home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Holky z annonce
PříspěvekNapsal: 24 srp 2011 15:03 
Veteran

Nějak tu nikde nevidím tohle vlákno :cry:
Zná někdo nějakou zajímavou s dobrým přístupem a aby to nebyla bachyně?
Fotky,jasně téměř všechny jsou fake a byty od fetáckejch špeluněk po lepší standart.Osobně jediné dobré řešení jak vyrazit za holkou z annonce je si najít tak 3-4 ve stejné čtvrti a jít se na ně nejdřív podívat.
Slaboši co neuměj dát otočku dle fake fotky maj asi hodně peněz na vyhazování.Asi jich nebude málo když je většina inzerátů levejch.

Předmět příspěvku: Re: Holky z annonce
PříspěvekNapsal: 25 srp 2011 01:30 
Průzkumník

I v Annonci se daji najít docela dobrý kousky. Co nechápu je že i celkem pěkná bábovka tam má fake foto. Postupne sem pár vyzkouseného hodím. Moje statistika je ted cca. jedno zanoreni na tri otočky.

PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 21:57 
Průzkumník

Tak postupně sem naložím pár „holek“ z ANNONCE hlavně ty odstrašující případy:

http://www.annonce.cz/detail/asiatka-ka ... gcute.html

Asiatka to skutečně je, o tom nic. Fotka je úplně mimo. Má (zatím jen) nakročeno na styl happyhippo. Prsa hezký, věk kolem 30. Výkon překvapivě za 2 a je i příjemná. Privát nic moc, čeká se na hlavní a byl tam docela frmol. I ve dveřích :rolleyes: .

Na té samé adrese:
http://www.annonce.cz/detail/m-flora-sn ... 24uz5.html

foto zase podvrh, dal jsem jen kuřbu...nějak totiž na mne zbyla a ja nemel po ruce nic jiného :omg: .
Vizuál nic moc. Víc nic než moc.

PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 22:02 
Průzkumník

Do třetice Vinohrady:
http://www.annonce.cz/detail/ahoj-tygri ... yvd3t.html

Holka UK, fotka ani přibližně a věk kolem 30, pupík nese výrazné stopy haranta ale má ho zakrytý jakousi pašmínou (?), kozy malé a mírně povytahané. Normálně na otočku, ale byla milá tak jsem to na 30 minut zkusil a dobrý, nelitoval jsem. Za pětkilo slušný výkon :-) .

A něco z Prahy 9:
http://www.annonce.cz/detail/-600-kc--p ... fhmru.html

Myslím že foto její, ale dekoltu přidává, věk taky odpovídá. Ale mám dojem, že jsem jí už dvakrat potkal a to v posledních deseti letech, takže pojede dlouho, prosím o braní s rezervou, jde jen o můj dojem a ty ksichty si kolikrát moc nepamatuji (kozy lépe). Nejsem horňák, tak já nic, ale kouří pěkně.

PříspěvekNapsal: 06 zář 2011 13:31 
Veteran

O těch holkách z annonce se to nějak tak ví,že to je ten uplně největší odpad mezi děvkama...ty se snad specializujou na Ukrajinský dělníky :hmm:
Hodte sem někdo nějakou normální co nevypadá jak rašple nebo hroch :kingkong:

PříspěvekNapsal: 06 zář 2011 17:21 
Průzkumník

Měl jsem několik fajných, ale už neinzerujou, nejspíš šly na nějaký profláknutější privát. A to co sem dám je hlavně pro ty co si chtějí ušetřit otočku. Je taky potřeba porovnávat výkon s cenou. Například jsem byl nedávno v showparku a to co mi předvedla za 1200 ta štěťule, rozhodně nebylo lepší než od té UK na Vinohradské za 500.

PříspěvekNapsal: 06 zář 2011 20:46 
Pepper píše:
Například jsem byl nedávno v showparku a to co mi předvedla za 1200 ta štěťule, rozhodně nebylo lepší než od té UK na Vinohradské za 500.

Bohužel to se stane i v takovem luxusním klubu jako je Darling nebo Atlas,že dívka má menší hodnotu než klika na tamějším wc.
Apropo nevíte co se to děje v Atlasu,byl jsem nedávno a tak mizerný výběr nepamatuju,některé snad přišly rovnou z té annonce.

PříspěvekNapsal: 12 zář 2011 15:37 
Průzkumník

http://www.annonce.cz/detail/pekna-blon ... 353yd.html

Docela příjemný byt v posledním patře novostavby. Foto nejspíš vyjímečně nebude fake, skutečně tak nějak vypadá,tělo pevné, jinak průměr, samozřejmě východ (ale říká že UK ne). Za tu cenu docela dobrý, snažila se a byla příjemná. Jen mne trochu vylekalo, že do sprchy nešla ani předtím a po akci taky ne..normálně se zase oblékla 8-O Sice jsem to pustil do gumy, ale i tak.. (:-(

PříspěvekNapsal: 12 zář 2011 15:43 
Pepper píše:
I v Annonci se daji najít docela dobrý kousky.

Snad nemyslíš tu tvojí Lilly za 500 korun co se meje jednou týdně odněkud z Moldávie ?

PříspěvekNapsal: 12 zář 2011 16:43 
Průzkumník

Ne, tu zrovna ne :rolleyes: ...ale měl jsi vidět mne - drhnul jsem se půl hodiny do ruda. Ony ty lepší se objeví v inzerci jednou...pak už je najdeš někde na profláklém privátu.

PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 12:21 
Průzkumník

http://www.annonce.cz/detail/exoticka-a ... v3182.html

tady jasná otočka,proto akci nelze vyhodnotit - je to starší šikmoočka - nemám odhad na věk, ale tohle dle mne už dávno 40 vidělo, fotka i popis samozřejmě podvrh :omg: , mám pocit že jsem na ní už jednou narazil někde na Praze 8 :rolleyes: . Postava štíhlá, pokud je zde někdo hledající asijské mature, bude možná spokojen.

PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 12:52 
Admin Site

Je zajímavý, že některý provozovatelé privátů (to je fakt hezký slovo) nedaj na Annonci dopustit. Že prej EOL už to má za sebou a zejména paírová Annonce je účinnější.

PříspěvekNapsal: 18 zář 2011 13:24 
Průzkumník

Byly časy, kdy annonce v noci na benzínce byl nejdostupnější informační zdroj. Alespoň pro mne v dobách nedávných, kdy iphone a podobné krámy bylo ještě sci-fi. Pro spoustu lidí to bude tak i dál. Zvlášť když showpark jako častý náhradní plán B je už v prdeli a předražen :rolleyes: . Navíc známé praktiky EOL jsou asi pro některé "provozovatele" už neskousnutelné.

PříspěvekNapsal: 25 zář 2011 18:17 
Průzkumník

http://www.annonce.cz/detail/orig-foto- ... vmddt.html

Nejrychlejší otočka za mojí kariéru, málem jsem ze schodů sešel hubou napřed, jak jsem prchal pryč. Jedním slovem HNUS!!! A to jsem již v životě něco viděl. Dávám tedy důrazné varování před touto lokalitou.
(stará, hnusná, zlaté zuby, dotěrná - oživlý výstup z norníkovo noční můry)

PříspěvekNapsal: 25 zář 2011 23:32 
Veteran

Pepper píše:
Jedním slovem HNUS!!!

Fotka fake a cena 500 Kč za pul hodiny...to ani jinak dopadnout nemohlo...za tu cenu choděj jen ty největší strašidla (:-(

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata