home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Attentione privát na smíchově
PříspěvekNapsal: 23 led 2012 21:37 
Lovec

JezdecBezHlavy píše:
nevi nekdo kam se presunula Valerie? Jestli teda zustala v Praze ... myslim ze dochazela sveho casu nekde od Brna ....

Jezdec po dekapitaci
moc nerozumím Tvé větě.. docházela nebo pocházela.. ?

Hodně mně připomíná jednu dívku z privátu Výstavní v Brně (privát Rozkoš), tam se jmenovala Silvie, rozměry , míry, věk, postava by odpovídaly. Ale ona byla kdesi od Plzně, jen byla nějakou dobu v Brně. No byla taková cestovatelka. :wink:

PříspěvekNapsal: 23 led 2012 23:13 
Husar

dochazela ... ona furt prisla nekdy ve stredu na privat, pak frcela non-stop do soboty a pak zas valila spatky domu ..... a tak to slo dokola ...
aspon to byla jeji "historka" ... "dochazeni z Brna" ..... vim, ze kazda ma svoji a verit se tomu moc neda, ale ...

PříspěvekNapsal: 06 led 2013 14:25 
Zelenáč

Koukám, že tu dlouho nikdo nepřipsal žádnou zkušenost. Já jednu mám, to sice s Nikol. Holka v obličeji nic moc, postava ušla. Hlavní problém byl v jejím chování, totálně nepříjemná, znuděná a navíc moc jí to nevonělo tam vespod.
Bohužel jsem byl i ve vchodu vedle (Tajné milenky) a zkušenost jako přes kopírák s Violett. Asi dělám někde chybu (:-(

PříspěvekNapsal: 10 lis 2014 20:21 
Zelenáč

Dianka - Attentione
http://privatattentione.cz/girls/dianka.html

Poprvé na tomto starém zavedeném privátě. Sice na exponovaném místě, ale schované trošku pod úrovní silnice. Domluva po telefonu v pohodě, nutné potvrzení půl hoďky před termínem.
Při vyzvedávání u mříží celkem příjemné překvapení - postavička jako lusk. Na pokoji další překvapení, mohla jen na půlhodinku, což se mi moc nechtělo, ale nechal jsem se ukecat (aspoň jsem ušetřil:) Sprcha na pokoji, ručník v cajku. Přišla už celá odhalená a i takhle na pohled furt dobrý. Má nasazený permanentní úsměv, ale takový ten marketingový, ne zrovna upřímný vod srdce:-) Kouř přes gumu nijaký, jako by nebyl. Hlavně nešahat na vlasy, na to byla háklivá. Ale času nebylo nazbyt, tak stejně se muselo jít hned na věc. Při bližším ošmatání už to taková sláva s tou postavou nebyla. Je už celá taková poměklá, prsa blátíčko, zadek blátíčko, všude samé blátíčko:-) Uváděných 32 let bych klidně zaokrouhlil na pětatřicet, jen by to fiklo. Přístup i přes nahozený úsměv s těžkým odstupem (gfe nehrozí, spíš skleněná příčka mezi náma byla). Ale v tomhle věku už to asi ani jinak nejde, aby tam bylo nějaké nadšení pro věc, bohužel teda.
Na počátku byla idea prubnout něco dospělejšího, co umí vzít pořádně vocas do ruky a na konci ponaučení, že když holky za zlaťáky, tak jedině pod 30 let. I když to třeba někdy holčiny neumí, tak aspoň je to mladé pevné maso, na které se dá když nic jiného, tak aspoň hezky dívat:-)

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 11 lis 2014 06:05 
Zelenáč

Co na tom je pozitivního kdyby mi řekla jen 1/2 hoďky tak tam nejdu, to se mezitím ani nestačila umejt. Kolik to stálo je také podstatné. Mládí není všechno někdy zkušená 40 dokáže zázraky.

PříspěvekNapsal: 19 pro 2014 17:46 
Husar

najivka píše:
Co na tom je pozitivního kdyby mi řekla jen 1/2 hoďky tak tam nejdu, to se mezitím ani nestačila umejt. Kolik to stálo je také podstatné. Mládí není všechno někdy zkušená 40 dokáže zázraky.

to je pravda, ale musí chtít :pa:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata