home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kladno
PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 14:55 
Zelenáč

http://www.firmy.cz/detail/255999-risk- ... kladno,navštívil jsem sexy blondýna 607232794,píše ruční masáž 20 minut a klasika,při první schůzce je jen možná ta masáž nic víc.Nevím proč jsem se neotočil ve dveřích a neutekl asi kvůli té masáži která stejně nestála za nic,já se rozhodně vracet nebudu,blondýna při těle na prsa zemská přitažlivost zabrala,za tu masáž chce 500kč a,když přijdete na další návštěvu tak vše i s klasikou za hodinu je za 900kč,je to na Kladně na Růžove poli.

PříspěvekNapsal: 06 úno 2010 17:22 
Zelenáč

Navštívil jsem Sofii inzeruje v risku telefoní číslo si teď nepamatuji,ale je v aktuálním čísle z 5.února,věk 30 let sedí holka docela sympatická dlouhé vlnité černé vlasy,je trochu oplácaná,ale ne moc.Pokec v pohodě,dělá orál bez,cena za hodinu je 1200kč je to na Kladně v Litevské ulici,jestli se tam vrátím ještě uvidím

PříspěvekNapsal: 08 bře 2010 11:37 
Zelenáč

Opět nový privátek na Kladně a v něm privátní cestovatelka Pavlínka http://www.profiholky.cz/eWeb/showProfi ... 1&sId=1781 , telefon funguje, nabídka služeb také, na čas opravdu nekouká ani na Kladně, lze prakticky cokoli.
štíhlá není, prsa fakt monstrózní a cena 1200 a v ní vše nabízené a to bez příplatků. Sídlí v Polské ulici na Růžovém poli a pro škálu služeb lze doporučit.

PříspěvekNapsal: 09 bře 2010 07:43 
Zelenáč

panove marne hledam nejakou referenci: Nikol, privat andilci tel. 732328729 napr zde: http://www.sexinzeraty.cz/kladnoandilci-31616/ nekdo nejaka zkusenost???

PříspěvekNapsal: 09 bře 2010 10:45 
Průzkumník

honzicek píše:
panove marne hledam nejakou referenci: Nikol, privat andilci tel. 732328729 napr zde: http://www.sexinzeraty.cz/kladnoandilci-31616/ nekdo nejaka zkusenost???

To, ze jsi nenasel recenzi na tu Rusku bych ti i veril, ale nejajit recenzi na Nikolu je jenom tvoje neschopnost/lenost. Hledej dal. Tady, nebo vedle.

Naposledy upravil jebmann dne 09 bře 2010 11:24, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 09 bře 2010 11:01 
Zelenáč

honzicek
Přesně jak píše kolega jebman, to je už apríl :crazy: ? Na straně 3 tohoto vlákna jsou recenze. Ale jen si zajdi, to je poslední privát na Kladně kam bych ještě jednou zašel a byl jsem v každém několikrát, drž se kladně proklamovaných a budeš pouze profitovat.

PříspěvekNapsal: 09 bře 2010 18:48 
Zelenáč

Díky, snažím se poctivě hledat, ale tohle se mi tedy nepovedlo. Chodím sem i tam už celkem dlouho a snažím se moc nepsat spíš víc číst a hledat:) holt každej se jednou sekne :) ale i tak díky!

PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 01:56 
Zelenáč

na Kladně jsem porád ešče kládou ni kladiwem neklátil, ale s jarem uvazuju o hornickém výletě do hlubin....poté co jsem narazil na tuto, která je ochotna sfárat:
http://www.naprivat.cz/simonka/
Máte nějakou zkusenost s touto klisnou, která se zdá býti dobrou a ochotnou pomocnicí horníkovi s pevným kladiwem při dolování, a info???

dík moc za sebe i ostatní těžce pracující horníky

ps: esli fotky nelžou...tak pusobi pekne romanticky a zaroven jako dobre stavena kost s moooc krasnejma plnejma akorat prirodnima vemínkama...zvlast jako servírce si sluší...

PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 12:39 
Průzkumník

Houbajner píše:

viewtopic.php?f=72&t=258&start=255 S Vulcanem podstate souhlasim. Ja osobne udelal otocku. Tak nejak celkove mi nesedla pri uvodnim pohovoru. Asi jsem ocekaval svlecnu vice vilnou. Proste. Realita ze znacne lisila od ocekavani. Na druho stranu. Pokud ji chces pouze ojebat, asi je to vhodny material.
Onehda se jeste dala dohledat zde: "...podívej se na stránky: www.profistrip.cz a najdi si striptérky a já mám přezdívku Iva a hlavní foto mám v oblečku pokojské..."

PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 13:56 
Zelenáč

děkuji Vám kamarádi, co mrd rádi! (mrdádi;)
tak to je s ni tedy na zváženou...kdyz prsa ne tak pevny, ne dost vilná atd. ... no nekdy doufam, ze si s ní presto sednu, a nekdy i to i pres ne moc priznivy ohlasy zde vyjde... no ale jeste teda uvidim, zda mi stojí za to jet rubat a klátit kladivem do dolů na Kladno...kdyz i jinde mam tolik restůůůů.... casu i chuti a energie neni tolik, kolik zvedavosti a nabídky...
a na to webu stripp... uz neni...;( jsou tam jiný, který kdyby….však víte…;)
no ona už se asi vysvlíkala dosyta a ted si chce vychutnávat to, po svléknutí následuje….;) chubilka jedna….;) pořádně vo….. zasluhuje! )

PříspěvekNapsal: 22 bře 2010 14:21 
Průzkumník

Houbajner píše:
..kdyz i jinde mam tolik restůůůů.... casu i chuti a energie neni tolik, kolik zvedavosti a nabídky...
a na to webu stripp... uz neni...;( jsou tam jiný, který kdyby….však víte…;)

Jo, vo tom to je.
Proste jsou i jiny a lepsi.
Ten odkaz na tu agenturu jsem sem nechtel dat drive, nez zmizi. I majitele teto agentury jiste znaji tento nas zajmovy krouzek. A nechtel jsem ji delat zbytecne potize. Mozna, ze by ale majitele mohli rozsirit rozsah svych sluzeb. :-)

PříspěvekNapsal: 21 dub 2010 17:56 
Zelenáč

Ahoj,

dneska otočka u cikánky v Malém Přítočně. Vlezl jsem sice až do baráku, ale prostředí tragédie !!! Vzrušení NULA. Cikánka nebyla úplně nejtragičtější, ale hezká holka vypadá jinak. V případě nejvyšší nouze by se dalo uvažovat o kouření, ale toť strop. Já už se nevrátím. Jediné pozitivum této návštěvy bylo to, že jsem udělal svou první životní otočku. Myslím, že do budoucna se mi to bude hodit. Je fakt, že po cca 3 letech noření už bylo na čase si tuto techniku, takříkající, osvojit.

Abych si polepšil náladu vyrazil jsem za Sandrou do Litevský. Holka ne úplně můj vkus, jsem na hodně hubený holky. Je to taková obyčejná česká holka, vesnická. Ty sou nejlepší na zábavě někde v parku po třech pivkách, ale jako kurvička je to dost diskutabilní. Zacáloval sem hoďku 1200 má ještě půlhodinku za 900. Těšil sem se na to hlubší kouření, ale sem asi velkej. Sotva polkla půlku, už lítali sliny. K dobru budiž fakt, že olízla kulky, což ale může být individuální. Já sem voholenej i dole, takže možná proto. K šuku sem se nedostal, protože jsem na ní prostě neměl chuť. Měl jsem pocit jako s nějakou kámoškou ze základky a ty mě prostě nedráždili.

PříspěvekNapsal: 06 čer 2010 22:31 
Zelenáč

Nemáte někdo zkušenosti s těmahlenc z Risku: "Dvě sexy třicítky Tě zvou ke společným hrátkám..." ??

PříspěvekNapsal: 08 črc 2010 16:50 
Zelenáč

brmbal33 píše:
Opět nový privátek na Kladně a v něm privátní cestovatelka Pavlínka http://www.profiholky.cz/eWeb/showProfi ... 1&sId=1781 , telefon funguje, nabídka služeb také, na čas opravdu nekouká ani na Kladně, lze prakticky cokoli.
štíhlá není, prsa fakt monstrózní a cena 1200 a v ní vše nabízené a to bez příplatků. Sídlí v Polské ulici na Růžovém poli a pro škálu služeb lze doporučit.

Je stále ještě na Kladně? A souhlasí kontakt na stránkách?

PříspěvekNapsal: 09 črc 2010 11:22 
Zelenáč

Tam zavolej a hned to zjistis. Si jak maly decko. Sorry, ale musel sem. Kdyz chces mrdat devky, tak se chovej jako dospelej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata