home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Recenze privátů 2012
PříspěvekNapsal: 03 pro 2012 13:34 
Husar

ptiger píše:
tak v pátek v poledne jsme z nouze sháněl sháněl..až při mé vášni pro vysoké blondýnky došlo na EMILY nebo také MILY http://www.naprivat.cz/joy-ladies-vinoh ... rom_club=1
privát Joy ladies Vinohradská...do telefonu dost nepříjemná slečna..nevadí říkám si, to nemusí nic znamenat
na čas dorazím..otevře slečna s vyžilejším obličejem a chováním ráznějším..dobře i to bych přežil,to se snad v posteli zkrotí..
ne ne ne... za 1500,-základ a o ničem dalším se nemá cenu moc psát, neuvěřitelbě otrávený ksicht, honění bylo strašný a dalo mi fušku se fakt připravit..k tomu občas šílený kecy, jako na prsa moc sahat nieee jsou taky součástí mě atp..a když už jsem chtěl zasunout..tak na koníčka nieee a už mě ten slovenskej přízvuk lezl na nervy..nějak se mi potvrzuje, že slovenka je buď úplně super nebo úplně strašná nic mezi
:cry:
no a tahle byla to druhý...tak že zezadu, tuhle polohu mám rád natolik, že to je jistota..ne tady..při navlékání gumičky mě škrábla..ach jo..pak držela opravdu jako nafukovací..sklopená hlava,neochota k čemukoliv..po 10 minutách mrtvolného ticha (už vím co to znamená) jsme ho vyndal,bez řečí se oblík a šel..fujtalbl...
tak POZOR

tahle kočinda byla v privátu Evita na Vinohradský a ž tam byla dost problémová. Byl jsem jednou a zažil něco podobného, i když ne tak drastického. nenaložená, dávala najevo jak jí ta práce nebaví a musí se řemáhat aby šukala... rozčísnul jsem to tím že jsem jí opravdu tvrdě vyšukal bez keců a ona vytřeštěnýma očima koukala a docela se jí to líbilo. tak mě napadlo, jestli vlastně nemá radši když je na ní někdo hrubější a pošle ji do prdele a udělá si z ní děvku na svoje použití. ale jak to má člověk na poprvé tušit, že. vyloženě nemá ráda mazlení atd, ale kouřila solidně: znovu jsem jí ale musel chytit za vlasy a tlačit jí ho do krku, chovat se trochu neomaleně. nejdřív koukala ale pak držela. nic pro romantiky nebo mazliče... já se k tomuhle dostal tak, že mě nasrala a tak jsem si řekl že na ní přitlačím, což dělám málokdy...

PříspěvekNapsal: 03 pro 2012 13:57 
Průzkumník

modroočko píše:
ptiger píše:
tak v pátek v poledne jsme z nouze sháněl sháněl..až při mé vášni pro vysoké blondýnky došlo na EMILY nebo také MILY http://www.naprivat.cz/joy-ladies-vinoh ... rom_club=1
privát Joy ladies Vinohradská...do telefonu dost nepříjemná slečna..nevadí říkám si, to nemusí nic znamenat
na čas dorazím..otevře slečna s vyžilejším obličejem a chováním ráznějším..dobře i to bych přežil,to se snad v posteli zkrotí..
ne ne ne... za 1500,-základ a o ničem dalším se nemá cenu moc psát, neuvěřitelbě otrávený ksicht, honění bylo strašný a dalo mi fušku se fakt připravit..k tomu občas šílený kecy, jako na prsa moc sahat nieee jsou taky součástí mě atp..a když už jsem chtěl zasunout..tak na koníčka nieee a už mě ten slovenskej přízvuk lezl na nervy..nějak se mi potvrzuje, že slovenka je buď úplně super nebo úplně strašná nic mezi
:cry:
no a tahle byla to druhý...tak že zezadu, tuhle polohu mám rád natolik, že to je jistota..ne tady..při navlékání gumičky mě škrábla..ach jo..pak držela opravdu jako nafukovací..sklopená hlava,neochota k čemukoliv..po 10 minutách mrtvolného ticha (už vím co to znamená) jsme ho vyndal,bez řečí se oblík a šel..fujtalbl...
tak POZOR

tahle kočinda byla v privátu Evita na Vinohradský a ž tam byla dost problémová. Byl jsem jednou a zažil něco podobného, i když ne tak drastického. nenaložená, dávala najevo jak jí ta práce nebaví a musí se řemáhat aby šukala... rozčísnul jsem to tím že jsem jí opravdu tvrdě vyšukal bez keců a ona vytřeštěnýma očima koukala a docela se jí to líbilo. tak mě napadlo, jestli vlastně nemá radši když je na ní někdo hrubější a pošle ji do prdele a udělá si z ní děvku na svoje použití. ale jak to má člověk na poprvé tušit, že. vyloženě nemá ráda mazlení atd, ale kouřila solidně: znovu jsem jí ale musel chytit za vlasy a tlačit jí ho do krku, chovat se trochu neomaleně. nejdřív koukala ale pak držela. nic pro romantiky nebo mazliče... já se k tomuhle dostal tak, že mě nasrala a tak jsem si řekl že na ní přitlačím, což dělám málokdy...

ksakru díky...tohle vědět tak by to nebyl problém...ale ona se fakt chovala jak mrtvá (teda s mrtvolou jsem ještě nikdy nešukal aby bylo jasno) a to se mi nechtělo prostě do ničeho...

PříspěvekNapsal: 03 pro 2012 16:59 
Lovec

ptiger píše:
takže annonce http://www.annonce.cz/inzerat/eroticke- ... 96vfe.html
jméno si nevybavuji, je to Puškynovo náměstí
slečna je přesně jako na fotce, tak max. 160 cm vysoká
docela komunikativní a ochotná,
postava je pevná, docela hezký malý zadeček..
kouření a vůbec všechno dělá pomalu a důkladně
moc hlasitá není, tak žádné výkřiky nečekejte, jen tiše sténá a usmívá se..ale snaží se poctivě ždímat :wink:
celkem spokojenost, opakovat ale nebudu, je toho hodně a jsou jiné na opakování...
cena 1000,- za 45 min, hodina za 1200,-
extras jsme nepožadoval

ptiger, chtěl jsem Tě požádat... Když dáváš recenze, přihoď vždycky i fotku té holky. Hlavně u Annonce je to problém. Tato Tvoje recenze je týden stará a odkaz už nefunguje, takže ta recenze je takřka k ničemu. Když tu bude fotka, jednou provždy bude jasno, o jaké holce jsi to psal. Díky. :-)

PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 10:03 
Průzkumník

Markyz de Sade píše:
ptiger píše:
takže annonce http://www.annonce.cz/inzerat/eroticke- ... 96vfe.html
jméno si nevybavuji, je to Puškynovo náměstí
slečna je přesně jako na fotce, tak max. 160 cm vysoká
docela komunikativní a ochotná,
postava je pevná, docela hezký malý zadeček..
kouření a vůbec všechno dělá pomalu a důkladně
moc hlasitá není, tak žádné výkřiky nečekejte, jen tiše sténá a usmívá se..ale snaží se poctivě ždímat :wink:
celkem spokojenost, opakovat ale nebudu, je toho hodně a jsou jiné na opakování...
cena 1000,- za 45 min, hodina za 1200,-
extras jsme nepožadoval

ptiger, chtěl jsem Tě požádat... Když dáváš recenze, přihoď vždycky i fotku té holky. Hlavně u Annonce je to problém. Tato Tvoje recenze je týden stará a odkaz už nefunguje, takže ta recenze je takřka k ničemu. Když tu bude fotka, jednou provždy bude jasno, o jaké holce jsi to psal. Díky. :-)

sorry, fotku zkusím ještě sehnat, ale jak píšu..byl to mírný průměr..

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 13 pro 2012 22:53 
Průzkumník

Nikde tu nevidím vlákno o exotických holkách a tak to dám sem.
Nedávno mě postihl akutní negro-absťák. Na EOL inzeruje jakási černoška Tracy. Podle adresy - Praha 3 - to vypadá na starou dobrou Husineckou a Tracy možná bude další inkarnace Sharon, Anabel atd. No i kdyby, dal bych klidně i tuto černošku, ovšem za premiéru bych byl více vděčen.
Volám tam a podle hlasu to opravdu vypadá na Sharon atd. A prej že za 1000. No tak tohle už známe a tak jsem si přichystal 2000. Ještě jsem objednal piss.

Na místě se mi představí jako Tracy a vzhledem k tomu, že mě tentokrát neoslintá na přivítanou, poznávám že to Sharon atd. není. Takže přecejenom premiéra :slint:
Na otázku, zda mluvím anglicky odpovídám, že a little. Během čekání, až se uvolní sprcha se nic jeného než konverzace provozovat nedá a tak tedy konverzujeme. Za chvíli mi řiká, you speaking good english. Od ní mě to potěší víc než od učitelky kdysy ve škole. Potvrdila mi, že pochází z Kuby.

Při placení šok - cena 1000 by i platila pořád, ale jenom za klasiku. Budu-li chtít i anal a piss, tak ať vytáhnu 2000. Že by se už i Afričanky ze Žižkova naučili počítat? Ten pokrok, kde se to zastaví?
Ovšem kdo ví, kdy bude další příležitost ojet černou prdel a tak tedy vděčně připlácím za anál...
Během sprchy se snaží ze sebe vymáčknout piss a ono nic. Tak tedy, že to zkusíme za chvíli.

Již ve sprchovém koutě si líznu té černé kundičky, ale její vůně je na můj vkus až příliš hutná. Nedávno jsem se doma sprchoval a pak se utíral již dlouho nevyměněným ručníkem. Tak vůně toho ručníku mi trochu připoměla vůni, jíž vydávala píča Tracy.
I přesto v posteli přistoupím na 69, brzy jsem se ale jazykem rači přesunul k alternativní dirce.

V pokoji bylo trochu přítmí, což v kombinaci s černoškou není ideální. člověk musí dávt pozor, ve kterém koutě že se to rozsvítí její oči...
Ptáka naštěstí vzala do pusy až po navlečení kondomu a ani jí nenapadlo něco jiného. Po chvíli se mě sama zeptala, jestli má v orálu pokračovat nebo přejdem ke styku. Zvolil jsem styk a byla to dobrá volba. Šukalo se mi s ní moc hezky, i ona moc pěkně reagovala. Když byla nade mnou chvíli jsem jí cucal bradavky a na to se tvářila trochu zaraženě a ptala se, zda se mi tohle fakt líbí. No, co sem na to měl říct? Že by tohle na Kubě neznali?

Zkusili jsem si i šukat v těsném obětí. Krása. Líbat se bohužel nechala jen na pevně zavřené rty. Naštěsí se ale nebránila jinak než jenom stisknutím rtů.
Nastal čas výměny direk. Popadla mě za ptáka a zkušeně si ho tam zavedla. Ani nevzpoměla na gel. Že by gel taky na Kubu ještě nedorazil. Průnik byl tedy trochu náročnější, ale jak jsem byl jednou uvnitř,
tak...učiněná nááádhera. Tuším, že můj první anál bez gelu.

Zde se vnucuje srovnání s Sharon atd., která se při análu tváří jak na mučidlech a když se jí zeptáte, jestli to nebolí, tak se křečovitě usměje, řekně že, tópry...zatne zuby a drží dál.
Naproti tomu Tracy moc pěkně vzdychala a působila dojmem, že se jí to fakt líbí. S chutí jsem se v jejím krásném černém zadečku udělal.

Ještě víc mě ale zaujalo pokračování. Druhé číslo jsem sice již nedali, ale v poloobětí a za krásného vzájemného hlazení jsme se ještě dlouho vykecávali anglicky. Bylo to moc hezké. Tracy je mezi černoškami opravdu mimořádně milá a vstřícná dívka.
Vyprávěl jsem jí, co všechno jsem na privátech zažil a že jsem měl i cikánky. Na tomto místě vypadla z Angličtiny a s podivným cizokrajným přízvukem vydechla, "ty vole!"

Na závěr jsme šli ještě zkusit ten piss. Tentokrát to již vypustit dokázala. Po té, co jsem již byl udělán, jsem na to již neměl zas tolik náladu, ale i tak to bylo hezké. Samozřejmě jsem se v tomto rozpoložení už moc nepřetrhnul při snaze polykat a dopřál si pouhé tři loky. Chutnalo to moc dobře.
Na rozloučnou jsem jí ještě vychválil (je opravdu mnohem lepší než Sharon atd.) a řekl jí, I think I will recommend you to some people...což tímto dělám.
Buďte na ní hodný:)

PříspěvekNapsal: 19 pro 2012 19:33 
Zelenáč

Divka z Puškinova náměstí se mi líbí. Nemáte telefon nebo jméno privátu?
R.Hart

PříspěvekNapsal: 19 pro 2012 19:45 
Zelenáč

Linda je malá myška, malá holčička.
Musí ještě získat zkušenosti.
R.H.

Naposledy upravil robhart dne 01 led 2013 08:35, celkově upraveno 6

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 08:12 
Průzkumník

robhart píše:
Divka z Puškinova náměstí se mi líbí. Nemáte telefon nebo jméno privátu?
R.Hart

tady máš tel..
776 236 740

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 18:07 
Husar

robhart píše:
Po delší době jsem navštivil privat No.1, Vinohradská 123.
Dal jsem se zlákat AGAMA inzerátem o mladých studentkách.
Před ...........................při odchodu mne s nimi seznámila (prsatou Lucku určitě vyzkouším , ale i Báru (má skutečně čtverky ?) a Terezku ,která roztomile říká sprostá slova).
Určitě vše zopakuji. Pro horňáka je to téměř povinnost (3 čtverkařky) tento privát No.1.
R.H.

já tam byl taky a zjistil jsem, že mám před lolitkama nějaký blok.....prostě to nešlo, až jsem se udělal s Luckou...to bylo hned :slint:

PříspěvekNapsal: 20 pro 2012 20:24 
Zelenáč

Timi, z toho si nic nedělej.
Já zase jsem zatížen na slovenku Táničku (Sexyprague), která mi v létě pravidelně říkala:

"Ty jsi borec ! Ty jsi najlepši..."

ale pak

"J0J, to bolo rýchle..."

R.HART
Škoda, že je zpátky v Bratislavě.

Naposledy upravil robhart dne 29 pro 2012 19:46, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 29 pro 2012 17:36 
Zelenáč

Jak jsem slíbil, vyzkoušel jsem prsatou a blonďatou Lucku Sexno.1.
Je to kus ženské s mačkavými prsíčky.
A zcela jiný typ, než Linda,Linda.Linda...
Nezopakuji.
RH.

Naposledy upravil robhart dne 01 led 2013 12:47, celkově upraveno 3

PříspěvekNapsal: 30 pro 2012 10:29 
Zelenáč

Zkusil jste někdo todle: http://www.topprivat.cz/beata
?

PříspěvekNapsal: 31 pro 2012 12:31 
Zelenáč

Vyzkoušel ji někdo Katarínu, SEXYPRAGUE ? Slovenky bývají velmi mazlivé a temperamentní.
RH.

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2013 15:17 
Průzkumník

DeeTee píše:
Tak ja nevim. NE,NE,NE znamena utec,nezajimej se,nezkousej ani v nouzi. Tadle si totiz ani nic kokretnejsiho nezaslouzi o ni napsat. Predpokladal jsem,ze zkusenej nornik vi co tim myslim. Ale pokud to chces vedet konkretne,tak to muzes zkusit sam. Ale bud pripraven, ze je tlusta machna,draha,fetka,hnusna plet,blaboli sracky pred,behem i po. Nez se na tebe vrhne tak si vyslechnes nejaky halucinacni kecy. Behem - uz budes? Nemam na tebe cely den. Jediny co je pozitivniho je hezky byt v klidne lokalite. 1/10. Staci to takhle ? :smile:

tak já teda nevím nevím..byl jsem za nějakou Nikolou a na Střížkově..fotka je tak blbá že by to mohla být ona..ale ostatní moc nesouhlasí...chtěla 1000 za hodinu a na čas teda nekoukala, nakonec odšukala poctivě a velmi chtivě mnohem víc...sama navrhla Roleplay a docela dobrý,
je to štíhlá barvená blond, hnusná pleť se mi nezdála, jen má zjevnou oční vadu, takže jsem si jí otočil :wink:
no kecy teda neměla a jela fakt hodně aktivně, sama po chvilce brutálně tekla a myslím že její zadek patřil k tomu hezčímu co jsem zatím viděl
kouření slušný, dělá všechno jenom "s"!
jestli je smažka fakt teda nevím..zamýšlím se nad tím..boláky po těle nemá...tak nevím teda...
fotky nikde nemá
tel 607588783

PROSÍM O SMAZÁNÍ, MĚLO TO BÝT ASI V RECENZÍCH NA ROK 2013 DÍK

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.