home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 243 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Privát Albertov
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012 15:54 
Husar

Felix píše:
mistroukej
Vis co, napis Kocabovi nebo Dzamile, co je to tu za rasisticky kokoty, ale uz nevysirej. Pripadne napis na Romea a oni ti poradi, jak je mas multikulturne ignorovat.

Multikulturně ignorovat budu spíš tebe...

PříspěvekNapsal: 01 úno 2012 16:49 
Průzkumník

mistroukej píše:
Felix píše:
mistroukej
Vis co, napis Kocabovi nebo Dzamile, co je to tu za rasisticky kokoty, ale uz nevysirej. Pripadne napis na Romea a oni ti poradi, jak je mas multikulturne ignorovat.

Multikulturně ignorovat budu spíš tebe...

No slava :hopp: Jeste k tomu pridej Kinga a mazla, nebo vsechny ostatni a jsme vsichni spokojeny :diky:

PříspěvekNapsal: 01 úno 2012 19:06 
Lovec

Misterokej

a ty jsi od kud z Rumunska..nebo z Indie... :crazy:

s chůzí taneční, J. Guth-Jarkovský,
je tak noblesní,J. Guth-Jarkovský.

Vymrdam co vidim.....

PříspěvekNapsal: 01 úno 2012 19:10 
Mazlík a klikař

J. Guth-Jarkovský píše:
Misterokej
a ty jsi od kud z Rumunska..nebo z Indie... :crazy:

Psal, že je z Čiernej pri Čope

PříspěvekNapsal: 04 úno 2012 08:51 
Husar

Vanesska
Měl jsem na ni chuť, tak jsem znovu zopakoval.
Přišla si pro mě krásně ohozená- černá lesklá mini ji opravdu sluší.
Nejdřív hlazení celého těla, potom kouř naprosto bez přihoňování- dlouhý s lízaním kulek, umí krásně dráždit zoubkama...
Ptáčka mezi kozičkama jsem taky ocenil.
Nejlepší a v tom se stále zdokonaluje byl šuk- intenzivní, dlouhý, holka ví, umí vycítit, co od ní chlap chce.
Poloha zezadu s její ručkou na kulkách patří k tomu nejlepšímu, co jsem na privátech zažil.
Celkem 2 střiky, byl jsem tam cca 70 min a nikdo mě nevyháněl, super služby a nádherný zážitek!

PříspěvekNapsal: 05 úno 2012 14:10 
Husar

mistroukej píše:
Vanesska
kulek ..... s lízaním kulek, umí krásně dráždit zoubkama ... Ptáčka mezi kozičkama .... s její ručkou na kulkách

Mistre ... ty nam budes asi zamilovanej :hopp:

PříspěvekNapsal: 06 úno 2012 14:58 
Zelenáč

Hoši, byl někdo u Laury? Můžete dát nějakou referenci? A mám takový pocit, že tyhle fotky jsem už někdy někde viděl. Ví někdo?

PříspěvekNapsal: 06 úno 2012 21:45 
Zelenáč

Laura byla cca před půl rokem až rokem jako Kristýna v privátu Italská.

PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 22:11 
Průzkumník

Konečně jsem zastihl Vanesu. Původně jsem o tom ani nechtěl psát, protože už bylo toho o ní řečeno dost, ale jsou jisté věci, o které se prostě podělit musím.

Předně dohoda, trochu náročná na trpělivost. Nejdřív volám v 11:00 a prej, ať se ozvu po 12:00. Volám po dvanáctý (cca 12:04) a prej, ať zavolám po půl jedný. Volám po půl (cca 12:33) a prej, že může v až v jednu. Začla jsem už mít podezření, že to takhle půjde až do večera. Je tohle u privátu Albertov běžná praxe?

Ovšem třinácá hodina už dopadla, i když mohla jen na půl hodiny. Přiznávám, že Vaneska vůbec není můj typ. Ještě bych zkousnul ta povislá, splasklá prsa a nakonec i stryje...ale vyděsily mě její ultra tenké končetiny. Tenký má samozřejmě i trup, ale končetiny kazí estetický dojem mnohem hůř.
Uznávám, že její úslužné chování, smyslné kočičí pohyby, svůdné pohledy i nasládlý šepot...to všechno má svoje kouzlo, ale já bych asi víc ocenil obyčejnou kamrádskou atomsféru a větší komunikativnost. Moc jsme nevěděl, jak reagovat a tak jsem se zmohl jen na přiblblé usmívání xxx14

Ještě teď mi zní v uších její zvláštní křehká intonace s níž zašeptala "děkujů", když jsem jí platil. A s níž šeptala i další proslovy. Moc jich ovšem nebylo. Nabízela mi nějaké ty extras. Moc jsem nedoufal v piss, když jsem na to neupozornil předem, ale prej to půjde, a tak jsem si zaplatil piss. Dělá ho i oboustranně. Ptal jsem se zda je možno močit jí i do pusy a na to po krátkém zaraženém váhání odpověděla, že to asi...určitě né.
Odmítl jsem nabízený orál bez do konce, jen jsem se ze zvědavosti zeptal, jestli polyká. Překvapila mě tvrzením, že ano.

Při akci mě zaujala její technika navlékání kondomu ústy. Zdálo se, že v tomhle má velkou praxi. Kouřila i s gumou pěkně hluboko, až začínala nadavovat. Pták ovšem dobu nějak stávkoval, což nás okradlo o drahocené minuty. Vlastní mrd trval jen chviličku, aspoň mi to tak připadalo. Došlo jen na polohu já vespod. Většinu toho času strávila v jezdecké poloze. Na chvíli přešla do těsného obětí, ale jakmile jsem zaútočil ústy na její tvář, hned se zase narovnala.

Před koncem ze mě slezla, odhodila kondom v dál a odvedla si mě do koupelny. naložila se do vany, popadla mě za péro a začla s ním lomcovat. Zdálo se, že se nemůže dočkat, až jí takto postříkám. Čas se chílil ke konci a bylo jasné, že s dalšího zásunu už nic nebude. Nechtěl jsem to skončit takhle a zeptal se, zda bych si mohl ještě připlatit a nastříkat jí to do pusy. Prej osm stovek - Pak se do toho vložily mé zasuté obchodnické sklony. Co když zruším ten piss? Pak pět stovek.

Vrátili jsem se na pokoj a po vykonání transakce zase šup zpátky do koupelny. Klečela mi ve vaně u nohou a čekala na mé vyvrcholení. V závěru už jsem si ho honil sám a holčina úslužně otevřela pusinku a jala se předvádět rajcovní jazykové exhibice. Nejvíc mě ovšem dostalo, když se mi v této poloze svůdně zadívala do očí, přičemž nechávala pořád pusinku otevřenou a jazyk venku. Z jejích očí vyzařovalo tajuplné orientální kouzlo. Při výstřiku mi bylo dáno pozorovat, jak se v její drobné pusince zabydlují jednotlivé střiky a stříčky. Před krmením kurvičky je lepší tak aspoň týden nestříkat. Já tentokrát s polykáním nepočítal a tak jsem nestříkal jen dva dny, ale pro její drobnou pusinku ta dovudenní dávka, myslím, docela stačila. Spolkla to poctivěa neztrácela přitom ten oddaný výraz.
Ten pohled nasadil jinak vcelku průměrnému zážitku krásnou korunku a asi ho zařadím mezi své nejhezčí privátové okamžiky. Ač není můj typ pkud jde o mrd, na polykání je tahle holka jak stvořená.

Před odchodem jsem jí podrobil svému prasáckému dotazníku a zeptal se, jestli polyká často. Řekla, že jsem byl první. Ale mimo práci snad už polykala, ne? Prej vůbec.
Nevěřil jsem svým uším. No, možná tohle řiká každýmu...ale stejně.
Pokud jí někdo z vás už krmil, tak se prosím přiznejte. A je-li tu nějaký další fanda do krmení kurviček a teprvé se chystá jí nakrmit, podejte prosím zprávu, jestli vám tohle řikala taky, ok? xxx08
Vyptával jsem se jí tedy ještě, jak se jí to první nastříkání do pusy a polykání líbilo.
A zase ten její nasládlý šepot: "Cheskííí"
(já vim, že se to píše s tvrdym, ale snažím se vystihnout její intonaci)
A co chuť? Prej to chutnalo výborně. No, měl jsem sladkou snídani, tak možná jo, ale mám podezření, že takto úslužné dívce asi nic neříká pojem upřímnost.

Jak to tak bývá, měl tenhle zážitek svá pro i proti...o opakování ovšem příliš neuvažuji.

PříspěvekNapsal: 16 úno 2012 23:09 
Veteran

Dr.Filth píše:
Konečně jsem zastihl Vanesu. Přiznávám, že Vaneska vůbec není můj typ. Ještě bych zkousnul ta povislá, splasklá prsa a nakonec i stryje...ale vyděsily mě její ultra tenké končetiny. Tenký má samozřejmě i trup, ale končetiny kazí estetický dojem mnohem hůř.

No konečně někdo umí popsat skutečnou vizáž dotyčné i když kdosi už taky upozornil na ty kozy a stryje.
Cikory za prachy udělaj cokoliv.

PříspěvekNapsal: 19 úno 2012 14:19 
Zelenáč

Uživatel píše:
Dr.Filth píše:
Konečně jsem zastihl Vanesu. Přiznávám, že Vaneska vůbec není můj typ. Ještě bych zkousnul ta povislá, splasklá prsa a nakonec i stryje...ale vyděsily mě její ultra tenké končetiny. Tenký má samozřejmě i trup, ale končetiny kazí estetický dojem mnohem hůř.

No konečně někdo umí popsat skutečnou vizáž dotyčné i když kdosi už taky upozornil na ty kozy a stryje.
Cikory za prachy udělaj cokoliv.

Musim Ti kolego oponovat, jelikoz me osobe dotycna odmitla ZA PENIZE :rolleyes: poskytnout jakoukoliv sluzbu (k detailum jsme se ani nedostali viz muj prizpevek z 27. ledna) :wink: Priznam se, ze prilis nerozumim strategii " necham se za penize pochcat, ale se starsim panem nebudu delat nic". :crazy:.
Zamerne jsem nenapsal "bohuzel oponovat", protoze pokud nejsou vzajemne sympatie, je vykon prumerny az podprumerny, a musim byt zavazan prozretelnosti, ze mne ochranila. Jsem velmi pocten, ze muj skromny prispevek rozproudil takouvou podnetnou diskuzi, ktera jenom zhrnuje fakt, ze zajmy a potreby nornictva jsou ruznorode.

PříspěvekNapsal: 19 úno 2012 14:53 
Husar

Dr. Filcek: :omg: :omg: :omg:

PříspěvekNapsal: 20 úno 2012 17:51 
Zelenáč

Jenom malá poznámka k Vanesce a recenzi Dr. Filtha :-)
Byl jsem u ní když na privátě ( Albertov ) začínala, pracovala tam druhý týden... a během zaplacené hodiny ( klasika + OB = 1500 + 500 ) mi ho dvakrát vykouřila do konce a spolkla to.... pokud tedy nemá v ústech nějaký vaky jako křeček, kam by to schovala a později vyvrhla... to jen, že to asi u Tebe nebylo opravdu poprvé....
Jinak byla velice milá, až přesnaživá... to její vykání mě docela vyvádělo z koncentrace... dvě čísla na posteli a pak ještě do vany... vše z její iniciativy, ale to sem už fuck nedal :-) a ještě teď slyším jak špitá " a nebudete se na mě zlobit ??? "

Neopakoval jsem, opakování neplánuju, ale doporučit vcelku mohu..... z mé vlastní ( sice starší ) zkušenosti

Howg

PříspěvekNapsal: 20 úno 2012 19:06 
Průzkumník

Však já tušil, že kecá.
V každym případě, díky za zprávu. :-)

PříspěvekNapsal: 21 dub 2012 09:35 
Husar

Byl někdo u Klaudie???

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 243 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata