můžu tak chodit povídat. :/ Jinak bych tu rozjel par recenzí. Dokonce jsem našel diplomovou práci na téma nornictví. Nevím jestli jí někdo četl. Já se k tomu ještě nedostal. Kdyby někdo chtěl počíst tak přikladam přílohu.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 02 kvě 2021 11:14 
Zelenáč

Loskutaku, jak jsem psal výše, stáhl jsem tematickou cast blogu (politiku, nabozenstvi, .... jsem vynechal), mam to v .doc. Nechci to hazet na ulozto, asi spis na mail, kdyby to nekdo chtel, tak sem davam vedet, obcas sem mrknu....

PříspěvekNapsal: 02 kvě 2021 20:49 
Admin Site

lucabr píše:
Loskutaku, jak jsem psal výše, stáhl jsem tematickou cast blogu (politiku, nabozenstvi, .... jsem vynechal), mam to v .doc. Nechci to hazet na ulozto, asi spis na mail, kdyby to nekdo chtel, tak sem davam vedet, obcas sem mrknu....

Nevím jestli Vás potěším nebo ne, ale napsalo mi cca 20 lidi, že by si přáli tyto stránky zachovat. Takže jsem koupil doménu a nastavuju server. Horší to bude s programovaním webu protože jsem strašně zasekaný. Ale tak v červenci by mohl být nový web hotový ale pod jinou doménou a jen pro pár uživatelů. Viceméně jako volné pokračovaní kurtiznán. Jde o to zachovat články. Sem tam něco přidám. Pustil jsem na tento web program který mi to stahl všechno včetně fóra ma to asi 2 giga.

To nejzajimavější z kurtizán tam hodím.

Loskuták

PříspěvekNapsal: 03 kvě 2021 12:35 
Zelenáč

jsem rad, palec nahoru!

PříspěvekNapsal: 08 kvě 2021 15:07 
Admin Site

Je to docela sranda. Odstranil jsem třicet fake uživatelů fóra. :D :happy:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata