home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Praha 8 - Adrianka, Luxury, P69...
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 00:37 
Admin Site

Zakládám toto téma jednak proto, že priváty na Praze 8 jsou zajímavé, jednak proto, že jsem nasrán a v neposlední řadě protože můžu.
Měl jsem dneska jít na celej večer s kámošem do P69 a nevyvedlo se. Kámoš ochořel. Nu což. Stane se. I pokusil jsem se to sdělit příslušné prcovnici (Aneta) telefónicky a to se zprvu nepovedlo. Nu což. Povedlo se asi po hodině na (údajně) osobní telefon, který jsem před tím dostal právě kvůli tomu mejdlu. I porozprávěl jsem v rovině obecné (byl jsem na stavbě) a věc jsem měl za vyřízenou. Jaké bylo moje překvapení, když jsem odpoledne obdržel SMS, abych se Anetě ozval, že byla nedostupná. Teprve pak jsem z hovoru s ní zjistil, že jsem evidentně nemluvil s Anetou, ale se Sylvou, která se za ní vydávala na (údajně ) soukromém čísle Anety. Nevím jak Vám, ale mně se to rozleželo a zjistil jsem, že mi tento model nevyhovuje a že nejsem rád, když ze mne někdo dělá vola. Takže ještě zapřemýšlím, jestli mojí další účast zde nepřehodnotit.
Btw... Adrianka a Luxury jste povídali?

Předmět příspěvku: Re: Praha 8 - Adrianka, Luxury, P69...
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 02:51 
Průzkumník

Yanek, co mam rikat ja pico, misto abych jezdil BMW jsem dnes jezdil MHD. Jeste ted mam zapareny kulky, ale i to ma sve vyhody. Tolik hezkejch holek zase v aute nepotkas a nebo se chtej honit a predvadet.

PříspěvekNapsal: 14 čer 2010 00:24 
Husar

Nejak nechapu ale co adrianka mate nekdo zkusenost, chci jit, ale..

PříspěvekNapsal: 14 čer 2010 18:35 
Admin Site

V Adriance jsem nebyl. Nějak mne ta kampaň a tapety na kdejakym serveru odrazují.

PříspěvekNapsal: 16 čer 2010 19:16 
Zelenáč

V Praze 8 nedělají oslíka pouze z Yanka...
Základní info je ZDE
Jeden privát,ten lepší,obsluhují slečny Nikolka,Anetka a Silva na konci ulice Nad Okrouhlíkem,myslím že č.5 . O Anetě zpívá Yanek z věžového jeřábu nad stavbou,já vyzkoušel all inclusive od Nikolky a byl jsem v extázi,Silva by měla být podobného ražení.Novostavba od Finepu,koupelna čistá,ručníky dostatečné i pro Cave Trolla a tak dávám pět hvězd.
Druhý,už ne tak luxusní byt je až za Střelničnou,v sídlišti za Ládvím.Hlaváčova ulice,č.opět pouze myslím že 10.
Z galerie jsem vybral slečnu Lucii,telefonicky se informoval na její skladovou dostupnost a po kladném ujištění se přesunul do Kobylis.
Přišla mi ovšem otevřít úplně jiná slečna,tedy spíše již paní po třicítce.Z galerie mi to ukazuje na tuctově vypadající Jitku,v obličeji má navíc Paroubkův výrůstek,jinak to sedí.to jsem již tušil,že budu považován za polodebila,který neudrží v paměti 30min obrázek...Ano,jsem to já,Lucie...vlasy mám delší a tmavší,to je světlem..ne,to není podvod,opravdu,to je fotkou,že mám tak o 20kg víc..ještě je tu slečna Verunka,můžete se podívat...Tomuto rozhovoru dodával podkres hlasitě se sprchující norník,který mě zřejmě předjel v poslední zatáčce. Protože slečna Verunka byl černovlasý 150cm skřítek,usoudil jsem,že Lucii mi někdo vyfoukl před rypákem a hodil ukázkovou otočku na zadním kole.Půl hvězdy za slib a čistou chodbu.
Zkusil jsem ještě na blind Anetu,jenže ta slíbila příchod do zaměstnání až za hodinu,čímž jsem protentokrát na Kobylisskou náhorní planinu zanevřel.
Příležitostně se ovšem vrátím za Nikolkou.Má neuvěřitelně půvabný obličej typu Tereza Maxová,pružnou a hebkou pleť,nádherný tvar pevných prsou a-voňavou,úzkou a krásnou kundičku.Je ochotná,příjemná,dá se lehce usměrnit k tomu,co Vám dělá dobře a něžně sténá při tvrdém přirážení.
Má velmi zajímavý "griff" při kouření:předloktím ruky,kterou svírá kořen penisu zároveň masíruje oblast mezi šourkem a análním otvorem-a to dost intenzivně a silně.Nejdříve jsem myslel,že je to náhoda,ale pak přišla úžasná rozkoš..
Result:Ládví na hovno,Okrouhlík rulezz !

PříspěvekNapsal: 17 čer 2010 18:52 
Admin Site

Aneta jo :slint: , Nikola všema čtyřma ale Silva... Holt lesba, njn. Ten voheň to není. Ale v té konkurenci a pro zahleděné do sebe a vidící jen to kotě...

PříspěvekNapsal: 18 čer 2010 12:33 
Husar

TANK píše:
V Praze 8 nedělají oslíka pouze z Yanka...
Základní info je ZDE
!

proč mi v tom odkazu naskakuje šedá stránka bez fotek?

PříspěvekNapsal: 18 čer 2010 15:42 
Veteran

musíš kliknout na obdelníček ,vstoupit, a budeš mít obrazovku hned plnou fotek :wink:
Ten první odkaz funguje normálně.

PříspěvekNapsal: 21 čer 2010 10:54 
Husar

Uživatel píše:
musíš kliknout na obdelníček ,vstoupit, a budeš mít obrazovku hned plnou fotek :wink:
Ten první odkaz funguje normálně.

soudruzi v NDR asi udělali někde chybu, fotky začnou naskakovat, ale než se celá stránka natáhne, všechny zmizí.... :cry:

PříspěvekNapsal: 21 čer 2010 13:55 
Admin Site

Mně to chodí. Nepoužívej Firefox.

PříspěvekNapsal: 21 čer 2010 17:42 
Husar

tak jsem asi nechytrej, ale prostě mi to nejde...

PříspěvekNapsal: 21 čer 2010 22:07 
Zelenáč

přidám svoje postřehy k tomuto zařízení a bohužel pro ně nebudou pozitivní: první legrace nastala, když jsem se objednal do Hlaváčovy k Veronice, po tel. domluvil služby a cenu a po příchodu na pokoj mi slečna Veronika sdělila, že za orál je příplatek (ne bez!), a že po telefonu to někdo musel spolíst. Tak jsem poděkoval a rozloučil se, zatvářila se napůl kysele a napůl, že to má aspoň bez práce:)

podruhé jsem se nechal nachytat na "amatérku" na lide.cz, která mě nasměrovala na adresu u Ládví a po dojetí na místo to změnila na ulici Nad novou Libní a v tu ránu mi to bylo jasný. Nicméně jsem pokračoval aspoň vyzkoumat, která chytrolína mě to vodila za nos. po více než 5ti minutách čekání mě to ale přestalo bavit a moje zvědavost klesala s rostoucí zvědavostí paní naproti na balkoně.

a napotřetí opět zážitek z Hlaváčovy, tentokrát Adrianka, a opět problém s čekáním, volám s předstihem, říká, že jde dolu, ale když jí seběhnutí 2 pater trvalo víc než 6 minut, tak mě opět přestaly bavit pohledy kolemjdoucích a vyrail jsem pryč.

Pozitivně můžu hodnotit snad jen to, že vedoucí se snažil vysvětlit, v jednom případě došlo i na omluvu

PříspěvekNapsal: 21 čer 2010 23:11 
Admin Site

Jaká amatérka, ať si dáme pozor.

PříspěvekNapsal: 22 čer 2010 11:05 
Zelenáč

to kdybych si pamatoval, bylo to ale v místnosti chci to, odkazovala mě do ulice Za střelnicí a nabízela se ještě s kamarádkou. Líbila se mi i fotka v profilu (obě ty "kamarádky" měly fotky v jednom profilu), kde byla blondýna fotící se v zrcadle. Číslo, které mi dala, nebylo v tu dobu žádné známé číslo tohoto podniku. Z komunikace s pastevcem vyplynulo, že už jí na to přišli a zakázali jí to.

PříspěvekNapsal: 01 črc 2010 21:13 
Lovec

Byl už někdo za těmi "Maturantkami" ? Zkontrolovat jejich znalosti ? :diky:
podle tel prý privát U nových Nuslí, zřejmě stejně jako P69...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata