home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: mazlivé studentky
PříspěvekNapsal: 05 říj 2011 20:08 
Veteran

vulcan píše:
to je fuck.

s kterou ? :slint:

PříspěvekNapsal: 25 říj 2011 22:55 
Zelenáč

Tak jsem zase jednou měl chvilku času nazbyt a tak jsem se zašel mrknout k Mazlivkám. Dohoda po telefonu bez problémů, Verunka měla volno, legrace nastala u dveří, kde jsem se srazil se dvěma Francouzy, kteří uměli anglicky asi jako já francouzsky (takže jen nadávat) a snažili se domluvit s jednou ze slečen. Naštěstí vykoukla Verunka a zatáhla mně dovnitř. Zjistil jsem, že Frantíci dorazili neohlášení a nechtěli pochopit, že slečny nemají čas, slyšel jsem je u dveří ještě asi deset minut... :)
No, akce proběhla v příjemném duchu, Verunka je ochotná, přizpůsobivá a chvilkama bych tvrdil, že i nadržená. Pokud to hraje, tak opravdu dobře. Kouří moc hezky a nebojí se věci dotáhnout do konce, má krásnou prdelku a umí ji vyšpulit. Můžu jedině pochválit.
Odchod proběhl v podobném duchu jako příchod, tentokrát jsem na dva norníky narazil jen co jsem vylezl z výtahu v přízemí, no, asi jsem nebyl jediný, kdo měl ten večer chuť...

PříspěvekNapsal: 22 lis 2011 15:24 
Zelenáč

Prihazuji kratkou recenzi na Verunku - domluva bez problemu, holcina sympaticka, veci znala, v dobrem slova smyslu profinda. Privat klasika, modri vedi, akce samotna se rozjizdela pomaleji, ale po zahrati to byla skvela sukacka! Dali jsme hodku s A za 1700,- Kč, podle myho nazoru jsou to dobre investovany penize a ja se vratim... :pa:

PříspěvekNapsal: 17 led 2012 23:25 
Průzkumník

Zase jednou se mi podařilo nastřádat několikadenní zásobu semene v koulích a už jsem se viděl, jak s tím krmím nějakou slečnu. I vstoupil jsem do jednoho podniku (v Gutovce:) s možností výběru na místě a říkal jsem si, že tady se snad musím chytnout. A tak jsem se před nastoupenýma holkama na férovku zeptal, "Která z vás polyká?" Na to holčinám zmizel úsměv ze rtů, začaly se tvářit nějak divně a některé se nervózně pochychtávaly. Polykala jen jedna a ta mi pro tyhle účely nějak neseděla. Tak jsem s díky odešel.
Volal jsem do dalšího podniku (Peříčko) a zeptal se, kolik je jich aktuálně k dispozici. Prej 4. Kolik z nich polyká? Holčina to běžela zjistit a když anketu dokončila tak...prej žádná.
Běda, co si teď s tím svým našetřeným semenem počnu? Zkusil jsem zavolat ještě do SP, že bych nakrmil Nikol, ale i ta měla volno. Nakonec jsem odsemeňovací výpravu odložil na další den s tím, že mě čeká další trudná noc s plným pytlem...

Další den jsem měl větší štěstí. K dispozici byla Radka z Mazlivých studentek. Operátorka mi ochotně umožnila promluvit přímo s ní a ona mi osobně potrvdila, že polyká. Následující akci mi pak kazilo už jen poněkud příliš dlouhé čekání na ulici. Jinak si nemohu stěžovat na nic. Radka možná vypadá na první pohled trochu jako taková drsňačka, ale začali sme se bavit a ukázalo se, že je uplně v pohodě.

Ptala se mě, jestli jsem u nich už někdy byl. Odpověděl jsem, že po tom toužím už léta, ale slečny z místního osazenstva jsou na můj vkus přiliš ploché, až ona teď zvedla místní úroveň. Na to se Radka zarazila, prudce se popadla za ty svoje čtyrky jako bych jí je snad chtěl vzít, chvíli na mě nevěřícně zírala a nakonec vyprskla smíchy.

Pokud jde o služby, zaplatil jsem si kromě polykání ještě líbání. Nesměle jsem se zeptal, zda je ochotná líbat se i až bude mít plnou pusu mé nadílky a...nejdřív se trochu cukala, ale pak si vzpoměla, že mám vlastně zaplacené i polykání a že tudíž nevadí, kdyby při této praktice něco bezděčně spolkla. Taky sem se zeptal, zda by byla ochotná vypít to z kondomu, kdyby náhodou...a na to mi řekla, že to semeno zas tak dobré není.

Vlastní akce byla naprosto skvělá. Pro mě poslední oslnivý zážitek loňského roku (po něm byly ještě dva, již ne tak oslnivé). Bez dlouhých úvodů začala poctivě líbat, kouřit a krásně, nenuceně se mazlit. Vyptával jsem se, co s ní prováděl můj předchůdce z toho dne a prej nic. Nic? Kolik to stojí? Prej se přišel za 1200 pomazlit...no musel jsem uznat, že tahle holka je k mazlení jak stvořená. Nepřipadalo mi ani moc přehnané, že jí někdo zaplatil jen za to. Já ovšem z chutí i zasunul. Nádhera.

Taky přišla řeč na to, že holka nabízí i lízání zadku. Ptal jsem se, zda to dělá ráda...a prej moc ne. Jak jsme tak o tom mluvili, neodolal jsem se a požádal, zda bych si já mohl líznout jejího zadečku. Bez cavyků mi vyhověla.

A taky samozřejmě došlo na to krmení. Zkoušel jsem, zda se dokážu udělat, když se holka bude činit jen ústy a ukázalo se, že to nepůjde. Vzal jsem tedy záležitost do vlastních rukou. Přesněji do své pravačky. A netrvalo dlouho, pocítil jsem, že konvoj mých spremijí již vyrazil ze základny. Pokynul jsem tedy dívce, ať otevře ústa, pečlivě jsem zacílil a obřadně jí to tam napumpoval. Obemkla můj pyj svými rty, čímž mi zkazila výhled na to, jak jí jednotlivé cákance dopadají ústech. Tedy to nejhezčí. Tím značně snížila moje vzrušení i intenzitu ejakulace. Nu, aspoň mi zbyla trocha semene na horší časy.

Pak jsme se pustili do líbání se semennou příchutí. Už jsem si chtěl vychutnat podívanou na polknutí, ale co to?! Radčina ústní dutina je prázdná. Nepočkala na mě (:-(
Ukázalo se, že při líbání při poloze vleže, ona vespod jaksi nešlo zabránit předčasnému spolknutí. Jinak by se prej udusila.

Bezděčně se mi vybavil jeden vtip: V hospodě jsou nabídnuta tísícovka tomu, kdo vypije tenhle půlitr plnej hnědožlutých slyzkých hlenů. Přihlásí se dva bezdomovci a dohodnou se, že si hleny i částku rozdělí na půl. Ten první to však vypije na ex celé a řekne kolegovi, promiň ale ono to nešlo překousnout.

Leč zpět k Radce. Zbývalo dost času a tak jsem realizoval nový zásun. Na podruhý už se na sto procent neudělám, nicméně ještě chvilku si pěkně zamrdáme.
Ale co nestalo! Za chvíli ho z nív vytahuju a ve špičce kondomu šplouchá další várka. "Jak ty to děláš?", vydechl jsem nevěřícně. Byla to ovšem ta trocha semene, co mi zbyla na horší časy, jak zmíněno výše.

Po akci jsme ještě trochu pokonverzovali a já vypadnul. Dojem z privátu mi trochu kazil malý vánoční stromeček, co jim tam svítil před koupelnou. Chodí Ježíšek po bordelech? A jak se tam asi cítí?
Naštěstí mi tento ošklivý pohled dokonale vykompenzovala krása Radčinných čtyrek. I další její přednosti. Taky mi prozradila, že jsem první s kým realizovala líbání se semenem v puse. A to jsem rád slyšel, neboť mě vždy potěší, když můžu holku něčím obohatit:)

Opakování je tady vyloženě povinné, ale říkala mi, že tam nebude dlouho, tak nevím, zda se mi podaří.

PříspěvekNapsal: 18 led 2012 11:19 
Husar

doktore ... ty nikdy nezklames :diky:

btw: Guth pri pruzkumu amaterskeho trhu pry narazil na nabidku vcelku "nevsedniho zazitku" ... co Guthe ? Nepodelis se s panem primarem ? :happy:

PříspěvekNapsal: 18 led 2012 12:55 
Lovec

mno pane primar,ja ten vas apetit zeru.... :-)

ale na chatu je jedna kurva, co se nabizi na oral i se svym vybukvenym vykurovacem..
dusovala se mi ze oba polykaj a kouri dobre..oba :smile:

ja obojzivelnik nejsem tak jestli by jsi nechtel zkusit dalsi zazitek...a sice plnohodnotnyho chlapa bez koz... :-)

a vite jak se pozna ze je zenska zkurvena? no ze ji nestoji vocas.. :smile:

s chůzí taneční, J. Guth-Jarkovský,
je tak noblesní,J. Guth-Jarkovský.

Vymrdam co vidim.....

PříspěvekNapsal: 18 led 2012 13:01 
Veteran

Dr.Filth píše:
Zkusil jsem zavolat ještě do SP, že bych nakrmil Nikol,

Sweet P nebo Show P ?
V Show P ted některý nabízí některé tvoje oblíbené discipliny jako piss (zlatý déšt),kaviar a další libůstky.Pouze ale dívky co jsou v kavárenských počítačích přímo v podniku.Třeba ta Bulharka je moc hezká a má silikony,má už i profil na EOL.

PříspěvekNapsal: 18 led 2012 20:08 
Průzkumník

Aha, nedošlo mi, že je v Praze tolik podniků, na které sedí zkratka SP. Omlouvám se. Měl jsem na mysli Sweet Kiss.

Jinak oslovení primář je nesmysl. Přiznávám, že jsem jenom samozvaný doktor a jenom přes prasárny - to je můj obor.
O lékařství nevím téměř nic.

PříspěvekNapsal: 19 led 2012 07:39 
Mazlík a klikař

Dr.Filth píše:
Aha, nedošlo mi, že je v Praze tolik podniků, na které sedí zkratka SP. Omlouvám se. Měl jsem na mysli Sweet Kiss.
Jinak oslovení primář je nesmysl. Přiznávám, že jsem jenom samozvaný doktor a jenom přes prasárny - to je můj obor.
O lékařství nevím téměř nic.

Hele primář, ta nabídka od Gutha je skutečná a zatím námi nevyužitá. Nechceš být opět průzkumníkem? Radi bychom si přečetli recenzi. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 19 led 2012 12:26 
Průzkumník

Já tam vidim 2 nabídky, kterou myslíš? Ovšem o toho vykuřovače zájem nemám.

PříspěvekNapsal: 19 led 2012 12:55 
Průzkumník

Já nevidím žádný rozdíl, mezi tou homokládou a transkou. Má to péro? Má. Je to chlap? Je.
Kufr se mi zvedá z obou.

PříspěvekNapsal: 19 led 2012 16:28 
Husar

Dr.Filth píše:

Doktore .... nabidka je jedna ... "nevsednost" teto nabidky je v tom, ze kouri a polykaji "spolecne" ... je pravdepodobne mozno stridat jejich ustni otvory

PříspěvekNapsal: 19 led 2012 16:30 
Mazlík a klikař

JezdecBezHlavy píše:
Dr.Filth píše:

Doktore .... nabidka je jedna ... "nevsednost" teto nabidky je v tom, ze kouri a polykaji "spolecne" ... je pravdepodobne mozno stridat jejich ustni otvory

doplnil by i otvory anální :slint:

PříspěvekNapsal: 27 led 2012 00:44 
Průzkumník

Jibber: No, když už nic jinýho můžu odkázat aspoň na svou recenzi na shemale Ninu, kterou sem nechal na Norniku v příslušném vlákně.

PříspěvekNapsal: 27 led 2012 14:52 
Mazlík a klikař

Dr.Filth píše:
Jibber: No, když už nic jinýho můžu odkázat aspoň na svou recenzi na shemale Ninu, kterou sem nechal na Norniku v příslušném vlákně.

Doktore, Norník bojkotuji. :mrgreen: Pástní kopii ať se pobavíme :diky: Snad nemaj exclusivitu, ne :-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata