home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kladno
PříspěvekNapsal: 11 zář 2009 20:20 
Admin Site

Na Kladně jsou dle mého názoru k něčemu pouze dvě ťapky.
Monika (604 970 966), ul. Italská 1500/1000kč
Darka, (739 739 366), adresu jsem si nepoznamenal, ale ona Vás navede. 1000/800 Kč
Monika je sice mladší, asi tak 28 ale zbytečně přehrává. Na ten sex se snadno zapomene. Darka je starší, možná už přes 35 ale s pěknou figurou, sympatická a opravdu umí a dělá to co slibuje. Jednoznačně nejlepší volba. Jsem u ní poměrně často.
Kdo má zájem, fotky mám. SZ

Předmět příspěvku: Re: Kladno
PříspěvekNapsal: 15 zář 2009 08:52 
Kmet

Darka sídlí na Nám. Edvarda Beneše vedle restaurace Asia. Potvrzuji Yankovo ohodnocení Darky, dělá anál, ale jen do určité velikosti (bohužel), přesto se k ní rád vracím, pokud máte zájem, můžete začít společnou sprškou, ta navodí tu správnou atmosféru...

PříspěvekNapsal: 16 zář 2009 01:07 
Lovec

Yanek píše:
Na Kladně jsou dle mého názoru k něčemu pouze dvě ťapky.
Monika (604 970 966), ul. Italská 1500/1000kč
Darka, (739 739 366), adresu jsem si nepoznamenal, ale ona Vás navede. 1000/800 Kč
Monika je sice mladší, asi tak 28 ale zbytečně přehrává. Na ten sex se snadno zapomene. Darka je starší, možná už přes 35 ale s pěknou figurou, sympatická a opravdu umí a dělá to co slibuje. Jednoznačně nejlepší volba. Jsem u ní poměrně často.
Kdo má zájem, fotky mám. SZ

Poopravil bych jen údaje u Moniky - ceny má, resp. v červenci měla 500 půlhodina, 1000 Kč hodina.
Hodnotím Moniku přeci jen trochu líp než Yanek, zkrátka je to subjektivní.

přepisuji svoji recenzi z Norníka - červenec 2009:

Citace:
Domluva trochu náročnější, asi ji , Kladeňáci, hodně vytěžujete ,
ale nakonec vše domluveno, dorazil jsem na Kročehlavy, naproti Bestu.
Přišla ke dveřím dolů.
Monika je určitě pohledná mladá žena, vyšší postavy asi 174cm , s pěkným zadečkem, menší prsa 1, pěkné dlouhé černé vlasy. Usměvavá, se smyslem pro situační humor .
Garsonka prakticky upravená, typický panelákový byt.
Po spršce jsem ji rychle svlékl, umí si šikovně šáhnout, nástroj byl okamžitě připraven. Mazlení má ráda, ale přímo si vyhraje s orálkem, políže kulky, samotný orál ale s ochranou.
Klasika - velmi intenzívní, musím pochválit, tak pěknou roznožku jsem dlouho neviděl a necítil, myslím sensitivně.. Zkrátka umí pěkně přirážet, šuk byl tedy hodně do hloubky a intenzívní. Zvládli jsme v pohodě za hodinku 2 čísla, vystřídali polohy.
Snažila se, ale bylo na ni vidět, že má hodně návštěv. Líbat se nechtěla, jen takové přátelské políbení. Jednoznačně chválím cenu, 1000/hod. Zde na Kladně je to norma, chce to zavést i v jiných regionech.

PříspěvekNapsal: 18 zář 2009 22:51 
Průzkumník

Amatérky Kladno (co znám):

1) Nadrzena.kocicka758956 - Celkem už známá a dá se říct i nechvalně proslulá. Prý jela i na drogách.
Nevím, nezkoušel jsem. Domluvili jsme se, že prý má i volný byt, že táta není doma, ale zase při nejlepším
dostat holí do zad se mi nechtělo a tedy že auto. Na schůzce, ale vypadala celkem mimo a dost ojetě,
raději sem to vzdal. Jinak za 800,- nabízela skoro všechno, anál za 200,- příplatek, polyká.
2) Nickolettka - Zkoušel jsem,slečna o.k. Služby, orál bez, polyká klasika, dojíždí do Prahy a
není problém se s ní domluvit na azyl nebo domů. Jen je to ranní ptáče, mi volala už v půl páty :-)
Cena kolem 1.000,- Vypadá jinak než na hlavní fotce, má těžší podvozek a takovej divnej drdol.
3) Licua - domluva dobrá, slušný orál bez a polyká (většinou). Reaguje celkem dobře a domluva u ní platí.
Vzhledově pěkný obličej, velká prsa, těžší podvozek.
4) misicka.mispulinova - tak tady bych se chtěl zeptat kolegů, jestli ještě funguje. Slyšel jsem samé pozitivní
ohlasy. Na jaře když fungovala, tak jsem neměl čas a na moje pozdější pokusy o kontakt nereagovala.
Nezkusil jsem,ale rád bych...

PříspěvekNapsal: 18 zář 2009 23:18 
Admin Site

misicka.mispulinova straší na několika seznamkách (libimseti, lide,štěsti...)

PříspěvekNapsal: 22 zář 2009 20:53 
Zelenáč

Dobrý večer vespolek. Jelikož se teď občas vyskytuju v Kladně, zajímalo by mě jak vychvalovaná Monika vypadá. Komunikoval jsem s ní přes SMS a prý má fotky v nějakém místním inzertním plátku. Nějak se mi do toho bez fotky nechce.
Má někdo? Předem děkuju!

PříspěvekNapsal: 22 zář 2009 21:05 
Admin Site

janecek111cz, dlouhovlasá vysoká ženská, 28 let, s průměrným xichtem. A já jí nevychvaloval. Darka je lepší.

PříspěvekNapsal: 22 zář 2009 21:26 
Husar

janeczek, řekl bych že je na hraně se štíhlostí, má náběch na plnoštíhlost, jinak postava a zadek je pevnej. Všechno dělá s gumou

PříspěvekNapsal: 23 zář 2009 19:07 
Zelenáč

Děkuji pánové za odpověď, jelikož jsem vyznavač spíše hubených slečen, raději tedy vynechám.

PříspěvekNapsal: 26 zář 2009 12:39 
Zelenáč

Zdravím velevážené nornictvo a prosil bych pokud někdo má fotku Darky, mám to z P6 celkem blízko, tak bych zkusil, díky

PříspěvekNapsal: 28 zář 2009 22:58 
Zelenáč

Username píše:
Zdravím velevážené nornictvo a prosil bych pokud někdo má fotku Darky, mám to z P6 celkem blízko, tak bych zkusil, díky

Fotka a kontakt je na http://www.annonce.cz/detail/Ahojky-Pre ... 4K542.html. Je tam tahle fotka, driv pouzivala jinou, vice napovidajici. Jinak muzu potvrdit drive recene, vyborne prosukana a prokecana tisicovka.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Předmět příspěvku: Lucinka, 722734168
PříspěvekNapsal: 28 zář 2009 23:08 
Zelenáč

janecek111cz píše:
Dobrý večer vespolek. Jelikož se teď občas vyskytuju v Kladně, zajímalo by mě jak vychvalovaná Monika vypadá. Komunikoval jsem s ní přes SMS a prý má fotky v nějakém místním inzertním plátku. Nějak se mi do toho bez fotky nechce.
Má někdo? Předem děkuju!

... a s pomerne vytahanejma jedenapulkama. Jinak se snazi, vede, moc nekeca, ale maka, byt je asi trochu vic profi nez Darka. Spis prijemna navsteva, kontaktni a cenove detaily nepisu, vsechno je to vys.

Jeste jsem v Krocehlavech zkusil Lucii/Lucinku (722734168, Litevska ulice). Holka mrnava s peknou figurou, jake mam rad. Oblicej je podstatne horsi stejne jako cesta se slecnou a sousedy vytahem - trocha nenucene konverzace). Cena 1200/hod. vc. objednaneho analu. Ten sice inzeruje a slibi, ale pak s nejakou vymluvou nedela. Akce zacina tim, ze si zakaznika vykoupe, to je docela prijemne. Pak si zakouri, bez, o tom rika, ze to je jeji specialita. Jde to, ale uz jsem mel lepsi. Na druhou stranu ji kour opravdu sel o dost ip nez sex. Konicka odmitala, chtela byt jenom dole. Prijemne bylo aspon to, ze byt byl prazdny a ze na sebe nechala sahnout. Chtela i vylizat, ale me se moc nechtelo. Kunda, byt cichove uchazejici, vypadala pomerne jete a neinspirativne. Docela ukecana, ale chytra jako stoudev, tak to podle toho vypada.

Jo a pred par dny prisla SMS, ze se udelala pro sebe na jine adrese - tu neznam, asi ji rekne po telefonu, ten zustal. Ja tam asi uz nevyrazim.

Naposledy upravil equinox dne 29 zář 2009 14:52, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 29 zář 2009 09:19 
Průzkumník

Připojim se do debaty o Darce, navštívil jsem jí cca před měsícem a popravdě mě moc nenadchla. Přístup sice super, ale neoslovila mě její vizáž. Prsa jsou už dost za hranicí a obličej taky podpůměr. Anál zahrála bravurně do autu. Za mě - ani za tu cenu to na opáčko nevidim...

PříspěvekNapsal: 10 říj 2009 01:50 
Zelenáč

to Monika
Na Nornikovi jsem ji vychvaloval já a i když možná trochu více než je zdrávo, tak se za Monikou čas od času zastavím. Prostě někomu sedne jinému ne.

vilem2
U Darky zahrání čehokoli do autu není zvykem, to musela mít den blbec.

PříspěvekNapsal: 10 říj 2009 03:20 
Zelenáč

Přišla mi na SZ na ,,N" nabídka na vyzkoušení amatérky ze Slaného, nezakládám pro Slaný vlastní vlákno, dohromady tam nic není.
Dívčina (Olga) tak 18-19 let, neodhadnu, ale mám starší dceru. Výška tak 156 cm. dvojky prsa, krátce střižené vlasy, postavu by potřebovala trochu sformovat, ale nechci říci že má přílišnou nadváhu. Vlastní prostory nemá, lze ji vzít kamkoli či v autě.
Nabídka služeb přesně pro Toma-vše bez. Já prubnul orál do konce v autě a už dvakrát.
Ceny po telefonu, protože mě si říká o jinou (menší) než jinému kolegovi a tak raději poptejte případně sami.
Krom análu lze vše.
Tel:733218114 a povoleno dát na sklo.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata