home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Novinky
PříspěvekNapsal: 31 črc 2010 22:35 
Lovec

Třeba byla panna a ty jsi byl její první.

PříspěvekNapsal: 03 srp 2010 23:04 
Průzkumník

To je vlastně jediná možnost. Ale ten náhlý zvrat ve vyhodnocení styku nechápu.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2010 07:45 
Admin Site

richard jung, recenze do recenzí pls.

Předmět příspěvku: Al Pacino / Uživatel
PříspěvekNapsal: 24 srp 2010 18:28 
Potvrzuji zde to, co zde brzy Uživatel / Al Pacino napíše. Opravdu byl na Masheru na dva měsíce zabanován. Usnesla se na tom u kachny u kulatého stolu většina moderátorů - sexuálních důchodců. Dle důvěryhodných údajů však tito důchodci souloží o řád častěji než AP / U.

PříspěvekNapsal: 24 srp 2010 19:13 
Admin Site

agag, ne, že bych měl něco proti Tvým postům, ale proč si myslíš, že to někoho tady zajímá? A proč si myslíš, že by Usera napadlo, že to tady někoho zajímá. A proč si myslíš, že jsou Kurtizany.net nejlepší místo k vyřizování účtů patřících na jiný server? A obloukem na začátek, ne že bych měl něco proti Tvým postům nebo Tobě, ale zkuste sem někdo zatahovat ty vaše dusna a poletíte. A nebo je to Inzerce Masheru? Tak si dejte do inzerce položku a netahej to do fóra. Kapišto?

PříspěvekNapsal: 24 srp 2010 21:33 
Yanek píše:
agag, ne, že bych měl něco proti Tvým postům, ale proč si myslíš, že to někoho tady zajímá? A proč si myslíš, že by Usera napadlo, že to tady někoho zajímá. A proč si myslíš, že jsou Kurtizany.net nejlepší místo k vyřizování účtů patřících na jiný server? A obloukem na začátek, ne že bych měl něco proti Tvým postům nebo Tobě, ale zkuste sem někdo zatahovat ty vaše dusna a poletíte. A nebo je to Inzerce Masheru? Tak si dejte do inzerce položku a netahej to do fóra. Kapišto?

No, Yanku, pokud umíme číst, tak si na nás User chodí stěžovat sem i na Norníka. Tak jsem ho tu malinko předešel.

Jinak: bejval jsi jinej, když jsme se seznámili. Kapišto ?

Neboj, už ti sem psát nebudu. Nezapad' bych do stáda.

PříspěvekNapsal: 24 srp 2010 21:41 
Admin Site

agag, nevšiml jsem si, že by si stěžoval. Zato mne Hark upozornil, že na mne si stěžujete u Vás. Taky to tam nelezu řešit. Zvláštní mi na tom připadá, že druhý popsaný případ Ti nevadil.
Jinak, znovu opakuju, jsem rád, když napíšeš něco o šlapkách nebo učiníš vtipnou poznámku. Ty, nebo kdokoliv jiný. Ale kurva si tu nevyřizujte Vaše účty z Masheru. Mne to nezajímá a nemyslím, že bych tu našel někoho, koho ano. A nedělej nechápavýho, tak senilní zas nejsi. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 26 srp 2010 08:25 
Průzkumník

Já tam koukal. On ten jejich server spíš než o děvkách je o životním stylu. A nemají rádi Yanka. Jako zdroj informací k ničemu.

PříspěvekNapsal: 31 srp 2010 08:43 
Lovec

Na Mixeru jesou predevsim kluci od Bobri reky...sama idea,rady do zivota,jak se chovat ke slecnam,jak byt slusny k chodcum na prechodu atd....

zaplat panbuh ze ty kokoti tahli do pice....proste se tu vycistil vzduch.. :yesyes:

s chůzí taneční, J. Guth-Jarkovský,
je tak noblesní,J. Guth-Jarkovský.

Vymrdam co vidim.....

PříspěvekNapsal: 05 zář 2010 13:37 
Zelenáč

Proběhla telekonference privátů. Mohu získat informace o této telekonferenci nebo internetovou adresu ?
Richard Jung

PříspěvekNapsal: 05 zář 2010 14:49 
Admin Site

Cože?! 8-O

PříspěvekNapsal: 19 zář 2010 14:58 
Admin Site

Několik novinek:
Vlákno privátu Sabrina bylo zamčeno a přesunuto do archivu. :cry: R.I.P. Miška se může realizovat kdekoliv jinde, uzná-li za vhodné.
Byla zrušena stánka Showparku a nahrazena vlákny (viewforum.php?f=108), kterých je laskavě ujali dva největší znalci.
Byla zrušena stránka mejdanů. Tyto sice probíhají, ale jinde a jinak.

PříspěvekNapsal: 01 říj 2010 22:26 
Husar

ten showpark je výbornej nápad. Skoro jsem dopustil, aby mne napadlo, že tam půjdu. :wink:

PříspěvekNapsal: 22 úno 2011 12:15 
Husar

Nevím, kam něco takového napsat, ale zkusím to sem. Je to takový zvláštní zážitek.
Jsem nekonfliktní jedinec, tiše si jezdím po Evropě, ještě k tomu ve škodivce, a když jsem tady, dám průchod nízkým pudům a jdu si někam zašukat. Inspirací mi byl kdysi Norník, kam jsem nepsal, pak Kurtizány, kam čas od času něco uvrhnu a nakonec jsem koketoval s myšlenkou se zalogovat k uzenářům. Teď jsem rád, že jsem tak neučinil, protože už bych si asi nezamrdal. Laskavou péčí (pomocí SZ) jednoho zdejšího soudruha, sedícího jednou zadnicí na dvou židlích, jsem se totiž dozvěděl, že jsem upoutal pozornost jakýchsi dvou individuí na žracím webu, kteří s mým způsobem života zřejmě nesouhlasí.
Dozvěděl jsem se že:
1. Mrdat můžu jenom ty kurvy, které mi schválí Šoupálek a Parrom, přičemž jistá znalost určitých lidí ve státní správě mi napoviídá, kde bych asi tak skončil, kdyby mi ty kurvy schvaloval Šoupálek.
2. Pokud tak nečiním, měl bych si to nechávat pro sebe a nikam to nepsat, a pokud už napsat tak asi k nim.
3. Když už tak učiním, tedy ošukam a napíšu sem, stávám se něčím jako agentem zahraniční rozvědky nebo hůř, členem správní rady několika reklamních serverů, kteří zavalují majitele tohoto serveru penězi.

Když to shrnu a přitom vynechám Norník, Je to dle mého nnásledovně:
1. Existujou jakési Kurtizány, kam mohu napsat co jsem zažil a kde mne několik soudruhů zásobuje materiálem na mrdání. Je to špatný server, protože je tu tfuj tfuj reklama (osobně nevěřím, že z ní majitel má byť jen korunu, když si prohlídnu ty linky, jsou to prostě vyměněné bannery) a reklamní server existující 3 týdny nic neprodá. Dále je špatný protože je tu Yanek a ten se intelektuálům nelíbí, protože nemá rád GE a intelektuály a v neposlední řadě je špatný proto, že si tu můžu napsat co chci a to i s ohledem na můj vkus a široký záběr, co se mrdu týká.
2. Existuje jakýsi uzený web, který je dobrý, zejména proto, že tam není jediný banner. Také proto o něm nikdo neví. Dále je dobrý proto, že ať mám jakýkoliv vkus, mohu to tam napsat a fšecko bude OK, samozřejmě pokud se to, co jsem napsal bude tamním intošům líbit. Zajímalo by mne, čím agentem by mě udělali, kdybych napsal tam a ne sem. Pak je dobrý proto, že tam jsou dobří lidé, kteří vědí lépe než já co se mi má líbit a jak to mám napsat a odkud mám brát inspiraci. A Last but not least, je dobrý proto, že tam patří k dobrému tónu nečíst Kurtizány, takže tam nikdo neví jaká je tu reklama, s kým se bavím a jaké recenze píši. Asi telepatie, či co.

Takže jednoznačně vítězí web žrádla pro svůj vysoký morální standard.
Seru na ně.

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2011 15:13 
Admin Site

Další příspěvek do statistiky! :hopp: :hopp:
Psala mi jedna, co před půlrokem (nebo tak nějak) skončila.
Prej jestli nevim vo nějakym bytečku.
Povídám: "Se stěhuješ, jo?"
Prej ne, ale uvažuju o návratu do profese.
A zněla tak definitivně, odvážně a vůbec po všech stránkách vodhodlaně, když se tu loučila. :crazy:
Tak mám takovej pocit, že jediná bejvalá šlapka je mrtvá šlapka... :smile:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata