home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Recenze privátů 2012
PříspěvekNapsal: 06 lis 2012 12:50 
Průzkumník

tak..další low cost http://www.annonce.cz/inzerat/nonstop-e ... sjmsr.html
Míša 27 let, přišla regulérní rozpadlá osoba..možná kdysi pohledná blondýnka, nyní zřejmě smažka, otočka na vteřině...

PříspěvekNapsal: 07 lis 2012 00:01 
Husar

ptiger píše:
Míša 27 let, přišla regulérní rozpadlá osoba..možná kdysi pohledná blondýnka, nyní zřejmě smažka, otočka na vteřině...

tuhle fotku pouziva doslova 10 let...

PříspěvekNapsal: 07 lis 2012 11:42 
Průzkumník

xpavel píše:
ptiger píše:

tuhle fotku pouziva doslova 10 let...

no ono jí možná klidně 27 let je...ale to je jedno, když je obličej úplně rozbitý se strašným výrazem..

PříspěvekNapsal: 07 lis 2012 17:35 
Průzkumník

O téhle jsem se kdysi zmínil, že má našleháno a dostal jsem sprostý mail, že je nemocná. Takže je zřejmě nemocná a proto má našleháno. :omg:

PříspěvekNapsal: 07 lis 2012 17:42 
Průzkumník

Annie, http://www.sex.cz/233555
Sexyprague
Podprůměr ale ne tak úplně vyhozené peníze. Hodně štíhlá ale ještě ne anorexie.
Kdo tam půjdete, dejte si pozor, uzřel jsem tam jakési nukleární hovado, prý kolegyně. Dle mého závaží, aby nevyfoukly parkety.

PříspěvekNapsal: 09 lis 2012 20:03 
Zelenáč

pako píše:
ptiger píše:
tak a dnešní zážitek..
slečna Sara http://www.sex.cz/?Loc=rsf&Rnd=49629703 ... &UID=17887
celkově dost hezký zážitek :wink:

jj, kdo pamatuje Goldsilver, ten vi... a Sara vypada teda porad dobre kdyz uvazim, jak uz je to dlouho, co zacinala v Lucemburske... :yesyes:

Jj, Goldsilver...to byly casy...no nic Byl jsem za ni i pote nekde v Uruguaysky (?) a uz to nebylo the same... :-( jesteze starnou jen ty zensky... :-)

PříspěvekNapsal: 09 lis 2012 20:13 
Zelenáč

Pripojim recenzi k Selmickam: Nella - http://selmicky.cz/cs/galerie-divek/nella/ Dorazil jsem s kamosem po cca 8 plznich a necekal zazrak. Na privatu jsme si oba vybrali stejnou selmu Nellu. Zname se s kamosem uz nakej patek, tak jsme to dali zusammen, tj. 2x 1.500,- Kč. A bylo to spravny rozhodnuti! Nella je opravdu devce na svem miste, celou hodinu drzela neskutecnej vykon (a to jsme ji vazne "TEZILI") xxx03 Zadny extras jsme nepozadovali, vse S. Privat popsan dostatecne vyse. Za me (nas) za 1 s *!

PříspěvekNapsal: 13 lis 2012 21:44 
Zelenáč

Ahoj
Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s touhle slečnou http://www.swingersaci.cz/users/reis
Obrázek

PříspěvekNapsal: 14 lis 2012 13:13 
Zelenáč

V Private Office se opět výrazně změnilo osazenstvo, kromě "prsaté Radky" tři více méně lolitky, údajně začínající. Radku jsem vyloučil už kvůli jejímu imbecilnímu veršovanému profilu ("jsem tu nová, slečna Radka, absolutně celá sladká..." atd. v podobnému duchu), který je zřejmě jejím osobním výtvorem, protože s ním strašila už na předchozí štaci. Takže více méně náhodou to vyšlo na Julii
http://www.privateoffice.cz/julie-6520.aspx
a nebyla to bohužel dobrá volba. Údajně na privátu nikdy nepracovala a docela bych tomu věřil. Stran vzhledu žádný velký problém, i když můj typ to není ani přibližně: v obličeji to krasavice zrovna není, jinak štíhlá dlouhonohá blondýna s malými bábovičkami místo prsou, vpáčenými nereagujícími bradavkami a suchou, vysolárkovanou pletí... Ovšem tím hlavním problémem je její přístup, zoufalý a zcela nezúčastněný. Žádná společná sprcha, která by odstranila zábrany, namísto toho Julie hodila záda na postel, na kterou ani nedala "provozní" prostěradlo, zavřela oči a poddala se osudu. Během krátkého pokusu ji laskat nevydala ani hlásku, takže když jsem marné snahy vzdal a rozhodl se ji prostě rychle ojet, jen odevzdaně špitla, že kondomy jsou v prvním šupleti. Chvíli jsem ji píchal v různých polohách, nakonec jsem si vybral tu, při které jsem nemusel sledovat její pevně zavřené oči a zoufale trpitelský výraz. Když jsem jí na závěr postříkal její drobná prsa, zase jsem ji našteloval radši hlavou jinam, i tak se potom dívala na ty cákance tak nějak vyjeveně a nakonec jsem to byl já, kdo jí podával papírové kapesníčky...
Celá moje návštěva netrvala včetně sprchy ani 20 minut a jestli jsme za tu dobu prohodili pět vět, je to moc. Kde je konec hovorné, vtipné a usměvavé Viki, se kterou jsem u byl posledně :-( S Julií opáčko ani náhodou a celému privátu dávám na čas pauzu, protože strategii nabrat co týden nové hloupé líné husičky, co fungují jako předražená nafukovací panna, neshledávám pro svou osobu zajímavou.

PříspěvekNapsal: 21 lis 2012 12:31 
Zelenáč

Zdarec byl někdo tady, vypadá dost dobře

http://www.annonce.cz/inzerat/andy-17977148

Andy a všeho krásného z klasického milování. Nabízím líbání, 69, hluboký orál, orálek je možný i bez až do konce - záleží na vzájemné domluv. Na příjemné setkání se těší Andy, 37 let, 170/60, prsa č. 3. Praha 9, metro Střížkov.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 26 lis 2012 09:01 
Průzkumník

takže annonce http://www.annonce.cz/inzerat/eroticke- ... 96vfe.html
jméno si nevybavuji, je to Puškynovo náměstí
slečna je přesně jako na fotce, tak max. 160 cm vysoká
docela komunikativní a ochotná,
postava je pevná, docela hezký malý zadeček..
kouření a vůbec všechno dělá pomalu a důkladně
moc hlasitá není, tak žádné výkřiky nečekejte, jen tiše sténá a usmívá se..ale snaží se poctivě ždímat :wink:
celkem spokojenost, opakovat ale nebudu, je toho hodně a jsou jiné na opakování...
cena 1000,- za 45 min, hodina za 1200,-
extras jsme nepožadoval

PříspěvekNapsal: 03 pro 2012 01:23 
Husar

Yanek píše:
Tak jsem se ulakomil na (prej) novou Andreu v privátu U růže, Ve Smečkách 25. Je tam bordel na bordelu, čekal jsem ledacos, ale tohle ne. Na chodník vysvícený červený vokna a nahaněč. No, statečně jsem vzal dráhu.
Jak vyplynulo z následného telefonátu (chtěl jsem jim vyjádřit svoje pocity), je to zřejmě jakýsi UK pajzl, který vykrádá tomu privátu nahoře přišedší nory.
Btw, prubnul jste to někdo?

U růže znám. Byl jsem za tou Andreou a pak hlavne Petrou. Petra je super, GFE jako vysité. Krásný opaleny telo, kouři dobře a hluboko a zvládá i tvrdší anal. Tohle doporučuju. Ten byt je ve druhým patře a nema s tím v přízemí nic společného. Koupelna se dvěma sprchamaa, solidní pokoje. Neni to zadnem zázrak ale v dnešní nabídce spis nadprůměr. Ale to kvůli Petře. Ostatní holky neznám a Anderea byla na jeden pich. Byla takova pasivní narozdíl od Petry, ktera i polyká atd, kdyz na to přijde.

PříspěvekNapsal: 03 pro 2012 01:25 
Husar

pako píše:
ptiger píše:
tak a dnešní zážitek..
slečna Sara http://www.sex.cz/?Loc=rsf&Rnd=49629703 ... &UID=17887
celkově dost hezký zážitek :wink:

jj, kdo pamatuje Goldsilver, ten vi... a Sara vypada teda porad dobre kdyz uvazim, jak uz je to dlouho, co zacinala v Lucemburske... :yesyes:

Byl jsem za ni v lucemburský v roce 2006 a uz tehdy měla volnější prsa.. ted uz to musi best jen horší. Na me moc vysoka a blondatá.:-)

PříspěvekNapsal: 03 pro 2012 01:41 
Husar

City privat:

Vynikající Sara, pokud nejste hlavne na oral (ma drobnější pusu a tak silnější ptáky kouři přes veškerou snahu obtížné, ale pokud jej mate tenčí ho anebo normálního tak to bude víc ok). Ale je ohromné mazliva, milá, a Suka opravdu divoce a vasnivě. Zážitkem je anal. Žádná divočina ale mate pocit že jste "prvni". Ma úzkou kundicku a krásný pevny štíhlý telo čemuž odpovídá i úzký zadeček. Ale jelikož je trochu submisivni tak anal nabídne a zkouší. Me se velmi líbil ale člověk musi opatrné a pomalu nejdriv ale tem stisk je tak balecný že to stojí za to. Bylo to témeř jako GFE. Báječná holka, přirozený libani, zadnem kouř v dechu nebyl cítit. Holka co stojí za opakování. Cena s OB 2 litry.

Natálka:

Fotky ji idealizují ale i tak vypada dobře. Za sebe říkám: super sex s mladou maminkou, hezky pokecání. Takovy sukání na koníčka uz jsem dlouho nezažil. Lehce prehrava ale to k tomu patrí. Znovu 2 litry za hodinu a na hodinky nikdo moc nekoukal.

Celkove hodnotim jako příjemný novy privat. Holky co jsem měl tak v pohode, uklizeno, voňave prostredi, hezky zarizené, ciste, jen malá koupelna, ale zase velke ručníky.:-)

Co me zajímá a pokud víte napište je Zoe.:-)

PříspěvekNapsal: 03 pro 2012 10:03 
Průzkumník

tak v pátek v poledne jsme z nouze sháněl sháněl..až při mé vášni pro vysoké blondýnky došlo na EMILY nebo také MILY http://www.naprivat.cz/joy-ladies-vinoh ... rom_club=1
privát Joy ladies Vinohradská...do telefonu dost nepříjemná slečna..nevadí říkám si, to nemusí nic znamenat
na čas dorazím..otevře slečna s vyžilejším obličejem a chováním ráznějším..dobře i to bych přežil,to se snad v posteli zkrotí..
ne ne ne... za 1500,-základ a o ničem dalším se nemá cenu moc psát, neuvěřitelbě otrávený ksicht, honění bylo strašný a dalo mi fušku se fakt připravit..k tomu občas šílený kecy, jako na prsa moc sahat nieee jsou taky součástí mě atp..a když už jsem chtěl zasunout..tak na koníčka nieee a už mě ten slovenskej přízvuk lezl na nervy..nějak se mi potvrzuje, že slovenka je buď úplně super nebo úplně strašná nic mezi
:cry:
no a tahle byla to druhý...tak že zezadu, tuhle polohu mám rád natolik, že to je jistota..ne tady..při navlékání gumičky mě škrábla..ach jo..pak držela opravdu jako nafukovací..sklopená hlava,neochota k čemukoliv..po 10 minutách mrtvolného ticha (už vím co to znamená) jsme ho vyndal,bez řečí se oblík a šel..fujtalbl...
tak POZOR

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.